ING odebrał nagrodę Digital Bank of Distinction

6 lis 2017

ING Bank Śląski odebrał nagrodę „Digital Bank of Distinction” dla segmentu korporacyjnego średnich i dużych firm od międzynarodowego magazynu Global Finance. W ramach regionu Europy Środkowo-Wschodniej, bank został doceniony za ING Business – nowoczesny system bankowości internetowej dla klientów korporacyjnych.

- Nagrodę od magazynu Global Finance otrzymaliśmy za nowy system ING Business, przy budowie którego obok cech funkcjonalnych położyliśmy bardzo duży nacisk na UX. Od połowy tego roku korzystają z niego już wszyscy klienci korporacyjni. Nowy system jest pozytywnie przyjmowany przez klientów, co potwierdzają wysokie noty NPS. Obecnie system ING Business jest wdrażany w ING Banku w Rumunii – powiedział Michał Bolesławski, wiceprezes ING Banku Śląskiego.

ING Business to kompleksowy system bankowości internetowej dla firm, z którego użytkownicy mogą korzystać na komputerach i urządzeniach mobilnych, w tym smartwatchach. Został zaprojektowany z myślą o różnych rolach użytkowników w firmach i dopasowaniu do ich zmieniających się potrzeb i zachowań. ING Business wyróżnia m.in. intuicyjność nawigacji oraz możliwość personalizacji ustawień pod kątem swoich wymagań.

Nagrody przyznane w kategorii Digital Bank of Distinction są wyrazem uznania dla banków za ich osiągnięcia w obszarze bankowości cyfrowej. „Są wyróżnieniem dla banków, które nieustannie dostarczają klientom wysokiej jakości innowacyjnych i technologicznych rozwiązań. Zwycięzcy plasują się w czołówce najlepszych cyfrowych banków na świecie” – podał magazyn Global Finance

Zwycięzcy rankingu zostali wybrani przez panel ekspertów m.in z zakresu konsultingu, technologii oraz redaktorów Global Finance.

Dowiedz się więcej o ING Business

Zobacz także