Płać z ING

Płać prosto i wygodnie w sklepach internetowych. Wystarczy, że posiadasz konto w ING Banku Śląskim oraz dostęp do systemu bankowości internetowej ING BankOnLine.

 • Szybka i wygodna płatność- przelew jest automatycznie wypełniony
 • Natychmiastowa informacja dla sklepu o dokonaniu zapłaty
 • Posiadanie karty płatniczejnie jest konieczne
 • Bezpieczeństwo płatnościdzięki szyfrowanemu połączeniu internetowemu

Płać z ING to bezpieczne i szybkie zakupy w sklepach internetowych.

 

Dlaczego warto?

Płać z ING za zakupy w sklepach internetowych. Zatwierdzasz i gotowe!

 • Zatwierdzasz jedynie dane na już wypełnionym formularzu przelewu.
 • Sklep natychmiast dostaje informację o płatności.
 • Twoje zamówienie może zostać od razu zrealizowane.

Zwykły przelew Wypełniasz i czekasz...

 • Musisz samodzielnie wypełnić formularz przelewu, kopiując wszystkie dane transakcji.
 • Czekasz, aż przelew wyjdzie z banku i pieniądze dotrą do sklepu.
 • Czekasz na potwierdzenie otrzymania płatności - dopiero w tym momencie sklep może przystąpić do realizacji zamówienia.
 

Jak to działa?

Kupujesz w sklepie internetowym

Jeśli po zrobieniu zakupów zechcesz zapłacić przelewem – przez internet, możliwie prosto, szybko i bezpiecznie – sprawdź, czy Twój sklep obsługuje formę płatności Płać z ING.

Wybierasz sposób płatności

Z dostępnych sposobów płatności wybierz opcję Płać z ING. Przejdziesz na stronę systemu transakcyjnego banku, gdzie zostanie Ci już tylko zalogować się do ING BankOnLine i zaakceptować automatycznie uzupełniony przelew.

Zapłacone!

Sklep internetowy otrzymuje powiadomienie o dokonanej przez Ciebie płatności i może od razu przystąpić do realizacji Twojego zamówienia.

Założenie usługi Płać z ING jest tak proste jak korzystanie z niej.

 

Pytania i odpowiedzi

 

Masz pytania? Zadzwoń

801 601 607

Infolinia Bankowości internetowej
czynna całą dobę 7 dni w tygodniu

 
 
 
W jakich sklepach dostępna jest opcja Płać z ING?

Aktualnie opcja Płać z ING jest dostępna w tych sklepach internetowych, które współpracują z następującymi Agentami Rozliczeniowymi:

PayU SA
 
DotPay SA BluePay SA
eCard SA eService SA PayPro SA (Przelewy24.pl)
 
Co zrobić jeśli sklep nie obsługuje opcji Płać z ING?

1. Zaloguj się do systemu bankowości internetowej ING BankOnLine

2. Wybierz opcję Przelewy z menu na stronie głównej systemu ING BankOnLine.
3. Wykonaj przelew - na formularzu przelewu uzupełnij dane związane z realizowaną płatnością, a następnie zatwierdź przelew:

 • potwierdź wykonanie dyspozycji przyciskiem Dalej,
 • lub potwierdź wykonanie dyspozycji przyciskiem Dalej i jeśli transakcja tego wymaga, podaj jednorazowy kod autoryzacyjny i zatwierdź go przyciskiem Wyślij.
Czym jest ING BankOnLine?

ING BankOnLine to system bankowości internetowej oferowany Klientom Banku jako alternatywny sposób dokonywania większości dyspozycji związanych z rachunkami bankowymi. Przyjęte przez Bank rozwiązania wykorzystują internet do wykonywania czynności przeprowadzanych dotychczas w sposób tradycyjny, czyli w oddziałach Banku. Zatem ING BankOnLine to bank przez internet, który zapewnia Ci szybki i bezpośredni dostęp online do Twojego konta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Korzystanie z systemu ING BankOnLine nie wyklucza jednak składania jakichkolwiek dyspozycji w oddziale, ani też nie jest związane z koniecznością otwarcia dodatkowego rachunku bankowego. System oferowany jest zarówno Klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Funkcjonalność ING BankOnLine jest bardzo szeroka i stale rozwijana.

Jeśli masz uwagi lub pytania dotyczące funkcjonowania systemu ING BankOnLine, skontaktuj się z nami telefonicznie, dzwoniąc pod numer 801 601 607 (z telefonów stacjonarnych)  lub (32) 357 00 10 (z telefonów stacjonarnych i komórkowych).

Ile kosztuje korzystanie z systemu ING BankOnLine?

Udostępnienie ING BankOnLine dla wszystkich Klientów jest bezpłatne.

Użytkowanie ING BankOnLine:

 • dla Klientów indywidualnych - bezpłatne,
 • dla przedsiębiorców – w zależności od rodzaju posiadanego rachunku bankowego opłata może być wliczona w koszt prowadzenia rachunku lub naliczana miesięcznie zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji.

Odpłaty za transakcje wykonywane w systemie ING BankOnLine zależne są od rodzaju posiadanego rachunku bankowego, przy czym zawsze transakcje te są tańsze niż wykonywane tradycyjnie w oddziale. Szczegółowe informacje znajdują się w Tabeli Opłat i Prowizji.
 

Zobacz Tabelę Opłat i Prowizji dla Klientów indywidualnych
format: PDF, rozmiar: 350 KB

Zobacz Tabelę Opłat i Prowizji dla Przedsiębiorców
format: PDF, rozmiar: 210 KB

Jakie korzyści wynikają z użytkowania systemu ING BankOnLine?
 • Oszczędność czasu
  • wszystkie dyspozycje wykonywane są bez konieczności wizyty w oddziale, w dogodnym dla Ciebie momencie
 • Wygoda
  • dyspozycje za pośrednictwem systemu można zlecić w dowolnym miejscu – jedyne czego potrzebujesz, to dostęp do internetu
  • dostęp do środków zgromadzonych na rachunku bankowym nie jest ograniczony godzinami pracy oddziału, a informacje o stanie rachunków podawane są w czasie rzeczywistym
 • Niskie opłaty
  • dyspozycje realizowane przez internet są tańsze niż realizowane w oddziale Banku
Kto może być użytkownikiem systemu ING BankOnLine?

Użytkownikiem ING BankOnLine może być osoba, która posiada przynajmniej jeden z poniższych rachunków bankowych:

 • Konto osobiste w złotychlub konto osobiste w walutach wymienialnych* - w rozumieniu Regulaminu świadczenia przez ING Bank Śląski usług w ramach prowadzenia rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych oraz rachunków oszczędnościowych dla osób fizycznych.
 • Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) w złotychlub w walutach wymienialnych*– w rozumieniu Regulaminu świadczenia przez ING Bank Śląski usług w ramach prowadzenia rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych oraz rachunków oszczędnościowych dla osób fizycznych.
 • Konto z Lwem dla przedsiębiorców w złotych lub w walutach wymienialnych*– w rozumieniu Regulaminu świadczenia przez ING Bank Śląski S.A. usług w ramach prowadzenia rachunków bankowych.
 • Otwarte Konto Oszczędnościowe dla przedsiębiorców w złotych lub w walutach wymienialnych*- w rozumieniu Regulaminu świadczenia przez ING Bank Śląski S.A. usług w ramach prowadzenia rachunków bankowych.
   
 • Bank udostępnia także system bankowości internetowej ING BankOnLine bez rachunku opłat** Klientom, którzy posiadają wyłącznie kartę kredytową.

Użytkownikiem ING BankOnLine może być również inna osoba, która jest uprawniona do dysponowania środkami na rachunkach bankowych posiadacza rachunków za pośrednictwem systemu ING BankOnLine.

* Udostępnienie systemu ING BankOnLine do rachunków prowadzonych w walutach wymienialnych jest możliwe tylko w oddziałach Banku.
** Rachunek, z którego pobierane są opłaty i prowizje z tytułu korzystania z systemu bankowości internetowej ING BankOnLine.

Znajdź najbliższy oddział ING Banku Śląskiego