,,Płać kartą i wygrywaj’’ - weź udział w loterii dla klientów ING Banku Śląskiego

2 wrz 2013

Zapraszamy do udziału w loterii, która rusza 1 września i potrwa do 31 grudnia 2013 r.

Pula nagród w loterii to aż 170 000 zł w tym:

  • 80 nagród po 1 000 zł (po 20 nagród losowanych co miesiąc)
  • 1 nagroda główna – 50 000 zł
  • 1 nagroda I stopnia – 30 000 zł
  • 1 nagroda II stopnia – 10 000 zł


Kto może wziąć udział w loterii?

Wystarczy, że będziesz posiadać aktywny dostęp do systemu bankowości internetowej ING BankOnLine oraz:

  • jesteś właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego (Konto z Lwem w PLN: Direct, Komfort, Klasyczne, Student, VIP) oraz właścicielami karty wydanej do tego konta,

lub

  • jesteś właścicielem lub współwłaścicielem konta osobistego (Konto z Lwem w PLN: Direct, Komfort, Klasyczne, Student, VIP) lub konta oszczędnościowego w PLN (OKO, OKO Premium, OKO Direct, Systematycznie Oszczędzające Konto, Smart Saver, Dream Saver, OKO Bonus) oraz posiadasz kartę kredytową


Nie masz jeszcze konta w ING?     Otwórz konto teraz    i weź udział w loterii
Dowiedz się więcej o kontach osobistych
Dowiedz się więcej o koncie oszczędnościowym


Losowanie nagród

Loteria prowadzona będzie w czterech miesięcznych etapach: wrzesień, październik, listopad i grudzień. Nagrody losujemy:
15.10.2013 r. , 13.11.2013 r., 17.12.2013 r., 14.01.2014 r.
Możesz wziąć udział we wszystkich losowaniach. Wystarczy, że już teraz jednorazowo zgłosisz swój udział w loterii wypełniając formularz i będziesz zbierać losy za transakcje kartą w każdym etapie trwania loterii. Im szybciej się zarejestrujesz i będziesz dokonywał transakcji tym większe będziesz miał szanse na wygraną.

W losowaniu finałowym, które odbędzie się 14.01.2014 r. wezmą udział losy zebrane podczas wszystkich etapów loterii.


Zasady przyznawania losów:

Jeśli płacisz kartą kredytową - za każdą transakcję kartą na kwotę co najmniej 10 zł otrzymasz 2 losy. Dodatkowo jeśli przy pomocy karty kredytowej dokonasz zakupów w internecie, to za każdą transakcję na kwotę co najmniej 10 zł otrzymasz dodatkowy los, czyli w sumie nawet 3 losy za jedną transakcję.

Jeśli płacisz kartą wydaną do Konta z Lwem - za każdą transakcję kartą na kwotę co najmniej 10 zł otrzymasz 1 los. Dodatkowo jeśli transakcja zostanie dokonana przy pomocy Mojej Karty ING lub dokonasz zakupów w internecie lub wypłacisz pieniądze korzystając z usługi cashback, otrzymasz dodatkowy los, czyli w sumie maksymalnie możesz otrzymać 2 losy za jedną transakcję na kwotę co najmniej 10 zł.

Pamiętaj: niezależnie od tego jaką kartą płacisz, każda transakcja kartą o wartości min. 10 zł zwiększa Twoje szanse na wygraną!

 

Weź udział w loterii

Zarejestruj się już teraz i nie trać szansy na wygraną. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.ingbank.pl/placiwygrywaj
Zapoznaj się z regulaminem loterii
 

Zobacz także