Na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z 07.10.2014 ING Bank Śląski jest obecnie jedynym uprawnionym do reprezentowania funduszy Inventum Parasol FIO oraz Inventum Premium SFIO.
Informacje dla klientów Inventum TFI można znaleźć, klikając tutaj.

28
sty
2015

Zagłosuj na ING BankMobile w konkursie o Złoty Bell

Fani nowych technologii mogą już oddawać głosy na najlepsze rozwiązania i produkty z branży IT oraz Telecom, które pojawiły się na rynku w 2014 roku.

Więcej
28
sty
2015

Promocja w ofercie kredytowej dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski wprowadził zmiany w ofercie kredytowej dla przedsiębiorców. Klienci z tego segmentu, którzy zawnioskują o pożyczkę niezabezpieczoną, mogą teraz skorzystać z promocyjnej marży i prowizji. Oferta obowiązuje do 9 lutego 2015 roku.

Więcej
27
sty
2015

Rozlicz wspólny rachunek w ING BankMobile

ING rozwija aplikację ING BankMobile i wprowadza nową funkcję „podziel wydatki”. Pozwala ona w prosty i szybki sposób rozliczyć ze znajomymi wspólny rachunek lub zorganizować składkę na prezent.

Więcej
26
sty
2015

Już 450 bankomatów zbliżeniowych w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski zainstalował już ponad 450 urządzeń z czytnikami zbliżeniowymi, co stanowi ponad 50% jego sieci. Uproszczony przebieg transakcji pozwala na najszybszą wypłatę w Polsce, która trwa mniej niż 20 sekund.

Więcej
23
sty
2015

Doradztwo inwestycyjne dostępne w Domu Maklerskim ING Securities.

Dom Maklerski ING Securities uruchomił dla Klientów nową usługę – Doradztwo inwestycyjne. Eksperci ING Securities pomagają w doborze odpowiednich instrumentów finansowych uwzględniając cel inwestycyjny Klienta i akceptowany przez niego poziom ryzyka.

Więcej
23
sty
2015

ING rozlicza raty kredytu w CHF po średnim kursie NBP

ING Bank Śląski podjął decyzję, że w przypadku klientów spłacających kredyt hipoteczny w CHF będzie stosował do rozliczenia rat średni kurs NBP. Decyzja obowiązuje od 15 stycznia do końca 2015 roku.

Więcej
21
sty
2015

Pierwsze ogłoszenie o rozpoczęciu likwidacji Inventum Parasol FIO z wydzielonymi subdunduszami

Niniejszym ING Bank Śląski S.A. będąc likwidatorem INVENTUM Parasol Fundusz Inwestycyjny Otwarty z wydzielonymi subfunduszami w likwidacji (dalej „Fundusz”), działając na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 czerwca 2005 r. w sprawie trybu likwidacji funduszy inwestycyjnych (dalej „Rozporządzenie”), ogłasza rozpoczęcie likwidacji Funduszu.

Więcej
21
sty
2015

Pierwsze ogłoszenie o rozpoczęciu likwidacji Inventum Premium SFIO

Niniejszym ING Bank Śląski S.A. będąc likwidatorem INVENTUM Premium Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty w likwidacji (dalej „Fundusz”), działając na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 czerwca 2005 r. w sprawie trybu likwidacji funduszy inwestycyjnych (dalej „Rozporządzenie”), ogłasza rozpoczęcie likwidacji Funduszu.

Więcej
21
sty
2015

Zmiana oprocentowania Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium

Od 3 lutego 2015 roku ING Bank Śląski zmienia oprocentowanie Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium w złotych dla klientów indywidualnych.

Więcej
20
sty
2015

Kolejna edycja Mieszkaj bez kompromisów w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski przedłużył do końca marca 2015 r. specjalną ofertę kredytów hipotecznych „Mieszkaj bez kompromisów”. W ramach oferty kredyty hipoteczne dostępne są bez prowizji, z marżą na poziomie 1,65%, niezależnie od kwoty kredytu oraz LTV.

Więcej

Zobacz także