Bankujesz gdziekolwiek jesteśTak, jak Ci wygodnie

Każdy dzień wymaga od Ciebie dużej aktywności, a bankowanie nie jest już przypisane do jednego miejsca. Wygodny fotel, autobus w drodze do pracy, spotkanie przy kawie - dzisiaj swoje sprawy bankowe załatwiasz gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz. Bez względu na to, czy masz pod ręką telefon, komputer czy tablet dzięki Moje ING korzystasz z tego samego systemu, z tych samych funkcjonalności, w podobny sposób.


 

Wystarczy telefon

Tak naprawdę, aby korzystać z bankowości internetowej Moje ING wystarczy smartfon.

Bez względu na to, jaki smartfon posiadasz, z jakim systemem operacyjnym, możesz wygodnie bankować. Wystarczy połączenie z internetem i już. Już na ekranie logowania Moje ING dopasuje się do ekranu Twojego smartfona.

Jeśli lubisz aplikacje mobilne - nie ma sprawy. Możesz pobrać, zainstalować i korzystać z naszej aplikacji mobilnej.

Poznaj aplikację Moje ING mobile


 


Zrozumiałe i czytelne - za pierwszym razem

Całość systemu została tak zaprojektowana, aby wszystkie najważniejsze informacje podać Ci od razu - w prosty i zrozumiały sposób. Zaczynając od rzeczy dla Ciebie najważniejszych.

Wystarczy rzut oka i wiesz...

Ile masz pieniędzy i jakie posiadasz produkty

Co jest do zrobienia - dzięki czytelnym powiadomieniom

Co się stało, a co wkrótce się stanie

Jak wygląda Twoja sytuacja finansowa z perspektywy czasu

Dzięki takiej organizacji strony głównej w każdej chwili sprawdzisz, ile pieniędzy masz dzisiaj i co masz do zrobienia, a także ile i na co wydałeś w danym miesiącu i jak wyglądają Twoje przychody i wydatki na przestrzeni roku. Wygodnie. Bez zbędnego klikania i szukania.


Jeszcze prostsze przelewy

Co robisz w bankowości? Na pewno przelewy! Wiemy o tym, dlatego - na podstawie badań z użytkownikami - postanowiliśmy sprawić, aby przelewy były jeszcze prostsze a przez to maksymalnie wygodne. Bez znaczenia czy płacisz rachunki, po raz kolejny wykonujesz ten sam przelew, przelewasz pomiędzy własnymi kontami czy doładowujesz telefon.


 

Przelew to przelew. Nic więcej, nic mniej.

Nie musisz zastanawiać się, jaki przelew robisz. Po prostu zaczynasz go robić i wybierasz najwygodniejsze dla Ciebie opcje. Przelew to przelew. Po co się zastanawiać. Każdy może go robić tak, jak mu wygodnie.

Po pierwsze wybierasz konto, z którego chcesz zapłacić. Potem robisz tak, jak Ci wygodnie: korzystasz z wyszukiwarki albo wskazujesz rodzaj przelewu i uzupełniasz konieczne pola.


 

Wygodna i superszybka wyszukiwarka

Robiłeś to już wcześniej? Skorzystaj z wyszukiwarki, po co się męczyć. Wystarczy, że zaczniesz wpisywać dowolny fragment tytułu płatności, nazwy lub adresy odbiorcy, numeru rachunku - czegokolwiek, co widniało na przelewie. Wpisz komu lub za co chcesz zapłacić i już.

Znajdziemy wszystkie przelewy, uszeregujemy je według odbiorców, pokazując wpierw przelewy wykonane w ostatnim czasie.

Klikasz i masz. Gotowy przelew z możliwością zmiany każdego pola. Poprawiasz albo wysyłasz. Wygodnie i szybko.

 

Jeszcze wygodniej


 

Saldo po każdej operacji

Po wpisaniu kwoty przelewu od razu pokażemy Ci, ile zostanie na Twoim koncie. Dodatkowo po każdej transakcji - nie tylko przelewie, ale także np. wypłacie z bankomatu, zapłacie kartą - otrzymasz powiadomienie w aplikacji mobilnej.


 

Nie myśl o płaceniu

Robisz przelew, który będziesz wykonywał cyklicznie, a może chcesz, aby wykonał się później? Po prostu zacznij robić przelew i w polu Czas realizacji wybierz właściwą opcję: stałe zlecenie lub w innym terminie.

Ustal szczegóły i już. Od teraz na stronie startowej - zaraz po zalogowaniu - zobaczysz go za każdym razem w wykazie nadchodzących płatności.


 

Kupuj i sprzedawaj akcje bez dodatkowego logowania

Interesują Cię inwestycje giełdowe? W Moim ING możesz wysyłać zlecenia, sprawdzać notowania akcji i prowadzić analizy ich kursów bez dodatkowego logowania. Dokładnie tak, jak robisz przelewy czy przeglądasz historię transakcji. Wystarczy, że masz konto maklerskie w naszym banku.

Dowiedz się więcej

Wszystko w jednym miejscu

Bankowanie to nie tylko stan Twojego portfela. To również informacje o aktualnym oprocentowaniu Twoich produktów i możliwość zarządzania nimi, umowy, które z nami zawarłeś, kody rabatowe, dostęp do urzędów czy nasza oferta. Wszystko to znajdziesz w Moje ING. Bez konieczności wylogowywania się z systemu.


 

Oferta ING

W zakładce "Oferta ING" umieściliśmy informacje o dostępnych kredytach, pożyczkach, kartach, produktach oszczędnościowych i inwestycyjnych. Udostępniamy je zalogowanym klientom, więc wszystkie formalności ograniczyliśmy do minimum. Możesz wziąć pożyczkę lub złożyć wniosek w kilku kliknięciach. Wygodnie. Bez wizyty w oddziale.

 


 

Moje rabaty

W Moich rabatach znajdziesz kody na tańsze zakupy w sklepach internetowych i stacjonarnych. Aby je pobrać wystarczy mieć dostęp do Mojego ING.

Dowiedz się więcej

Profil Zaufany

Załatwiaj sprawy urzędowe przez internet. Umożliwi Ci to Profil Zaufany ePUAP, który założysz za darmo za pośrednictwem bankowości internetowej Moje ING. Korzystaj z serwisów administracji publicznej bez kolejek i nawet bez wychodzenia z domu.

Dowiedz się więcej


 

Wniosek Rodzina 500+

Złóż wniosek w domu i zyskaj więcej czasu dla bliskich. Wniosek możesz złożyć w Moim ING, w dogodnym dla siebie miejscu i czasie, z dowolnego urządzenia.

Dowiedz się więcej


 

Twoje ważne dokumenty w bankowości internetowej Moje ING

Swoje pliki możesz trzymać tam gdzie swoje pieniądze - w systemie bankowym. Możesz tu bezpiecznie przechowywać np. umowy, faktury, PIT-y i mieć do nich dostęp na każdym urządzeniu, z każdego miejsca na świecie. A to wszystko zupełnie za darmo.

Dowiedz się więcej

Zacznij korzystać

Nie masz jeszcze konta

Otwórz je już teraz i zacznij w pełni korzystać z bankowości.

Otwórz konto

Masz już konto

i dostęp do bankowości Internetowej.

Zaloguj się

Jeśli masz telefon skorzystaj z naszej aplikacji mobilnej

Chcesz najpierw wypróbować

Skorzystaj z wersji demonstracyjnej.

Wypróbuj

 

Dowiedz się, co jeszcze wyróżnia naszą bankowość internetową i mobilną

Widzisz wszystko, wiesz więcej

Masz przejrzysty obraz Twoich finansów – od razu po zalogowaniu

Więcej

Stworzony dla ludzi przez ludzi

Zbudowaliśmy bankowość, w której możesz poczuć się jak u siebie

Więcej

Zobacz także