Zbliżak Visa to nowoczesna wersja płatniczej karty zbliżeniowej wydawanej do konta osobistego w formie naklejki np. na telefon. Dzięki Zbliżakowi zapłacisz szybko i wygodnie za codzienne zakupy - bez sięgania do portfela!

Zbliżak to mała naklejka. Wystarczy umieścić go na telefonie, iPodzie lub innym, wybranym przez Ciebie przedmiocie, który często nosisz ze sobą. Zbliżak jest ważny 4 lata

  • 0 zł za używanie karty
  • 15 zł za wydanie Zbliżaka Visa- płacisz tylko raz
  • 0 zł za wydanie Zbliżaka Visa w Promocji Zwrot opłaty za Naklejkę Zbliżak VISA 1- jeśli masz od 18 do 35 lat i zrobisz nim co najmniej 2 transakcje
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów zbliżeniowych w krajuszybko, wygodnie i bezpiecznie
  • Szybkie i wygodne płatnościnie musisz już szukać drobnych w kieszeni ani czekać na wydanie reszty. Wystarczy zbliżyć Zbliżak do czytnika w kasie i… zapłacone!
  • Wartość transakcji Zbliżakiem Visadoliczana jest do transakcji bezgotówkowych zwalniających z miesięcznej opłaty za kartę Visa Zbliżeniowa i/lub Debit MasterCard Zbliżeniowa

Płatności zbliżeniowe

Zbliżakiem płacisz w technologii zbliżeniowej - przy zakupach do kwoty 50 zł możesz dokonywać nim płatności bez konieczności podawania kodu PIN lub składania podpisu. Po prostu przykładasz Zbliżak do terminala, pstryk i zapłacone.

Wszystkie płatności realizowane Zbliżakiem Visa są od ręki widoczne na Twoim koncie!

Uwolnij się od portfela! Przyklej Zbliżak do telefonu i kontroluj finanse gdziekolwiek jesteś z aplikacją ING BankMobile.

Sprytny sposób na oszczędzanie

Płacąc Zbliżakiem możesz oszczędzać małymi krokami i bez wyrzeczeń. Załóż Smart Saver, który zgodnie z wybraną przez Ciebie regułą automatycznie odkłada ustalony procent od kwoty transakcji lub jej zaokrąglenie z Twojego konta osobistego na atrakcyjnie oprocentowanym rachunku oszczędnościowym Smart Saver. 

Bankujesz-zyskujesz

Płacisz Zbliżakiem, zbierasz punkty, zyskujesz! Dzięki punktom kupujesz produkty w specjalnych cenach lub wymieniasz je na kody rabatowe.

Jak dostać Zbliżak?

 

Masz już konto osobiste?

Zamów Zbliżak w systemie bankowości internetowej

Zamów Zbliżak Visa

Nie aktywowałeś dostępu do systemu bankowości internetowej? Aktywuj teraz

Nie jesteś Klientem banku?

Załóż konto osobiste przez Internet. Po aktywacji konta zamów Zbliżak.

Otwórz konto

Dowiedz się więcej o koncie

Wygodny dostęp do gotówki

Bezpieczeństwo i kontrola

Nasze karty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dodatkową gwarancję dają narzędzia do kontroli wydatków.

Gdzie zapłacisz Zbliżakiem?

Transakcji zbliżeniowych możesz dokonywać w punktach handlowo-usługowych oznaczonych logo Visa PayWave wraz ze znakiem akceptacji transakcji zbliżeniowych.

Zbliżakiem zapłacisz za zakupy w Polsce i na świecie, z wyjątkiem Wielkiej Brytanii, Irlandii i Francji.

Zobacz także

1. Promocja „Zwrot opłaty za Naklejkę Zbliżak VISA” dotyczy klientów indywidualnych, którzy  w okresie od 29 lutego 2016r. do 31 sierpnia 2016 roku zawrą umowę o Naklejkę Zbliżak VISA do KONTA, do dnia 31 grudnia 2015 nie ukończyli 35 roku życia, a jednocześnie w dniu 29 lutego 2016 r. ukończyli 18 lat, i do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarli umowę o Naklejkę Zbliżak VISA, nie później niż do 30 września 2016r. wykonają dwie transakcje bezgotówkowe Zbliżakiem na dowolną kwotę. Szczegóły w regulaminie