Konto z Lwem Direct

Wielofunkcyjne i nowoczesne konto internetowe z najnowszą bankowością internetową i mobilną. Wielokrotnie nagradzane i doceniane przez klientów. Dla tych, którzy większość operacji bankowych robią sami. 

Otwórz konto w banku nagradzonym tytułem Złotego Banku1 i Gwiazdą Jakości Obsługi 2016 za najwyższą jakość obsługi klienta w Polsce2.

Dużo za darmo

W Koncie z Lwem Direct postawiliśmy na samoobsługę. Jeśli większość rzeczy można zrobić przez Internet, to nie powinno się za to płacić

 

0

za prowadzenie konta
za wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki i przelewu w oddziale banku
0

za wypłaty kartą i BLIKIEM z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju

0 za kartę do konta
Miesięczna opłata za kartę wynosi 7 zł, chyba, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wykonanych dowolną kombinacją kart posiadanych przez danego użytkownika wydanych do jednego rachunku (Visa Zbliżeniowa, Debit MasterCard Zbliżeniowa, Zbliżak Visa) wyniesie co najmniej 300 zł w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca
0 za krajowe przelewy przez telefon i internet w PLN
za wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR i SORBNET
0

za usługę Cashback
wypłaty gotówki z konta w kasie sklepu podczas robienia zakupów

0
 

za pierwszą w miesiącu wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów  kraju
Pierwsza wypłata kartą i pierwsza wypłata BLIKIEM z bankomatu innego niż ING Banku i Planet Cash, rozliczona przez Bank w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca. Każda kolejna wypłata kartą i BLIKIEM - za opłatą 2,50 zł

Zobacz pełną Tabelę Opłat i Prowizji

Z kontem otrzymujesz

Płać telefonem

Teraz żeby płacić za zakupy lub wypłacać pieniądze z bankomatu wystarczy telefon i aplikacja mobilna. I oczywiście konto osobiste w ING Banku.

Wolisz korzystać z oddziałów?

Otwórz konto Komfort, które umożliwia bezpłatne wpłaty własne i wypłaty gotówki w oddziale oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju przy miesięcznej opłacie. 

Szukasz konta walutowego?

Sprawdź rachunek w walutach obcych w ING Banku Śląskim prowadzony w euro, dolarach amerykańskich lub funtach brytyjskich.

Masz 13-18 lat?

Otwórz najlepsze konto dla młodzieży w Polsce7 - konto Direct w specjalnej ofercie dla osób w wieku 13-18 lat. Bez opłat za kartę wydawaną do konta bez względu na to, jak często z niej korzystasz. 

Przygotuj dokumenty8 i otwórz konto w najbliższym oddziale.

Masz 18-26 lat?

W ramach oferty specjalnej dla osób w wieku 18-26 lat otrzymujesz bezpłatnie pierwsze wydanie Mojej Karty ING i K@rty wirtualnej ING Visa

Moja karta na życzenie

Karta taka jak chcesz. Możesz na niej umieścić samodzielnie stworzony wizerunek (np. zdjęcie, grafikę, rysunek) lub wybrać gotowy projekt z naszej bogatej galerii - do wyboru w trakcie zamawiania Mojej Karty ING.

Limit zadłużenia w koncie

Dostęp do dodatkowych pieniędzy - także przez internet. 

Bankujesz-zyskujesz

ING Bank Śląski uruchomił program lojalnościowy bankujesz-zyskujesz. Dzięki punktom gromadzonym za płatności kartą masz dostęp do katalogu atrakcyjnych produktów oraz kodów rabatowych.

Najlepsza obsługa Klienta

Pracujemy nad budowaniem najlepszych relacji z klientem. W oddziałach, na infolinii, w internecie i social media mamy wspólny cel - sprawić, aby klienci mieli jak najlepsze doświadczenia we współpracy i kontaktach z nami. Potwierdzeniem tego jest tytuł Złotego Banku za najwyższą jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem  w konkursie Pulsu Biznesu i Bankier.pl

Jak otworzyć Konto Direct?

 1. Wypełnij formularz

  na naszej stronie internetowej wybierz 1 z 2 opcji:

  • Identyfikacja przelewem
  • Doręczenie Kurierem

  Otwórz konto

 2. Identyfikacja przelewem Potwierdź swoje dane

  przelewając zwykłym przelewem 1 gr ze swojego konta w innym banku na wskazane przez nas konto w ING

  albo

  Doręczenie kurierem Potwierdź swoje dane

  podczas spotkania z kurierem.
  Umowę otrzymasz na adres e-mail do 3 godzin po spotkaniu z kurierem.

 3. Aktywuj dostęp

  do systemu bankowości internetowej i korzystaj z konta

 4. Identyfikacja przelewem Aktywuj kartę

  i nadaj jej kod PIN. Kartę otrzymasz w ciągu 8 dni roboczych od momentu aktywacji konta

  albo

  Doręczenie kurierem Aktywuj kartę

  i nadaj jej kod PIN. Kartę otrzymasz od Kuriera

Chcesz założyć konto w oddziale? Sprawdź lokalizację najbliższej placówki ING Banku Śląskiego

Zrób to teraz. Otwórz konto przez internet.
 

Chcesz założyć konto w oddziale? Sprawdź lokalizację najbliższej placówki ING Banku Śląskiego
Chcesz przenieść konto z innego banku? Zobacz jak przenieść konto do ING

Zobacz także

Społeczność ING. Miejsce, gdzie rozmawia Dołącz do nas Dołącz

1 ING Bank Śląski otrzymał tytuł Złotego Banku za najwyższą jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem - w oddziałach bankowych, internecie, mobile'u i call centre.  Nagroda została przyznana na podstawie wyników badania „tajemniczy klient” przeprowadzonego w pierwszym kwartale 2016 roku. Organizatorami rankingu są Puls Biznesu i Bankier.pl, partnerami merytorycznymi - TNS Polska i Obserwatorium.biz. Bank zajął również pierwsze miejsce w kategorii najlepszy bank w social mediach oraz wyróżnienie za dobre praktyki w zakresie bezpieczeństwa internetowego. Więcej o plebiscycie na www.zlotybankier.pl. 
2 W Polskim Programie Jakości Obsługi, liderzy w poszczególnych branżach zostają wyłonieni na podstawie ocen i opinii zgłaszanych przez klientów, przez cały rok, za pośrednictwem portalu www.jakoscobslugi.pl lub aplikacji mobilnej. Wyróżnienia Gwiazda Jakości Obsługi 2016 otrzymały te firmy, które w opiniach konsumentów wykazują najwyższą dbałość o obsługę klienta oraz zyskały ich pozytywne rekomendacje na kolejny rok. Wyniki opublikowane 16.03.2016 r.
Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus na start” i obowiązuje przez 4 miesiące od założenia konta. Po upływie tego okresu dla powyższego konta obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe. Zapoznaj się z Regulaminem tej oferty.
4  Nagroda w kategorii Mobilny Bank roku 2015 przyznana w plebiscycie Mobility Trends 2015 organizowanym przez MIT MEDIA Group Sp. z o.o. w Warszawie. Zwycięzcy zostali wyłonieni w głosowaniu internetowym na stronie www.mobilitytrends.pl w okresie od 01.01.2015 – 30.01.2015. Więcej o plebiscycie
5Badanie zrealizowane przez TNS Polska SA na zlecenie ING Banku Śląskiego SA techniką ankiet internetowych na reprezentatywnej grupie Klientów, którzy założyli konto w ING Banku Śląskim.
6Konkurs Bank of the Year jest organizowany przez miesięcznik The Banker należący do Financial Times, jedno z najbardziej prestiżowych międzynarodowych czasopism poświęconych ekonomii i finansom. Więcej o konkursie
7Konto z Lwem Direct zdobyło pierwsze miejsce w rankingu kont dla młodzieży w wieku 13-18 lat przygotowanym przez portal Totalmoney.pl opublikowanym 28.08.2015. Docenione m.in za brak opłat za prowadzenie konta i możliwość korzystania z bankowości mobilnej oraz możliwość wykonania przelewu na e-mail lub telefon. Więcej o rankingu
8W przypadku osób małoletnich otwierajacych konto konieczne jest przedstawienie ważnej legitymacji szkolnej lub dowodu osobistego lub paszportu wydanego przez Rzeczpospolitą Polską lub odpisu aktu urodzenia lub ważnej legitymacji / karty ubezpieczeniowej. Osoba otwierająca rachunek składa oświadczenie o miejscu zamieszkania osoby małoletniej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Przedstawiciel ustawowy osoby małoletniej, oprócz swojego dokumentu tożsamości,  jest jeszcze zobowiązany przedstawić dokument potwierdzający uprawnienie do składania oświadczeń woli w imieniu osoby małoletniej (np. wraz z paszportem dodatkowo akt urodzenia lub dowód osobisty osoby małoletniej lub inny dokument, zgodnie z którym będzie można potwierdzić  pokrewieństwo osoby małoletniej z przedstawicielem ustawowym lub uprawnienie przedstawiciela ustawowego do otwarcia konta osobie małoletniej).