Na podstawie decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z 07.10.2014 ING Bank Śląski jest obecnie jedynym uprawnionym do reprezentowania funduszy Inventum Parasol FIO oraz Inventum Premium SFIO.
Informacje dla klientów Inventum TFI można znaleźć, klikając tutaj.

Znamy pierwszych zwycięzców loterii „Płać kartą i wygrywaj”!

21 paź 2013

ING Bank Śląski wylosował pierwszych 20 laureatów loterii ,,Płać kartą i wygrywaj”. Każdy z laureatów otrzymał komunikat o wygranej, w wysokości 1000 zł, na swoją skrzynkę w systemie bankowości internetowej ING BankOnLine. „Płać kartą i wygrywaj” jest akcją promocyjną, skierowaną do aktywnych użytkowników kart płatniczych ING Banku Śląskiego i potrwa do 31 grudnia br.

ING Bank Śląski, w loterii „Płać kartą i wygrywaj”, zachęca swoich klientów do częstych i systematycznych płatności kartami. Do wygrania są nagrody pieniężne o wartości od 1 000 zł do 50 000 zł.

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w loterii?

Aby wziąć udział w loterii należy zarejestrować się na stronie: www.ingbank.pl/placiwygrywaj, być aktywnym użytkownikiem systemu bankowości internetowej ING BankOnLine i wykonać jak najwięcej transakcji przy użyciu karty płatniczej wydanej przez ING Bank Śląski (karty do Konta z Lwem w PLN lub karty kredytowej).

Warunkiem koniecznym uczestnictwa w Loterii jest posiadanie Konta z Lwem w PLN lub konta oszczędnościowego w PLN. Płacąc kartą do konta na kwotę co najmniej 10 zł, uczestnik każdorazowo zdobywa 1 los. Dokonując transakcji kartą kredytową, klient otrzyma aż 2 losy. Każdy z uczestników loterii może zwiększyć liczbę otrzymywanych losów jeśli:

  • dokona transakcji przy pomocy Mojej Karty ING (karta z indywidualnym wizerunkiem) – otrzyma 2 losy za każdą transakcję na kwotę co najmniej 10 zł,
  • dokona transakcji kartą w internecie – otrzyma 2 losy za każdą transakcję na kwotę co najmniej 10 zł jeśli jest to karta do konta, w przypadku karty kredytowej uczestnik otrzyma aż 3 losy za każdą taką transakcję,
  • dokona transakcji kartą z wykorzystaniem usługi Cashback – otrzyma 2 losy za każdą transakcję na kwotę co najmniej 10 zł.

W czterech etapach loterii czeka aż 80 nagród o wartości 1000 zł każda (po 20 nagród w każdym miesiącu). Dodatkowo 14 stycznia 2014 r. zostanie rozlosowana Nagroda Główna o wartości 50 000 zł, jak również Nagrody I oraz II stopnia o wartości 30 000 zł i 10 000 zł.

Szczegóły i regulamin loterii znajdują się na stronie : www.ingbank.pl/placiwygrywaj
 


Nie masz jeszcze konta w ING?     Otwórz konto teraz    i weź udział w loterii

Dowiedz się więcej o kontach osobistych
Dowiedz się więcej o koncie oszczędnościowym

Zobacz także