Karty kredytowe ING Banku Śląskiego na wakacje

18 lip 2013

ING Bank Śląski wprowadził zmiany do oferty kart kredytowych dla klientów indywidualnych, obniżając poziom wymaganych minimalnych dochodów. Teraz, aby otrzymać kartę kredytową w ING wystarczy 800 zł dochodu miesięcznie. Zmiany obowiązują od lipca br.

Dlaczego warto wybrać karty kredytowe ING Banku Śląskiego:

  • Wystarczy 800 zł dochodu miesięcznie.
  • Karty wydawane są we współpracy z VISA i Mastercard i są akceptowane w milionach punktów handlowych i bankomatów na całym świecie.
  • Wszystkie wydatki opłacone kartą kredytową pokrywane są środkami z przyznanego przez bank limitu kredytowego, w myśl zasady „kupujesz teraz – płacisz później”. Wykorzystany limit może zostać spłacony do 52 dni po okresie rozliczeniowym ustalonym z bankiem, np. po powrocie z wakacji. Warto już wcześniej zapłacić za wakacje kartą, np. w biurze podróży, czy za wynajem samochodu. W przypadku kłopotów biura podróży zawsze jest możliwość odzyskania środków, gdy płatność za usługi była dokonana kartą.


Wybierasz się na wakacje i zastanawiasz się czy zabrać ze sobą kartę czy gotówkę?

Niewielka ilośc gotówki zawsze się przyda ale budżet wakacyjny lepiej mieć na karcie kredytowej:

  • Rezerwując bilety czy noclegi w Internecie korzystasz z najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Zapewnia je usługa 3D Secure, dzięki której w trakcie dokonywania zakupów w sieci przeprowadzana jest dodatkowa weryfikacja tożsamości posiadacza karty, zabezpieczająca przed jej nieuprawnionym użyciem.
  • Karta kredytowa daje Ci możliwość dokonania przelewu, np. opłacenia rachunku, za który bank nie pobiera opłat.
  • Bank oferuje bezpłatne powiadomienia o zbliżającym się terminie spłaty zadłużenia w formie SMS na numer telefonu komórkowego podany przez posiadacza karty. Możesz również zlecić automatyczną spłatę zadłużenia, która również jest bezpłatna.
  • W razie kradzieży karty możesz ją szybko zastrzec za pośrednictwem telefonu (całodobowa linia telefoniczna:+48 32 357 00 12) lub Internetu (system bankowości internetowej: ING BankOnLine).
  • Dodatkowe zabezpieczenie - dobrowolny, dodatkowo płatny pakiet zapewniający ochronę ubezpieczeniową w przypadku m.in. śmierci czy utraty stałego źródła dochodu przez posiadacza rachunku karty kredytowej - Pakiet Ubezpieczeniowy Spłata na Bank.


Opłaty roczne za karty kredytowe w ING Banku Śląskim są jednymi z najniższych na rynku. Karta może być bezpłatna jeżeli zostaną dokonane co miesiąc transakcje bezgotówkowe w stosunku rocznym w odpowiedniej wysokości.

Dowiedz się więcej o kartach kredytowych

Aby otrzymać kartę kredytową ING, wystarczy zadzwonić na infolinię ING Banku Śląskiego 801 222 222.
 

Zobacz także