Konta osobiste

Wybierz konto w promocji dopasowanej do Ciebie

Konto osobiste Direct. Zyskaj do 140 zł w promocji

Otwórz konto przez internet, spełnij warunki promocji, a możesz zyskać do 140 zł1.

  • 0 zł za prowadzenie konta2
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju
  • 0 zł za krajowe przelewy w PLN przez internet3
  • 0 zł za korzystanie z karty do konta Visa zbliżeniowa - jednej karty do wielu walut4

Konto walutowe

Konto w euro, dolarach amerykańskich lub funtach brytyjskich. Dla ludzi, którzy pracują za granicą, dużo podróżują lub kupują w internecie.

Więcej

Konto 13-18

Konto dla dzieci i młodzieży w specjalnym wydaniu Konta Direct. Pierwszy krok do finansowej samodzielności. Bez opłat za kartę wydawaną do konta.

Więcej
Do 140 zł za otwarcie konta w promocji

Konto 18-26

Konto Direct na dobry start w dorosłość. Z kartą do konta, która Cię wyróżni. Możesz z niego korzystać, jak chcesz przez telefon i internet.

Więcej
Do 140 zł w promocji - otwórz, spełnij warunki, skorzystaj

Konto Komfort

W Koncie Komfort stawiamy na swobodę kontaktu z bankiem. Korzystasz z konta przez internet i telefon, albo wybierasz osobiste spotkania z nami w oddziale.

Więcej

Dlaczego warto mieć konto w ING Banku Śląskim

 

 

 

Nasze nagrody

Zobacz także

1. Podstawą odbioru 140 zł jest spełnienie łącznie wszystkich warunków opisanych w regulaminie „Do 140 zł za otwarcie konta dla klientów w wieku 18-25 lat” lub warunków opisanych w regulaminie „Do 140 zł za otwarcie konta dla klientów w wieku powyżej 26 lat”. Promocja dotyczy konta Direct i konta Komfort. Zapoznaj się z regulaminem promocji.. 

2. Za wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki i przelewu w oddziale banku

3. Za wyjątkiem przelewów Express ELIXIR i SORBNET  

4. Miesięczna opłata za kartę wynosi 7zł. Jest pobierana tylko, jeśli suma transakcji bezgotówkowych, dokonanych łącznie kartami wydanymi do konta dla jednego użytkownika rozliczonych przez bank w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca, wynosi mniej niż 300 zł. Karta umożliwia płacenie z podłączonych do niej kont walutowych bez prowizji za przewalutowanie. Brak prowizji dotyczy transakcji bezgotówkowej, rozliczonej na koncie prowadzonym w walucie dokonanej transakcji (EUR, USD, GBP). Brak wystarczających środków na tym koncie spowoduje obciążenie konta złotówkowego kwotą transakcji i prowizją za przewalutowanie - 3% kwoty transakcji. Pozostałe opłaty i prowizje dla kart płatniczych określone są w Tabeli Opłat i Prowizji. 

5. ING Bank Ślaski otrzymał Gwiazdę Jakośći Obsługi 2016 w IX Edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi w marcu 2016 r. Liderzy w poszczególnych branżach zostają wyłonieni na podstawie ocen i opinii zgłaszanych przez klientów, przez cały rok, za pośrednictwem portalu www.jakoscobslugi.pl lub aplikacji mobilnej. Wyróżnienia otrzymują te firmy, które w opiniach konsumentów wykazują najwyższą dbałość o obsługę klienta oraz zyskały ich pozytywne rekomendacje na kolejny rok. Więcej: www.jakoscobslugi.pl.

6. Badanie zrealizowane przez TNS Polska SA na zlecenie ING Banku Śląskiego SA techniką ankiet internetowych na reprezentatywnej grupie Klientów, którzy założyli konto w ING Banku Śląskim.

7. ING Bank Śląski otrzymał tytuł Złotego Banku za najwyższą jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem - w oddziałach bankowych, internecie, mobile'u i call centre. Nagroda została przyznana w Kwietniu 2016 r.  na podstawie wyników badania „tajemniczy klient” przeprowadzonego w pierwszym kwartale 2016 roku. Organizatorami rankingu są Puls Biznesu i Bankier.pl, partnerami merytorycznymi - TNS Polska i Obserwatorium.biz. Bank zajął również pierwsze miejsce w kategorii najlepszy bank w social mediach oraz wyróżnienie za dobre praktyki w zakresie bezpieczeństwa internetowego. Więcej o plebiscycie na www.zlotybankier.pl.

8. Otwarte Konto Oszczędnościowe w ofercie specjalnej "Bonus na start". Oprocentowanie 2,5% w skali roku przez 4 miesiące od dnia otwarcia tego konta obowiązuje dla kwot poniżej 100.000 zł. Po upływie 4 miesięcy będzie obowiązywać oprocentowanie standardowe. Szczegóły w regulaminie oferty specjalnej "Bonus na start".