Dlaczego warto inwestować regularnie?

  • Duże kwoty biorą się z mniejszychwystarczy odkładać np. 250 zł lub więcej i poprzez regularne inwestycje zbudować pokaźny kapitał
  • Ograniczasz ryzykokiedy ceny spadają, za tę samą kwotę kupujesz więcej. Kiedy ceny rosną – zarabiasz
  • Automatycznie inwestujesznie musisz zastanawiać się, kiedy to robić. Po prostu ustawiasz regularne inwestowanie, określasz kwotę i konto, z którego mamy ją pobierać, a reszta dzieje się sama
  • Dostajesz 100 zł na początekjeśli zaczniesz inwestować regularnie do 29 września możesz dostać od nas 100 zł

Nie czekaj

Zacznij regularnie inwestować

Jak dostać 100 zł?

1

Kupujesz

Wybierasz sposób pomnażania oszczędności i po raz pierwszy otwierasz Konto Funduszowe w ING lub kupujesz fundusz za min. 250 zł

2

Ustawiasz

W bankowości internetowej ustawiasz regularne inwestowanie na co najmniej 12 miesięcy na kwotę min. 250 zł

3

Odbierasz 100 zł

100 zł przelejemy do 15 grudnia br. na Twoje konto oszczędnościowe w ING lub konto osobiste w ING

Nie czekaj

Zacznij inwestować regularnie

Promocja trwa do 29 września 2017 r. Możesz wziąć w niej udział, jeśli masz konto osobiste lub Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING
oraz wyrazisz zgodę na otrzymywanie komunikacji marketingowej.

Regulamin promocji

Dobre na początek: Konto Funduszowe

Zastanawiasz się, jak inwestować regularnie? Rozważ Konto Funduszowe.

  • Do wyboru masz trzy pakiety funduszy. Fundusze do każdego pakietu wybierają eksperci. Biorą pod uwagę aktualną sytuację rynkową.
  • Określasz poziom ryzyka i potencjalnych zysków. Nie musisz znać się na inwestowaniu i finansach, żeby pomnażać pieniądze.

Pakiety Konta Funduszowego do wyboru

Zacznij inwestować regularnie i odbierz 100 zł

Otwórz Konto Funduszowe

Jak ustawić regularne inwestowanie?

Zdecyduj, jak chcesz pomnażać pieniądze i wybierz Regularne inwestowanie

Określ kwotę, częstotliwość i datę rozpoczęcia wpłat

Potwierdź i gotowe

 

Nie czekaj. Masz czas do 29 września

Ustaw regularne inwestowanie

Co sie stanie, jeśli na wybranym koncie będzie za mało pieniędzy?

Jeśli na Twoim koncie jest za mało pieniędzy, dyspozycja nie zostanie zrealizowana. Kolejną próbę podejmiemy za miesiąc. Regularne inwestowanie możesz odwołać w każdej chwili.

Zacznij regularnie inwestować

Jesteś już naszym klientem?

Zaloguj się do bankowości internetowej, kup fundusz lub otwórz Konto Funduszowe i ustaw regularne inwestowanie.
 

Zaloguj się

Nie jesteś jeszcze naszym klientem?

Załóż Otwarte Konto Oszczędnościowe przez internet. Po jego uruchomieniu zaloguj się do bankowości internetowej, otwórz zakładkę Promocje w Ofercie ING i przejdź na stronę promocji 100 zł za regularne inwestowanie.

Otwórz konto oszczędnościowe

Inwestowanie w jednostki uczestnictwa funduszy inwestycyjnych obarczone jest ryzykiem inwestycyjnym włącznie z możliwością utraty części lub całości zainwestowanego kapitału. Wartości jednostek uczestnictwa Funduszu mogą ulegać wahaniom w zależności od sytuacji rynkowej, a indywidualna stopa zwrotu z inwestycji uzależniona jest od wartości jednostki uczestnictwa w momencie jej zbycia i odkupienia przez Fundusz oraz od wysokości pobranych opłat manipulacyjnych i należnych podatków. Szczegółowe informacje o jednostkach uczestnictwa funduszy inwestycyjnych oraz opisy czynników ryzyka zawarte są w Prospektach Informacyjnych Funduszy oraz w Kluczowych Informacjach dla Inwestorów oraz Informacji dla Klienta Alternatywnego Funduszu Inwestycyjnego, dostępnych w siedzibach oraz na stronach internetowych towarzystw funduszy inwestycyjnych zarządzających Funduszami oraz w placówkach i na stronie internetowej banku.
Aby przystąpić do funduszy inwestycyjnych za pośrednictwem banku, konieczne jest podpisanie w oddziale ING Banku Śląskiego umowy pośrednictwa oraz dokonanie profilowania inwestycyjnego. Ten materiał ma charakter informacyjny i nie jest ofertą w rozumieniu przepisów prawa.