Najwygodniejsze konto

Najwygodniejsze konto osobiste w Polsce wg rankingu Comperia.pl1. Doceniono nas m.in. za dostęp przez Internet, bankowość mobilną, autoryzację przelewów SMS-em, otwarcie online.

Najlepsza bankowość mobilna w Polsce

Wypróbuj aplikację mobilną banku - pierwsze miejsce w rankingu Przyjazny Bank Newsweeka - i zarządzaj swoimi finansami jeszcze szybciej i prościej!

Kredyt hipoteczny

Na dom, mieszkanie, działkę lub remont. Teraz obniżona marża albo 0% prowizji, pomoc specjalisty hipotecznego oraz dodatkowa gotówka na dowolny cel.

Pożyczka gotówkowa

Pożyczam
0 zł
Na okres
6 miesięcy
Twoja rata2
350

Więcej o pożyczce

Kontroluj swoje pieniądze

Finansometr pozwala kontrolować wydatki i zarządzać finansami osobistymi. Jest dostępny dla wszystkich klientów w ramach bankowości internetowej.

Ranking kont osobistych zamówiony przez Forbes.pl, zrealizowany przez Comperia.pl, opublikowany w kwietniu 2013. W badaniu ocenie poddano cechy świadczące o wygodzie korzystania z kont osobistych, m.in.: dostęp do konta przez Internet i bankowość mobilną, autoryzację przelewów przez SMS, możliwość zawarcie umowy rachunku online. Więcej o rankingu,  
2 Rata jest ratą kapitałowo-odsetkową i nie zawiera miesięcznej opłaty z tytułu przystąpienia do Programu Ubezpieczeniowego Bezpieczna Pożyczka Silver/ Gold, w wysokości 0,27% x kwota udzielonej pożyczki.
Powyższa informacja nie jest ofertą, przyrzeczeniem kredytu, ani propozycją nabycia produktu w rozumieniu przepisów prawa, a ma charakter wyłącznie informacyjny. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień bieżący. ING Bank Śląski S.A. uprzejmie informuje, iż z uwagi na funkcjonalność powyższego kalkulatora informacja dotycząca RRSO odnosi się do reprezentatywnego przykładu.
Dla reprezentatywnego przykładu oferty pożyczki pieniężnej „Pożyczka Superszybka” dla Klienta Stałego (wg definicji Tabeli Opłat i Prowizji),  RRSO na dzień 09.10.2014 r. wynosi 18,89%. Do obliczenia przyjęto: całkowitą kwotę pożyczki w wysokości 10 475 zł, umowę zawartą w dniu 09.10.2014 r. na okres 43 miesięcznych rat, oprocentowanie zmienne w wysokości 12,00% w stosunku rocznym, 42 raty równe w wysokości 300,97zł oraz ostatnia 43 rata wyrównawcza, wynikająca z zaokrągleń, w wysokości 301,15 zł, płatne każdego 09-go dnia miesiąca. Na całkowity koszt kredytu w wysokości 3682,93 zł składają się: odsetki w wysokości 2 466,89 zł, prowizja za udzielenie pożyczki w wysokości 0 zł oraz miesięczna opłata z tytułu przystąpienia do Programu Ubezpieczeniowego Bezpieczna Pożyczka Silver/Bezpieczna Pożyczka Gold w wysokości 28,28 zł (łącznie 1 216,04 zł w całym okresie kredytowania) zgodnie z obowiązującą na dzień podpisania umowy Tabelą Opłat i Prowizji. Całkowita kwota do zapłaty przez Pożyczkobiorcę wynosi 14 157,93 zł.