Konto osobiste Direct

Otwórz konto przez internet w promocji. Możesz zyskać do 140 zł1.

  • 0 zł za prowadzenie konta3 i za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju
  • 0 zł za krajowe przelewy w PLN przez internet4
  • 0 zł za korzystanie z karty do konta Visa zbliżeniowa - jednej karty do wielu walut5
Więcej Otwórz konto

Pożyczka gotówkowa

Pożyczam
0 zł
Na okres
6 m-cy
Twoja rata 2
350

Aplikacja Moje ING mobile

Pobierz aplikację. Sprawdzaj stan konta bez logowania. Szybko przelewaj pieniądze. Płać i wypłacaj nawet bez portfela. 

Więcej

Konto oszczędnościowe

Wpłacaj i wypłacaj bez utraty odsetek. Teraz 2,50% w skali roku w ofercie „Bonus na start” przez 4 miesiące od otwarcia konta!6

Więcej

Kredyt hipoteczny

Kupujesz, budujesz, remontujesz? Zyskaj ponad 100 zł na racie co miesiąc z ofertą specjalnąRRSO 4,30% - do 21 marca.

Więcej

Załóż konto przez Internet

Bez wychodzenia z domu

Otwórz konto

Kontakt telefoniczny

801 222 222, +48 (32) 357 00 69

Zostaw numer, oddzwonimy

Odwiedź placówkę

Mamy ponad 350 oddziałów

Placówki i bankomaty

Podstawą odbioru 140 zł jest spełnienie łącznie wszystkich warunków opisanych w regulaminie „Do 140 zł za otwarcie konta dla klientów w wieku 18-25 lat” lub warunków opisanych w regulaminie „Do 140 zł za otwarcie konta dla klientów w wieku powyżej 26 lat”. Zapoznaj się z regulaminem promocji.

Rata kapitałowo-odsetkowa wyliczona z uwzględnieniem wybranej kwoty i okresu kredytowania.
Powyższa informacja nie jest ofertą, przyrzeczeniem kredytu, ani propozycją nabycia produktu w rozumieniu przepisów prawa, a ma charakter wyłącznie informacyjny. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień bieżący.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,58%, dla reprezentatywnego przykładu pożyczki pieniężnej dla Klienta Stałego (wg definicji TOiP), przy następujących założeniach: okres kredytowania 47 miesięcy, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 8595 zł, całkowita kwota do zapłaty 12 039,29 zł, oprocentowanie zmienne 8,99%, całkowity koszt pożyczki 3444,29 zł (w tym: prowizja 514,84 zł, odsetki 1730,48 zł, ubezpieczenie w ramach Ubezpieczenia na życie do pożyczek gotówkowych „Pakiet Srebrny/Pakiet Złoty” 1198,97 zł, suma opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w wysokości 0 zł poniesionych za okres 3 miesięcy, dzięki czemu prowizja za udzielenie pożyczki posiada powyższą wysokość), 46 miesięcznych rat równych 230,64 zł oraz ostatnia 47 rata w wysokości 230,88 zł, płatne 20. dnia miesiąca.
Kalkulacja została dokonana na dzień 20 stycznia 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko zmiany wysokości odsetek przewidzianych do spłaty, a tym samym wysokości kwoty zadłużenia.

3 Za wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki i przelewu w oddziale banku

4.Za wyjątkiem przelewów Express ELIXIR, BlueCash, SORBNET

5. Miesięczna opłata za kartę wynosi 7zł. Jest pobierana tylko, jeśli suma transakcji bezgotówkowych, dokonanych łącznie kartami wydanymi do konta dla jednego użytkownika rozliczonych przez bank w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca, wynosi mniej niż 300 zł. Karta umożliwia płacenie z podłączonych do niej kont walutowych bez prowizji za przewalutowanie. Brak prowizji dotyczy transakcji bezgotówkowej, rozliczonej na koncie prowadzonym w walucie dokonanej transakcji (EUR, USD, GBP). Brak wystarczających środków na tym koncie spowoduje obciążenie konta złotówkowego kwotą transakcji i prowizją za przewalutowanie - 3% kwoty transakcji. Pozostałe opłaty i prowizje dla kart płatniczych określone są w Tabeli Opłat i Prowizji. 

6. Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus na start” i obowiązuje przez 4 miesiące od założenia konta. Po upływie tego okresu dla powyższego konta obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe. Zapoznaj się z Regulaminem tej oferty.

7.Oszczędność w ramach „Zimowa wyprzedaż (Lekka rata)”, wynosi 112,63 zł i wyliczona została dla przykładu reprezentatywnego dla tej Oferty tj. kredytu w kwocie 234 400,00 zł na 30 lat w porównaniu z Ofertą standardową dla kredytu o takich parametrach. Przy innych parametrach kredytu, oszczędność w ramach oferty „Zimowa wyprzedaż (Lekka rata)”, może przyjąć inną wartość niż 112,63 zł mniej na racie.
Dla oferty „Zimowa wyprzedaż (Lekka rata)” uwzględniono wymóg posiadania umów dodatkowych które są warunkiem, skorzystania z tej oferty. Informacja o produktach, w tym o opłatach związanych z umowami dodatkowymi znajduje się na www.ingbank.pl. Zapoznaj się z regulaminem Oferty „Zimowa wyprzedaż”. Dla Oferty standardowej nie jest wymagane zawarcie umów dodatkowych.