Konta osobiste

Promocja "Do 120 zł za otwarcie konta"

Konto osobiste Direct

Otwórz konto w promocji i odbierz do 120 zł1
Konto internetowe z nową osobistą bankowością internetową Moje ING i aplikacją mobilną. 

  • 0 zł za prowadzenie konta2
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash
  • 0 zł za krajowe przelewy w PLN przez internet3
  • 0 zł za korzystanie z karty do konta Visa zbliżeniowa4

Konto walutowe

Konto w euro, dolarach amerykańskich lub funtach szterlingach. Dla ludzi, którzy pracują za granicą, dużo podróżują lub kupują w internecie.

Więcej

Konto 13-18

Konto dla dzieci i młodzieży w specjalnym wydaniu Konta Direct. Pierwszy krok do finansowej samodzielności. Bez opłat za kartę wydawaną do konta.

Więcej

Konto 18-26

Konto na dobry start w dorosłość z kartą do konta, która Cię wyróżni. Możesz z niego korzystać, jak chcesz przez telefon i internet.

Więcej

Konto Komfort

W Koncie Komfort stawiamy na swobodę kontaktu z bankiem. Korzystasz z konta przez internet i telefon, albo wybierasz osobiste spotkania z nami w oddziale.

Więcej

Dlaczego warto mieć konto w ING Banku Śląskim

 

 

 

Nasze nagrody

Zobacz także

1.Podstawą odbioru 120 zł jest spełnienie łącznie wszystkich warunków opisanych w Regulaminie Promocji "Do 120 zł za otwarcie konta". Zapoznaj się z regulaminem
2.Za wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki i przelewu w oddziale banku
3.Za wyjątkiem przelewów Express Eliksir i Sorbnet 
4.Miesięczna opłata za kartę wynosi 7zł. Jest pobierana tylko, jeśli suma transakcji bezgotówkowych, dokonanych łącznie kartami wydanymi do konta dla jednego użytkownika rozliczonych przez bank w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca, wynosi mniej niż 300 zł.
5.ING Bank Śląski otrzymał tytuł Złotego Banku za najwyższą jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem - w oddziałach bankowych, internecie, mobile'u i call centre. Nagroda została przyznana w Kwietniu 2016 r.  na podstawie wyników badania „tajemniczy klient” przeprowadzonego w pierwszym kwartale 2016 roku. Organizatorami rankingu są Puls Biznesu i Bankier.pl, partnerami merytorycznymi - TNS Polska i Obserwatorium.biz. Bank zajął również pierwsze miejsce w kategorii najlepszy bank w social mediach oraz wyróżnienie za dobre praktyki w zakresie bezpieczeństwa internetowego. Więcej o plebiscycie na www.zlotybankier.pl.
6.Badanie zrealizowane przez TNS Polska SA na zlecenie ING Banku Śląskiego SA techniką ankiet internetowych na reprezentatywnej grupie Klientów, którzy założyli konto w ING Banku Śląskim.
7.W ING Bank Ślaski otrzymał Gwiazdę Jakośći Obsługi 2016 w IX Edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi w marcu 2016 r. Liderzy w poszczególnych branżach zostają wyłonieni na podstawie ocen i opinii zgłaszanych przez klientów, przez cały rok, za pośrednictwem portalu www.jakoscobslugi.pl lub aplikacji mobilnej. Wyróżnienia otrzymują te firmy, które w opiniach konsumentów wykazują najwyższą dbałość o obsługę klienta oraz zyskały ich pozytywne rekomendacje na kolejny rok. Więcej: www.jakoscobslugi.pl.
8. Otwarte Konto Oszczędnościowe w ofercie specjalnej "Bonus na start". Oprocentowanie 2% w skali roku przez 4 miesiące od dnia otwarcia tego konta obowiązuje dla kwot poniżej 100.000 zł. Po upływie 4 miesięcy będzie obowiązywać oprocentowanie standardowe. Szczegóły w regulaminie oferty specjalnej "Bonus na start".