Na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z 07.10.2014 ING Bank Śląski jest obecnie jedynym uprawnionym do reprezentowania funduszy Inventum Parasol FIO oraz Inventum Premium SFIO.
Informacje dla klientów Inventum TFI można znaleźć, klikając tutaj.

27
maj
2015

Promocje Heyah na kartę - 10 zł do doładowania w Banku ING

Specjalna oferta dla Użytkowników ofert Heyah na kartę. Doładowując konto kwotą minimum 50 zł, otrzymujesz dodatkowo 10 zł gratis! Przyznany bonus można wykorzystać w dowolny sposób.

Więcej
26
maj
2015

Telefon nadgarstkowy Wristy już w bankujesz-zyskujesz

Od kilku dni w ofercie bankujesz-zyskujesz, Programu lojalnościowego banku, dostępny jest innowacyjny telefon nadgarstkowy młodej, polskiej marki Wristy.

Więcej
26
maj
2015

Promocja Lycamobile - zero opłat roamingowych

Chcesz cieszyć się swobodą darmowych rozmów roamingowych? Za granicą też możesz poczuć się jak w domu!

Więcej
22
maj
2015

Internetowa pożyczka dla „nowych” klientów w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski oferuje klientom indywidualnym, nie korzystającym dotychczas z usług banku, pożyczkę gotówkową w internecie za pomocą eGotówki.

Więcej
20
maj
2015

Konto oszczędnościowe - nr 1 w rankingu Bankier.pl

Oprocentowane na 3% w skali roku Otwarte Konto Oszczędnościowe zajęło pierwsze miejsce w zestawieniu kont oszczędnościowych nie wymagających założenia tradycyjnego ROR-u dla kwoty 1000 zł.

Więcej
18
maj
2015

Srebro dla kampanii ING „Albo realizujemy, albo snujemy” w konkursie KTR

Kampania ING Banku Śląskiego „Albo realizujemy, albo snujemy” zdobyła srebrny miecz w konkursie KTR, organizowanym przez Klub Twórców Reklamy.

Więcej
13
maj
2015

Polacy oczekują wsparcia w rozsądnym pożyczaniu pieniędzy – wynika z badania ING

Niemal dwie trzecie Polaków oczekuje od banków pomocy w rozsądnym pożyczaniu pieniędzy – pokazują wyniki badania „Barometr ING: Jak pożyczają Polacy”.

Więcej
12
maj
2015

Promocja w ofercie kredytowej dla przedsiębiorców w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski przygotował specjalną ofertę kredytową dla klientów z segmentu przedsiębiorców. Teraz pożyczki niezabezpieczone oraz linie kredytowe są dostępne bez prowizji i z niższą marżą.

Więcej
11
maj
2015

Kolekcja Fundacji Sztuki Polskiej ING na wystawie w Pekinie

Od 10 maja w National Art Muzeum of China w Pekinie można oglądać wystawę „Stan życia. Polska sztuka współczesna w kontekście globalnym”, która ma za zadanie przybliżyć chińskiej publiczności polską sztukę współczesną. Wśród 70 prac najciekawszych współczesnych artystów Polski znajduje się kilkanaście prac z kolekcji Fundacji Sztuki Polskiej ING.

Więcej
7
maj
2015

ING Bank Śląski zwiększa udziały w rynku

W I kwartale 2015 roku skonsolidowany zysk netto ING Banku Śląskiego wzrósł do 261 mln zł, czyli o 3% w porównaniu z analogicznym okresem 2014 roku.

Więcej

Zobacz także