Karty do konta

Łatwy dostęp do pieniędzy zgromadzonych na Twoim koncie. Płacisz w sklepie i internecie, wypłacasz gotówkę, kiedy potrzebujesz i wpłacasz ją na swoje konto. Tak jak lubisz.

Więcej

Płatności telefonem

Zdarza Ci się wyjść bez portfela? Pewnie zawsze masz przy sobie telefon. Dlaczego tego nie wykorzystać? Poznaj nasze sposoby na płatności mobilne. Wystarczy telefon z naszą aplikacją i konto.

Więcej

Karty kredytowe

Kupujesz teraz, płacisz później. Z kart kredytowych korzystasz równie łatwo jak z pieniędzy na Twoim koncie. By otrzymać kartę kredytową nie musisz mieć konta w naszym banku.

Więcej

Płacisz jak Ci wygodnie, gdziekolwiek jesteś

Płać tak jak lubisz. Zacznij od konta

Konto osobiste z nową bankowością internetową Moje ING i aplikacją mobilną.
Otwórz konto, wypróbuj je i polecaj znajomym i odbierz w nagrodę do 1100 zł w promocjach1.

Otwórz konto

Zobacz także

1. Podstawą odbioru 1100 zł jest spełnienie łącznie wszystkich warunków opisanych w regulaminie „100 zł za otwarcie konta” oraz regulaminie  „Poleć konto znajomemu”. Zapoznaj się z regulaminami promocji. Skuteczne polecenie występuje, gdy obecny posiadcz konta poleci nowemu klientowi konto osobiste w PLN w ING Banku Śląskim. Nowy klient musi otworzyć konto i korzystać z niego zgodnie z regulaminem promocji „Poleć konto znajomemu”. Nagroda trafi na konto, jesli zarówno obecny posiadacz konta jak i nowy klient spełnią wszystkie warunki promocji opisane w tym regulaminie.