Płać prosto i wygodnie w sklepach internetowych.

Wystarczy, że posiadasz konto w ING Banku Śląskim oraz dostęp do systemu bankowości internetowej ING BankOnLine.

 • Szybka i wygodna płatność przelew jest automatycznie wypełniony
 • Natychmiastowa informacja dla sklepu o dokonaniu zapłaty
 • Posiadanie karty płatniczej nie jest konieczne
 • Bezpieczeństwo płatności dzięki szyfrowanemu połączeniu internetowemu
   

Dlaczego warto?

Zatwierdzasz i gotowe!

- Zatwierdzasz jedynie dane na już wypełnionym formularzu przelewu.

- Sklep natychmiast dostaje informację o płatności.

- Twoje zamówienie może zostać od razu zrealizowane.

Wypełniasz i... czekasz.

- Musisz samodzielnie wypełnić formularz przelewu, kopiując wszystkie dane transakcji.

- Czekasz, aż przelew wyjdzie z banku i pieniądze dotrą do sklepu.

- Czekasz na potwierdzenie otrzymania płatności - dopiero w tym momencie sklep może przystąpić do realizacji zamówienia.

Jak zacząć?

1

Kupujesz w sklepie internetowym

Jeśli po zrobieniu zakupów zechcesz zapłacić przelewem – przez internet, możliwie prosto, szybko i bezpiecznie – sprawdź, czy Twój sklep obsługuje formę płatności Płać z ING.

2

Wybierasz sposób płatności

Z dostępnych sposobów płatności wybierz opcjęPłać z ING. Przejdziesz na stronę systemu transakcyjnego banku, gdzie zostanie Ci już tylko zalogować się do ING BankOnLine i zaakceptować automatycznie uzupełniony przelew.

3

Zapłacone!

Sklep internetowy otrzymuje powiadomienie o dokonanej przez Ciebie płatności i może od razu przystąpić do realizacji Twojego zamówienia.

Otwórz kontoi korzystaj z usługi Płać z ING


Jeśli już masz konto w ING Banku Śląskim oraz aktywowałeś dostęp do ING BankOnLine, po prostu zaloguj się.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania? Zadzwoń:
801 601 607
Infolinia Bankowości internetowej
czynna całą dobę 7 dni w tygodniu

 • W jakich sklepach dostępna jest opcja Płać z ING?

  Aktualnie opcja Płać z ING jest dostępna w tych sklepach internetowych, które współpracują z następującymi Agentami Rozliczeniowymi:

  PayU SA
   
  DotPay SA BluePay SA
  eCard SA eService SA PayPro SA (Przelewy24.pl)
   
     
  CashBill SA  
   
 • Co zrobić jeśli sklep nie obsługuje opcji Płać z ING?

  1. Zaloguj się do systemu bankowości internetowej ING BankOnLine

  2. Wybierz opcję Przelewy z menu na stronie głównej systemu ING BankOnLine.
  3. Wykonaj przelew - na formularzu przelewu uzupełnij dane związane z realizowaną płatnością, a następnie zatwierdź przelew:

  • potwierdź wykonanie dyspozycji przyciskiem Dalej,
  • lub potwierdź wykonanie dyspozycji przyciskiem Dalej i jeśli transakcja tego wymaga, podaj jednorazowy kod autoryzacyjny i zatwierdź go przyciskiem Wyślij.
 • Czym jest ING BankOnLine?

  ING BankOnLine to system bankowości internetowej oferowany Klientom Banku jako alternatywny sposób dokonywania większości dyspozycji związanych z rachunkami bankowymi. Przyjęte przez Bank rozwiązania wykorzystują internet do wykonywania czynności przeprowadzanych dotychczas w sposób tradycyjny, czyli w oddziałach Banku. Zatem ING BankOnLine to bank przez internet, który zapewnia Ci szybki i bezpośredni dostęp online do Twojego konta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Korzystanie z systemu ING BankOnLine nie wyklucza jednak składania jakichkolwiek dyspozycji w oddziale, ani też nie jest związane z koniecznością otwarcia dodatkowego rachunku bankowego. System oferowany jest zarówno Klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Funkcjonalność ING BankOnLine jest bardzo szeroka i stale rozwijana.

  Jeśli masz uwagi lub pytania dotyczące funkcjonowania systemu ING BankOnLine, skontaktuj się z nami telefonicznie, dzwoniąc pod numer 801 601 607 (z telefonów stacjonarnych)  lub (32) 357 00 10 (z telefonów stacjonarnych i komórkowych).

 • Ile kosztuje korzystanie z systemu ING BankOnLine?

  Udostępnienie ING BankOnLine dla wszystkich Klientów jest bezpłatne.

  Użytkowanie ING BankOnLine:

  • dla Klientów indywidualnych - bezpłatne,
  • dla przedsiębiorców – w zależności od rodzaju posiadanego rachunku bankowego opłata może być wliczona w koszt prowadzenia rachunku lub naliczana miesięcznie zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji.

  Odpłaty za transakcje wykonywane w systemie ING BankOnLine zależne są od rodzaju posiadanego rachunku bankowego, przy czym zawsze transakcje te są tańsze niż wykonywane tradycyjnie w oddziale. Szczegółowe informacje znajdują się w Tabeli Opłat i Prowizji.
   

  Zobacz Tabelę Opłat i Prowizji dla Klientów indywidualnych
  format: PDF, rozmiar: 350 KB

  Zobacz Tabelę Opłat i Prowizji dla Przedsiębiorców
  format: PDF, rozmiar: 210 KB

 • Jakie korzyści wynikają z użytkowania systemu ING BankOnLine?
  • Oszczędność czasu
   • wszystkie dyspozycje wykonywane są bez konieczności wizyty w oddziale, w dogodnym dla Ciebie momencie
  • Wygoda
   • dyspozycje za pośrednictwem systemu można zlecić w dowolnym miejscu – jedyne czego potrzebujesz, to dostęp do internetu
   • dostęp do środków zgromadzonych na rachunku bankowym nie jest ograniczony godzinami pracy oddziału, a informacje o stanie rachunków podawane są w czasie rzeczywistym
  • Niskie opłaty
   • dyspozycje realizowane przez internet są tańsze niż realizowane w oddziale Banku
 • Kto może być użytkownikiem systemu ING BankOnLine?

  Użytkownikiem ING BankOnLine może być osoba, która posiada przynajmniej jeden z poniższych rachunków bankowych:

  • Konto osobiste w złotychlub konto osobiste w walutach wymienialnych* - w rozumieniu Regulaminu świadczenia przez ING Bank Śląski usług w ramach prowadzenia rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych oraz rachunków oszczędnościowych dla osób fizycznych.
  • Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) w złotychlub w walutach wymienialnych*– w rozumieniu Regulaminu świadczenia przez ING Bank Śląski usług w ramach prowadzenia rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych oraz rachunków oszczędnościowych dla osób fizycznych.
  • Konto z Lwem dla przedsiębiorców w złotych lub w walutach wymienialnych*– w rozumieniu Regulaminu świadczenia przez ING Bank Śląski S.A. usług w ramach prowadzenia rachunków bankowych.
  • Otwarte Konto Oszczędnościowe dla przedsiębiorców w złotych lub w walutach wymienialnych*- w rozumieniu Regulaminu świadczenia przez ING Bank Śląski S.A. usług w ramach prowadzenia rachunków bankowych.
    
  • Bank udostępnia także system bankowości internetowej ING BankOnLine bez rachunku opłat** Klientom, którzy posiadają wyłącznie kartę kredytową.

  Użytkownikiem ING BankOnLine może być również inna osoba, która jest uprawniona do dysponowania środkami na rachunkach bankowych posiadacza rachunków za pośrednictwem systemu ING BankOnLine.

  * Udostępnienie systemu ING BankOnLine do rachunków prowadzonych w walutach wymienialnych jest możliwe tylko w oddziałach Banku.
  ** Rachunek, z którego pobierane są opłaty i prowizje z tytułu korzystania z systemu bankowości internetowej ING BankOnLine.

  Znajdź najbliższy oddział ING Banku Śląskiego

Społeczność ING. Miejsce, gdzie rozmawia Dołącz do nas Dołącz