Dużo za darmo

W koncie Direct postawiliśmy na samoobsługę.
Jeżeli większość rzeczy można zrobić przez internet, to nie powinno się za to płacić.

0

za prowadzenie konta za wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki i przelewu w oddziale banku

0

za krajowe przelewy przez  internet w PLN  za wyjątkiem przelewów Express ELIXIR i SORBNET

0

za kartę do konta jeśli z niej korzystasz2

0

za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju

Otwórz konto

2Miesięczna opłata za kartę wynosi 7 zł. Jest pobierana tylko, jeśli suma transakcji bezgotówkowych, dokonanych łącznie kartami wydanymi do końca dla jednego użytkownika rozliczonych przez bank w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca, wynosi mniej niż 300 zł

Z kontem Direct otrzymujesz

 

 

Najlepsza obsługa i bezpieczeństwo

Bez względu na to jak korzystasz z banku

 

 

Z Kontem Direct możesz więcej

Moje ING – nowa bankowość internetowa i mobilna

Bankowość internetowa Moje ING ułatwia codzienne korzystanie z konta i dostosowuje się do Ciebie. Dzięki niej masz dostęp do pieniędzy gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz. Na komputerze, tablecie albo smartfonie - równie łatwo.
Możesz zobaczyć, ile masz pieniędzy i na co je wydajesz. Możesz podejmować lepsze decyzje: sprawnie planować swój budżet i lepiej oszczędzać. Przelewy i doładowania robisz szybko i intuicyjnie. A jeśli wolisz aplikacje mobilne, pobierz i zainstaluj naszą aplikację. I korzystaj z konta na swój sposób.

Zacznij korzystać z bankowości internetowej Moje ING.

Otwórz konto

Nowoczesne płacenie – łatwe, bezpieczne, bez portfela

Chcesz prosto i szybko zapłacić za zakupy? Zrób to, jak Ci wygodnie w tradycyjnym sklepie i internecie. Nie musisz mieć przy sobie portfela. Wybierz kartę do konta Visa zbliżeniową, K@rtę wirtualną, naklejką zbliżeniową Zbliżak Visa, albo kod BLIK w aplikacji mobilnej.
Jeśli wolisz przelew, wyślij go używając numeru konta odbiorcy lub jego numeru telefonu. Albo zaplanuj w bankowości internetowej, by zrobił się automatycznie.

Oszczędzanie łatwiejsze niż myślisz

Duże oszczędności biorą się z małych. A drobne kwoty możesz odłożyć bez wysiłku. Proponujemy Ci wiele narzędzi, które to ułatwią. Wybierz swój cel oszczędnościowy, przelewaj na niego regularnie i spełniaj marzenia. Albo odkładaj automatycznie, zawsze gdy płacisz kartą, BLIKIEM i robisz przelew. Przy okazji oszczędzaj na zakupach dzięki rabatom w programie bankujesz-zyskujesz.
Przelewy między swoimi kontami w naszym banku robisz przez internet 24/7, natychmiast, bez limitu, bez utraty odsetek. Dlatego możesz trzymać pieniądze na oprocentowanym koncie oszczędnościowym i sięgać po nie zawsze, kiedy potrzebujesz.

Bezpieczne bankowanie, bo wszystko masz pod kontrolą

Twoje pieniądze są bezpieczne, bo wiesz o wszystkim, co się z nimi dzieje. Samodzielnie ustawiasz limity wypłat z Twojego konta, płatności kartą i transakcji w internecie. Zmienisz PIN do karty i hasło do bankowości internetowej. O każdej zmianie stanu konta informujemy Cię na bieżąco – do wyboru: w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej i SMS-em.
Możesz też skorzystać ze wsparcia konsultantów naszej infolinii przez całą dobę. Albo pójść do jednego z ponad 400 oddziałów w całej Polsce.

 
Zrób to teraz.Otwórz kontoprzez internet.

Opłaty i prowizje

  • Konto

  • Karty do konta

  • Wpłaty/wypłaty

  • Przelewy krajowe w PLN

Konto

Operacja Opłata
Otwarcie konta 0 zł
Prowadzenie konta 0 zł

Karty do konta

Operacja Opłata
Wydanie karty do konta  
ze standardowym wizerunkiem 0 zł
z własną grafiką - Mojej Karty ING 15 zł
Pierwsze wydanie Mojej Karty ING dla osób w wieku od 18-26 lat 0 zł
Używanie karty do konta  
jeśli wartość transakcji bezgotówkowych, dokonanych łącznie dowolnymi kartami wydanymi do konta dla jednego użytkownika rozliczonych przez bank w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca, wyniesie co najmniej niż 300 zł (200 zł - dla użytkowników w wieku 18-26 lat) 0 zł
W pozostałych przypadkach 7 zł

Wpłaty/wypłaty

Operacja Opłata
Wypłata gotówki  
w bankomatach ING Banku Śląskiego i Planet Cash 0 zł
w pozostałych bankomatach w kraju innych niż ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash  
pierwsza w miesiącu wypłata gotówki kartą i BLIKIEM 0 zł
kolejna wypłata 2,50 zł
Wypłata kartą i wypłata BLIKIEM z bankomatu rozliczona przez Bank w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca.
w punktach oznaczonych logo Cashback przy okazji zakupów 0 zł
w kasie Banku 9 zł
Wpłata własna gotówki  
we wpłatomacie ING Banku Śląskiego 0 zł
w kasie Banku 9 zł

Przelewy krajowe w PLN

Operacja Opłata
W bankowości internetowej i aplikacji mobilnej  
na własne konto osobiste i konto oszczędnościowe w ING Banku Śląski 0 zł
na konto w innym banku z wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR i SORBNET 0 zł
z wykorzystaniem numeru telefonu w aplikacji mobilnej 0 zł
W oddziale banku  
na konto własne w ING Banku Śląskim 9 zł
na konto w innym banku z wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR i SORBNET 9 zł

Jak otworzyć Konto Direct?

1

Wypełnij wniosek o otwarcie konta teraz

Wybierz identyfikację przelewem lub kurierem

Otwórz konto
2

Potwierdź swoje dane

Wyślij przelew na 1 gr. ze swojego konta w innym banku na wskazane przez nas konto w ING Banku Śląskim. Umowę dostaniesz na adres e-mail po zweryfikowaniu przelewu.

lub

Potwierdź swoje dane podczas spotkania z kurierem. Kurier skontaktuje się z Tobą w ciągu 2-3 dni. Umowę otrzymasz na adres e-mail do 3 godzin po spotkaniu z nim.

3

Aktywuj dostęp do bankowości internetowej i korzystaj z konta.

 
4

Aktywuj kartę i nadaj jej PIN

Kartę dostaniesz w ciągu 8 dni roboczych od momentu aktywacji konta.

lub

Jeśli wybrałeś weryfikację kurierem, dostaniesz kartę od niego od razu.

Zobacz także

1 Pełna lista nagród i wyróżnień znajduje się na stronie: http://www.ingbank.pl/o-banku/nagrody-i-wyroznienia.
2 Miesięczna opłata za kartę wynosi 7zł. Jest pobierana tylko, jeśli suma transakcji bezgotówkowych, dokonanych łącznie kartami wydanymi do końca dla jednego użytkownika rozliczonych przez bank w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca, wynosi mniej niż 300 zł.
3 Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus na start” i obowiązuje przez 4 miesiące od założenia konta. Po upływie tego okresu dla powyższego konta obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe. Zapoznaj się z Regulaminem tej oferty.
4 ING Bank Śląski otrzymał tytuł Złotego Banku za najwyższą jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem - w oddziałach bankowych, internecie, mobile'u i call centre. Nagroda została przyznana na podstawie wyników badania „tajemniczy klient” przeprowadzonego w pierwszym kwartale 2016 roku. Organizatorami rankingu są Puls Biznesu i Bankier.pl, partnerami merytorycznymi - TNS Polska i Obserwatorium.biz. Bank zajął również pierwsze miejsce w kategorii najlepszy bank w social mediach oraz wyróżnienie za dobre praktyki w zakresie bezpieczeństwa internetowego. Więcej o plebiscycie na www.zlotybankier.pl.
5 W Polskim Programie Jakości Obsługi, liderzy w poszczególnych branżach zostają wyłonieni na podstawie ocen i opinii zgłaszanych przez klientów, przez cały rok, za pośrednictwem portalu www.jakoscobslugi.pl lub aplikacji mobilnej. Wyróżnienia Gwiazda Jakości Obsługi 2016 otrzymały te firmy, które w opiniach konsumentów wykazują najwyższą dbałość o obsługę klienta oraz zyskały ich pozytywne rekomendacje na kolejny rok. Wyniki opublikowane 16.03.2016 r.
6 Badanie zrealizowane przez TNS Polska SA na zlecenie ING Banku Śląskiego SA techniką ankiet internetowych na reprezentatywnej grupie Klientów, którzy założyli konto w ING Banku Śląskim.
7 Konto może otworzyć rodzic lub opiekun prawny. Obecność dziecka w czasie otwarcia konta nie jest wymagana. Potrzebne dokumenty:
- dowód osobisty
- ​dokument tożsamości dziecka, może to być: ważna legitymacja szkolna, dowód osobisty dziecka, paszport dziecka, odpis aktu urodzenia, odpis ważnej legitymacji ubezpieczeniowej lub karty ubezpieczeniowej.
- dokument, który potwierdza, że jesteś opiekunem prawnym np. akt urodzenia dziecka, jego dowód osobisty lub inny dokument sądowy lub urzędowy.