Otwórz konto przez internet
i odbierz 100 zł

Żeby otrzymać 100 zł:

  • Otwórz konto Komfort przez internet do 28 lutego 2017 r.
  • Do 30 czerwca 2017 r. zrób zakupy na łączną kwotę min. 1000 zł i zapłać za nie kartą debetową wydaną do Twojego konta.

Zapoznaj się z regulaminem i spełnij wszystkie warunki promocji.

100 zł wypłacimy do 31 lipca 2017 r. na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Śląskim (otworzysz je razem z kontem osobistym).

 

Otwórz konto w promocji 

Korzystasz i wypłacasz gdzie chcesz

W koncie Komfort stawiamy na swobodę wyboru.
Możesz korzystać z nowej bankowości internetowej Moje ING i z aplikacji mobilnej.
A jeśli potrzebujesz gotówki, możesz wypłacić ją w dowolnym bankomacie w Polsce lub w sklepach oznaczonych logo Cashback bez opłat.

 

Konto Komfort możemy prowadzić jako wspólne dla Ciebie i drugiej osoby.

 

0

za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

0

za kartę do konta Visa zbliżeniowa3

0

za krajowe przelewy w złotych przez internet4

0

za przelewy internetowe między Twoim kontem osobistym i oszczędnościowym w naszym banku  – tyle razy, ile chcesz

6 zł w promocji za prowadzenie konta w miesiącu otwarcia konta i przez następne trzy miesiące.
12 zł - w kolejnych miesiącach. 

Nie chcesz płacić za prowadzenie konta, sprawdź konto Direct.

Z kontem Komfort otrzymujesz

 

 

Najlepsza obsługa i bezpieczeństwo

Bez względu na to jak korzystasz z banku

 

 

Z kontem Komfort możesz więcej

Płacisz swobodnie gotówką i bez niej

Z kontem Komfort możesz bezpłatnie korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce i bez opłat wpłacać pieniądze na swoje konto we wpłatomatach ING Banku Śląskiego. Jeśli wolisz płacić bez gotówki, korzystasz z kart wydanych do konta, nowoczesnych płatności telefonem, albo wygodnie wysyłasz przelewy w bankowości internetowej. Przelew możesz zrobić nawet jeśli nie znasz numeru konta odbiorcy - wystarczy jego numer telefonu.

Nowa osobista bankowość internetowa Moje ING wspiera Twoje decyzje finansowe

Stworzyliśmy nową bankowość internetową, dzięki której masz przejrzysty obraz swoich finansów. Od razu widzisz, jak wygląda Twój budżet teraz, w ujęciu miesiąca i roku. Wyjątkowe funkcje umożliwiają Ci łatwe i sprawnie planowanie wydatków i oszczędzanie. Widzisz więcej, wiesz więcej i możesz lepiej dysponować swoimi pieniędzmi.

Poznaj Moje ING

Oszczędzanie łatwiejsze niż myślisz

Duże oszczędności biorą się z małych. A drobne kwoty możesz odłożyć bez wysiłku. Proponujemy Ci wiele narzędzi, które to ułatwią. Wybierz swój cel oszczędnościowy, przelewaj na niego regularnie i spełniaj marzenia. Albo odkładaj automatycznie, zawsze gdy płacisz kartą, BLIKIEM i robisz przelew. Przy okazji oszczędzaj na zakupach dzięki rabatom w programie bankujesz-zyskujesz.
Przelewy między swoimi kontami w naszym banku robisz przez internet 24/7, natychmiast, bez limitu, bez utraty odsetek. Dlatego możesz trzymać pieniądze na oprocentowanym koncie oszczędnościowym i sięgać po nie zawsze, kiedy potrzebujesz. 

 

Bezpieczne bankowanie, bo wszystko masz pod kontrolą

Twoje pieniądze są bezpieczne, bo wiesz o wszystkim, co się z nimi dzieje. Samodzielnie ustawiasz limity wypłat z Twojego konta, płatności kartą i operacji w internecie. Zmienisz PIN do karty i hasło do bankowości internetowej. O każdej zmianie stanu konta informujemy Cię na bieżąco – do wyboru: w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej i SMS-em. 
Nasze starania o bezpieczne bankowanie, zostały nagrodzone w konkursie Złoty Bankier w kategorii najlepsze praktyki w zakresie bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie

Jak otworzyć konto Komfort

1

Otwórz konto przez internet

Wypełnij wniosek teraz

Otwórz konto

2

Potwierdź swoje dane podczas spotkania z kurierem

Kurier skontaktuje się z Tobą w ciągu 2-3 dni od złożenia wniosku. Przywiezie Ci kartę do konta.

3

Aktywuj dostęp do bankowości internetowej

Dane do logowania znajdziesz na umowie. Otrzymasz ją na adres e-mail do 3 dni roboczych po spotkaniu z kurierem.

4

Aktywuj kartę i nadaj jej PIN

Możesz to zrobić w bankowości internetowej.

Opłaty i prowizje

  • Konto

  • Karta do konta

  • Wpłaty/wypłaty

  • Przelewy krajowe w PLN

Konto

Operacja Opłata
Konto  
Otwarcie konta 0 zł
Prowadzenie konta 12 zł
Promocja - przez pierwsze trzy miesiące i w miesiącu otwarcia rachunku 6 zł

Karta do konta

Operacja Opłata
Wydanie karty do konta  
ze standardowym wizerunkiem 0 zł
z własną grafiką - Mojej Karty ING 15 zł
Pierwsze wydanie Mojej Karty ING dla osób w wieku od 18-26 lat 0 zł
Używanie karty do konta  
jeśli wartość transakcji bezgotówkowych, dokonanych łącznie dowolnymi kartami wydanymi do konta dla jednego użytkownika, rozliczonych przez bank w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca, wyniesie co najmniej 300 zł 0 zł
w pozostałych przypadkach 7 zł

Wpłaty/wypłaty

Operacja Opłata
Wypłaty  
we wszystkich bankomatach w kraju 0 zł
w kasie Banku 0 zł
w punktach oznaczonych logo Cashback przy okazji zakupów 0 zł
Wpłata własna gotówki  
we wpłatomacie ING Banku Śląskiego 0 zł
w kasie Banku 0 zł

Przelewy krajowe w PLN

Operacja Opłata
W bankowości internetowej i aplikacji mobilnej  
na własne konto osobiste i konto oszczędnościowe w ING Banku Śląskim 0 zł
na konto w innym banku z wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR i SORBNET 0 zł
na numer telefonu w aplikacji mobilnej 0 zł
W kasie banku  
na konto własne 0 zł
na konto w innym banku z wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR i SORBNET 0 zł

Zobacz także

1.Promocja - dla rachunków otwieranych od dnia 29.04.2006r. opłata za prowadzenie konta wynosi 50% opłaty obowiązującej dla konta Komfort. Opłata w wysokości promocyjnej pobierana jest przez miesiąc, w którym otwarto konto oraz przez 3 nastepne miesiące. Promocja obejmuje nowych Klientów, nieposiadających dotychczas w Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w złotych polskich. Promocja dotyczy wyłącznie jednego rachunku. Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.
2.Podstawą odbioru 100 zł jest spełnienie łącznie wszystkich warunków opisanych w regulaminie Promocji "100 zł za otwarcie konta". Zapoznaj się z regulaminem promocji.
3. Miesięczna opłata za kartę wynosi 7zł. Jest pobierana tylko, jeśli suma transakcji bezgotówkowych, dokonanych łącznie kartami wydanymi do końca dla jednego użytkownika rozliczonych przez bank w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca, wynosi mniej niż 300 zł. 
4.Za wyjątkiem przelewów Express Eliksir i Sorbnet 
5.Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus na start” i obowiązuje przez 4 miesiące od założenia konta. Po upływie tego okresu dla powyższego konta obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe. Zapoznaj się z Regulaminem tej oferty.
6.ING Bank Śląski otrzymał tytuł Złotego Banku za najwyższą jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem - w oddziałach bankowych, internecie, mobile'u i call centre. Nagroda została przyznana na podstawie wyników badania „tajemniczy klient” przeprowadzonego w pierwszym kwartale 2016 roku. Organizatorami rankingu są Puls Biznesu i Bankier.pl, partnerami merytorycznymi - TNS Polska i Obserwatorium.biz. Bank zajął również pierwsze miejsce w kategorii najlepszy bank w social mediach oraz wyróżnienie za dobre praktyki w zakresie bezpieczeństwa internetowego. Więcej o plebiscycie na zlotybankier.pl.
7.W Polskim Programie Jakości Obsługi, liderzy w poszczególnych branżach zostają wyłonieni na podstawie ocen i opinii zgłaszanych przez klientów, przez cały rok, za pośrednictwem portalu www.jakoscobslugi.pllub aplikacji mobilnej. Wyróżnienia Gwiazda Jakości Obsługi 2016 otrzymały te firmy, które w opiniach konsumentów wykazują najwyższą dbałość o obsługę klienta oraz zyskały ich pozytywne rekomendacje na kolejny rok. Wyniki opublikowane 16.03.2016 r.
8.Badanie zrealizowane przez TNS Polska SA na zlecenie ING Banku Śląskiego SA techniką ankiet internetowych na reprezentatywnej grupie Klientów, którzy założyli konto w ING Banku Śląskim.