Konta osobiste

Konto Direct

Konto z kartą wielowalutową 1 Visa zbliżeniowa. Dla osób, które najczęściej korzystają z usług banku przez internet lub telefon i płacą bezgotówkowo. 
 
Więcej Otwórz konto

Konto dla młodych Mobi

Konto, które otworzysz do 26 roku życia. 0 za korzystanie z karty do konta i bezpłatne wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce - bez limitu.

Nowość

Więcej Otwórz konto

Konto Komfort

Dla osób, które chcą mieć darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce lub konto wspólne. Opłata za konto 6 zł przez 3 miesiące2, potem 12 zł.

Więcej Otwórz konto

Konto dla dziecka

Konto dla nastolatków z aplikacją mobilną i kontem oszczędnościowym. 0 za prowadzenie konta i kartę, bez względu na to, jak często z nich korzystasz. 

Więcej

Konto walutowe

Konto w euro, dolarach amerykańskich lub funtach brytyjskich, z kantorem online. 0  za prowadzenie konta3. Możesz zamówić kartę Mastercard w EUR, albo podłączyć konto do swojej karty Visa zbliżeniowa wydanej do konta w PLN. 

Więcej

Dlaczego warto mieć konto w ING Banku Śląskim

 

 

Zobacz także

1. Karta umożliwia płacenie z podłączonych do niej kont walutowych bez prowizji za przewalutowanie. Brak prowizji dotyczy transakcji bezgotówkowej, rozliczonej na koncie prowadzonym w walucie dokonanej transakcji (EUR, USD, GBP). Brak wystarczających środków na tym koncie spowoduje obciążenie konta złotówkowego kwotą transakcji i prowizją za przewalutowanie - 3% kwoty transakcji. Pozostałe opłaty i prowizje dla kart płatniczych są okreśone w Tabeli Opłat i Prowizji.

2. Promocja - dla rachunków otwieranych od dnia 29.04.2006r. opłata za prowadzenie konta wynosi 50% opłaty obowiązującej dla konta Komfort. Opłata w wysokości promocyjnej pobierana jest przez miesiąc, w którym otwarto konto oraz przez 3 nastepne miesiące. Promocja obejmuje nowych Klientów, nieposiadających dotychczas w Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w złotych polskich. Promocja dotyczy wyłącznie jednego rachunku. Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

3.Z wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki i przelewu w oddziale banku.

4. Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus na start” i obowiązuje przez 4 miesiące od założenia konta. Po upływie tego okresu dla powyższego konta obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe. Zapoznaj się z Regulaminem tej oferty.