13
lip
2016

Moduł maklerski w Moje ING

W systemie Moje ING udostępniono nowy moduł maklerski. Klienci mogą teraz wygodnie inwestować bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystają - laptopa, smartfonu czy tabletu.

Więcej
5
lip
2016

Wyprzedaż pożyczek w ING Banku Śląskim

Specjalna oferta kredytowa dla klientów z segmentu przedsiębiorców. Od 4 lipca do końca sierpnia br. każdy może skorzystać z pożyczki bez zabezpieczenia na atrakcyjnych warunkach.

Więcej
4
lip
2016

Letnia Szkoła Giełdowa z ING

6 lipca br. rozpoczyna się druga edycja Letniej Szkoły Giełdowej, projektu edukacyjnego Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie i Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Spotkania poprowadzą również eksperci z Biura Maklerskiego ING Banku Śląskiego.

Więcej
1
lip
2016

Płać BLIKIEM na stacjach Orlen i odbierz nagrody

Każde 50 zł wydane na paliwo i zakupy na stacjach Orlen, za które zapłacisz kodem BLIK, to 1000 punktów VITAY. Możesz je wymienić na wybrane nagrody.

Więcej
30
cze
2016

ING „Najlepszym Bankiem 2015” w rankingu Dziennika Gazety Prawnej

ING Bank Śląski zdobył główną nagrodę i tytuł Gwiazdy Bankowości przyznawaną za całokształt działalności w 2015 roku w rankingu przygotowanym przez Dziennik Gazetę Prawną oraz PWC.

Więcej
28
cze
2016

ING Bank Śląski Gwiazdą Bankowości w rankingu Dziennika Gazety Prawnej

ING Bank Śląski zdobył główną nagrodę i tytuł Gwiazdy Bankowości przyznawaną za całokształt działalności w 2015 roku w rankingu przygotowanym przez Dziennik Gazetę Prawną oraz PWC. Bank został również wyróżniony w kategoriach: „Tempo rozwoju”, „Struktura biznesu” oraz „Innowacyjność”.

Więcej
27
cze
2016

ING Bank Śląski nagrodzony za najlepszy kredyt dla firmy

ING Bank Śląski otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii „Kredyt dla firmy” w rankingu „Portfel Roku Tygodnika Wprost”.

Więcej
23
cze
2016

Edukacja giełdowa w ING

ING udostępnił nowy portal, który pomoże w poszerzeniu wiedzy o inwestowaniu.

Więcej
20
cze
2016

Aplikacja Moje ING mobile już do pobrania

ING Bank Śląski udostępnił nową aplikację bankowości mobilnej na smartfony – Moje ING mobile. Łączy ona zalety systemu Moje ING z możliwościami, jakie dają urządzenia mobilne.

Więcej
15
cze
2016

ING Bank Śląski - Najlepszy Bank 2016

ING Bank Śląski zajął I miejsce w XXIV edycji konkursu Gazety Bankowej „Najlepszy Bank 2016” w kategorii Duży Bank Komercyjny.

Więcej

Zobacz także