Dlaczego warto?

Twoje dokumenty są przechowywane
tak samo jak Twoje pieniądze -
w zabezpieczonym systemie bankowym

Szybki dostęp do plików, na każdym
urządzeniu, z każdego miejsca
na świecie - wystarczy, że zalogujesz się
do Mojego ING lub aplikacji Moje ING mobile

Porządkujesz pliki w folderach i zarządzasz nimi według własnego uznania. Do dyspozycji masz również szybką wyszukiwarkę

Twoje dokumenty zawsze pod ręką

Twój prywatny dysk w bankowości

Masz do dyspozycji 100MB, na których możesz przechowywać umowy, akty notarialne, PIT-y, prezentacje, dokumentację medyczną, świadectwa pracy, polisy, etc.

Możesz dodawać pliki w najpopularniejszych rozszerzeniach typu doc, docx, xls, xlsx, pdf, txt, csv, bmp, gif, png, jpg, jpeg, ppt, pptx, odt, ods, odp.

Dokumenty w Twojej kieszeni

Zapomniałeś peselu dziecka? Potrzebujesz numeru paszportu? Urząd skarbowy upominał się o PIT sprzed 5 lat? Rozchorowałeś się na wakacjach za granicą i potrzebujesz swojej dokumentacji medycznej i polisy?

Zdjęcia i skany ważnych dokumentów, możesz trzymać w Moich dokumentach. Korzystaj z dostępu do nich z dowolnego miejsca na świecie - na telefonie, tablecie, komputerze. Wystarczy, że zalogujesz się do Mojego ING lub aplikacji Moje ING mobile.

Bezpieczeństwo

Twój komputer został zainfekowany złośliwym oprogramowaniem? Zgubiłeś Pen drive z umowami? Pies poszarpał segregator?

U nas Twoje dokumenty są bezpieczne. Przechowujemy je zupełnie jak Twoje pieniądze - w zabezpieczonym systemie bankowym. Do plików masz dostęp tylko Ty i nikt więcej.

Prowadzisz firmę?

Musisz przechowywać poufny Excel z ważną kalkulacją? Chcesz bezpiecznie przechowywać np. patenty, umowy? 

Skorzystaj z Moich dokumentów bez obaw, że Twoje pliki wpadną w niepowołane ręce.

Jak to działa?

1

 

Porządkujesz swoje dokumenty tak jak Ci się podoba. Prosto dodajesz pliki przeciągając je z komputera wprost do Moich dokumentów. Tworzysz foldery. Zmieniasz dowolnie nazwy. 

2

 

Żeby skorzystać z wybranego pliku wystarczy, że zalogujesz się do bankowości internetowej Moje ING lub do aplikacji Moje ING mobile. Znajdziesz je w sekcji Usługi i narzędzia - Usługi dodatkowe.

3

 

W moich dokumentach znajdziesz też bankowe umowy, np. umowę konta oszczędnościowego, otwartego za pośrednictwem Mojego ING. Zamieszczamy je w specjalnym folderze Moich dokumentów, oznaczonym logo "ING".

Zacznij korzystać

Jeśli jesteś naszym Klientem

Zacznij korzystać z Moich dokumentów.

Zaloguj się

Nie jesteś naszym Klientem?

Żeby korzystać z Moich dokumentów musisz mieć dostęp do Mojego ING. Otrzymasz go np. wraz z kontem osobistym.

Otwórz konto

Dowiedz się więcej o koncie

Pytania i odpowiedzi

 • Jak dodać plik?

  Najprościej przez funkcję „przeciągnij i upuść” – kliknij i przytrzymaj myszką plik na swoim komputerze, a następnie przeciągnij go do Moich dokumentów.

 • Jaką ilość miejsca mam do dyspozycji?

  Każdy użytkownik bankowości ma do swojej dyspozycji 100MB darmowej przestrzeni w Moich dokumentach. Przestrzeni nie można powiększyć.

 • Czy bank ma wgląd do moich plików?

  Nie, nikt w banku nie może czytać Twoich plików. Pliki są skanowane przez systemy bezpieczeństwa bankowego, po to by wykluczyć pliki zainfekowane wirusami.

 • Czy można udostępniać pliki?

  Nie. Do plików masz dostęp tylko Ty. Nie możesz ich udostępniać innym użytkownikom.

 • Czy jest możliwy podgląd plików?

  W tej chwili ta funkcjonalność nie jest jeszcze dostępna. Pracujemy nad nią. Planujemy ją udostępnić w II połowie 2017 r.