Otwórz konto

Wielofunkcyjne, internetowe konto osobiste dla Klientów, którzy większość operacji bankowych robią sami. Otwórz konto przez internet

Aplikacja mobilna - bankuj jak chcesz i gdzie chcesz

Wypróbuj aplikację mobilną na telefon i tablet, która została pobrana już ponad milion razy.

Kredyt hipoteczny

„Złoty Bankier 2014”3 w kategorii kredytu hipotecznego dla ING Banku Śląskiego, za ofertę „Mieszkaj Bez kompromisów”. Na dom, mieszkanie, działkę lub remont. Sprawdź aktualną ofertę!

Pożyczka gotówkowa

Twoja rata2
350
Pożyczam
0 zł
Na okres
6 miesięcy
Twoja rata2
350

Konto oszczędnościowe

Wpłacaj i wypłacaj kiedy chcesz - bez utraty odsetek. Teraz 2,50% w skali roku w ofercie "Bonus na start"  przez 4 miesiące od dnia otwarcia konta! 4

Komunikat

Uwzględniamy ujemne oprocentowanie produktów hipotecznych w złotych indeksowanych kursem franka szwajcarskiego

Informujemy, że dobrowolnie zobowiązaliśmy się do uwzględniania ujemnego oprocentowania produktów hipotecznych w złotych indeksowanych kursem franka szwajcarskiego, w związku z wystąpieniem ujemnej stawki LIBOR. Działania, które zobowiązaliśmy się realizować, zostały szczegółowo określone w decyzji nr DDK-21/2015 z dnia 28 grudnia 2015 r. wydanej przez  Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Treść decyzji Prezesa UOKiK
Dowiedz się więcej

Społeczność ING. Miejsce, gdzie rozmawia Dołącz do nas Dołącz

2Rata kapitałowo-odsetkowa wyliczona z uwzględnieniem wybranej kwoty i okresu kredytowania.
Powyższa informacja nie jest ofertą, przyrzeczeniem kredytu, ani propozycją nabycia produktu w rozumieniu przepisów prawa, a ma charakter wyłącznie informacyjny. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień bieżący. ING Bank Śląski S.A. uprzejmie informuje, iż z uwagi na funkcjonalność powyższego kalkulatora informacja dotycząca RRSO odnosi się do reprezentatywnego przykładu.
RRSO dla reprezentatywnego przykładu pożyczki pieniężnej dla Klienta Stałego (wg definicji TOiP) w wysokości 10 980,56 zł, na dzień 11.01.2016 r. wynosi 20,54%. Do obliczenia przyjęto: całkowitą kwotę pożyczki w wysokości 10 360 zł, umowę zawartą w dniu 11.01.2016 r. na okres 38 miesięcznych rat, oprocentowanie zmienne w wysokości 8,99% w stosunku rocznym, 37 rat w wysokości 333,13zł oraz ostatnia 38 rata w wysokości 333,16 zł, płatnych każdego 11-go dnia miesiąca. Na całkowity koszt pożyczki w wysokości 3467,47 zł składają się: odsetki w wysokości 1678,41 zł, kredytowana prowizja za udzielenie pożyczki w wysokości 620,56 zł oraz miesięczna składka ubezpieczeniowa w ramach Programu Ubezpieczeniowego Bezpieczna Pożyczka Silver Plus/Bezpieczna Pożyczka Gold Plus w wysokości 30,75 zł (łącznie 1168,50 zł w całym okresie kredytowania). Całkowita kwota do zapłaty przez Pożyczkobiorcę wynosi 13 827,47 zł.
3Złoty Bankier” to doroczny konsumencki plebiscyt internetowy, w ramach którego klienci banków oceniają dostępne na rynku produkty oraz usługi organizowany przez portal finansowy Bankier.pl. Nagrodę dla najlepszego kredytu hipotecznego otrzymaliśmy za ofertę specjalną „Mieszkaj bez kompromisów” na warunkach oferowanych do 30.04.2015r. -  z marżą na poziomie 1,65% niezależnie od LTV, 0% prowizji za udzielenie kredytu, dla osób w wieku do 35 lat, wnioskujących o kwotę minimum 100 000 zł.
4 Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus na start” i obowiązuje przez 4 miesiące od założenia konta. Po upływie tego okresu dla powyższego konta obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe. Zapoznaj się z Regulaminem tej oferty.