Na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z 07.10.2014 ING Bank Śląski jest obecnie jedynym uprawnionym do reprezentowania funduszy Inventum Parasol FIO oraz Inventum Premium SFIO.
Informacje dla klientów Inventum TFI można znaleźć, klikając tutaj.

22
maj
2015

Internetowa pożyczka dla „nowych” klientów w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski oferuje klientom indywidualnym, nie korzystającym dotychczas z usług banku, pożyczkę gotówkową w internecie za pomocą eGotówki.

Więcej
20
maj
2015

Najkorzystniej oprocentowane konto oszczędnościowe w rankingu Bankier.pl

Oprocentowane na 3% w skali roku Otwarte Konto Oszczędnościowe zajęło pierwsze miejsce w zestawieniu kont oszczędnościowych nie wymagających założenia tradycyjnego ROR-u dla kwoty 1000 zł.

Więcej
18
maj
2015

Srebro dla kampanii ING „Albo realizujemy, albo snujemy” w konkursie KTR

Kampania ING Banku Śląskiego „Albo realizujemy, albo snujemy” zdobyła srebrny miecz w konkursie KTR, organizowanym przez Klub Twórców Reklamy.

Więcej
13
maj
2015

Polacy oczekują wsparcia w rozsądnym pożyczaniu pieniędzy – wynika z badania ING

Niemal dwie trzecie Polaków oczekuje od banków pomocy w rozsądnym pożyczaniu pieniędzy – pokazują wyniki badania „Barometr ING: Jak pożyczają Polacy”.

Więcej
12
maj
2015

Promocja w ofercie kredytowej dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski przygotował specjalną ofertę kredytową dla klientów z segmentu przedsiębiorców. Teraz pożyczki niezabezpieczone oraz linie kredytowe są dostępne bez prowizji i z niższą marżą.

Więcej
11
maj
2015

Kolekcja Fundacji Sztuki Polskiej ING na wystawie w Pekinie

Od 10 maja w National Art Muzeum of China w Pekinie można oglądać wystawę „Stan życia. Polska sztuka współczesna w kontekście globalnym”, która ma za zadanie przybliżyć chińskiej publiczności polską sztukę współczesną. Wśród 70 prac najciekawszych współczesnych artystów Polski znajduje się kilkanaście prac z kolekcji Fundacji Sztuki Polskiej ING.

Więcej
7
maj
2015

ING Bank Śląski zwiększa udziały w rynku

W I kwartale 2015 roku skonsolidowany zysk netto ING Banku Śląskiego wzrósł do 261 mln zł, czyli o 3% w porównaniu z analogicznym okresem 2014 roku.

Więcej
6
maj
2015

Nowa oferta na kontrakty terminowe w ING Securities

ING Securities przygotował specjalną ofertę na kontrakty terminowe. Nowi klienci mogą teraz skorzystać z promocyjnych warunków na derywaty, natomiast dla wszystkich klientów wprowadzono usługę Intraday na kontrakty na indeks WIG20.

Więcej
6
maj
2015

ING Bank Śląski doceniony za nowoczesne rozwiązania płatnicze

Bank otrzymał nagrodę za wdrożenie mobilnych płatności zbliżeniowych oraz portfela elektronicznego V.me by Visa

Więcej
5
maj
2015

W ING płać tak jak lubisz i wygrywaj nagrody

Wystartowała loteria ING Banku Śląskiego dla klientów płacących za zakupy kartami lub telefonem. Na zwycięzców czeka pula nagród w wysokości 170 tys. zł.

Więcej

Zobacz także