Dużo za darmo

Jeżeli większość rzeczy możesz zrobić samodzielnie przez internet lub w aplikacji mobilnej,
to nie powinno się za to płacić.

0

za prowadzenie konta za wyjątkiem wpłaty i wypłaty gotówki oraz przelewu w oddziale banku

0

za krajowe przelewy przez  internet w złotych  za wyjątkiem przelewów Express ELIXIR, BlueCash, SORBNET 

0

za kartę do konta Visa zbliżeniowa, jeśli zrobisz nią transakcje na minimum 300 zł miesięcznie2

0

za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju

Konto osobiste Direct w promocji 

Otwórz konto w promocji przez internet

Możesz zyskać 100 zł jeśli:

  • do 31 lipca 2018 r. otworzysz konto osobiste przez internet
  • do 30 listopada 2018 r. wykonasz transakcje za min. 1000 zł - kartą wydaną do konta lub BLIKIEM.

Dodatkowo możesz otrzymać 40 zł:

  • 20 zł - gdy 3 z wykonanych transakcji zrobisz BLIKIEM w internecie
  • 20 zł - gdy na Twoje konto wpłynie wynagrodzenie od Twojego pracodawcy - min. 1000 zł. 

Zapoznaj się z regulaminem promocji i spełnij wszystkie jej warunki.

Otwórz konto w promocji

Z kontem osobistym Direct otrzymujesz

 

 

Z kontem osobistym Direct możesz więcej

Moje ING – bankowość internetowa i mobilna

Bankowość internetowa Moje ING ułatwia codzienne korzystanie z konta osobistego i dostosowuje się do Ciebie. Dzięki niej masz dostęp do pieniędzy - gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz. Na komputerze, tablecie albo smartfonie - równie łatwo.
Widzisz, ile masz pieniędzy i na co je wydajesz. Podejmujesz lepsze decyzje: sprawnie planujesz swój budżet i łatwiej oszczędzasz. Przelewy i doładowania robisz szybko i intuicyjnie. A jeśli wolisz aplikacje mobilne, pobierz i zainstaluj Moje ING mobile. I korzystaj z konta na swój sposób.

Zacznij korzystać z bankowości internetowej Moje ING.

Otwórz konto w promocji

bankowość internetowa Moje ING ułatwia korzystanie z konta osobistego

Nowoczesne płacenie – łatwe, bezpieczne, bez portfela

Chcesz prosto i szybko zapłacić za zakupy. Zrób to wygodnie w tradycyjnym sklepie i internecie. Nie musisz mieć przy sobie portfela. Wybierz kartę do konta Visa zbliżeniową, Zbliżak Visa, Mastercard w telefonie, albo kod BLIK w aplikacji mobilnej.
Jeśli wolisz przelew, wyślij go, używając numeru konta odbiorcy lub jego numeru telefonu. Albo zaplanuj w bankowości internetowej, by zrobił się automatycznie.

Konto osobiste Direct pozwala płacić kartą i kodami blik w aplikacji Moje ING mobile

Oszczędzanie łatwiejsze niż myślisz

Duże oszczędności biorą się z małych. A drobne kwoty możesz odłożyć bez wysiłku. Proponujemy Ci wiele narzędzi, które to ułatwią. Wybierz swój cel oszczędnościowy, przelewaj na niego regularnie pieniądze i spełniaj marzenia. Albo odkładaj automatycznie, zawsze gdy płacisz kartą, BLIKIEM i robisz przelew. Przy okazji oszczędzaj na zakupach dzięki Moim Rabatom w Moim ING.
Przelewy między swoimi kontami w naszym banku robisz przez internet 24/7, natychmiast, bez limitu, bez utraty odsetek. Dlatego możesz trzymać pieniądze na oprocentowanym koncie oszczędnościowym i sięgać po nie zawsze, kiedy potrzebujesz.

Z konta osobistego możesz łatwo przelewać pieniądze na konto oszczędnościowe i z powrotem - bez utraty odsetek

Bezpieczne bankowanie, bo wszystko masz pod kontrolą

Twoje pieniądze na koncie osobistym są bezpieczne, bo wiesz o wszystkim, co się z nimi dzieje. Samodzielnie ustawiasz limity wypłat z Twojego konta, płatności kartą i transakcji w internecie. Zmienisz PIN do karty i hasło do bankowości internetowej albo czasowo zastrzegasz kartę. O każdej zmianie stanu konta informujemy Cię na bieżąco – do wyboru: w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej i SMS-em.
Możesz też skorzystać ze wsparcia konsultantów naszej infolinii przez całą dobę. Albo pójść do jednego z ponad 370 oddziałów w całej Polsce.

pieniądze na koncie osobistym są bezpieczne i masz nad nimi kontrolę

Opłaty i prowizje

  • Konto

  • Karty do konta

  • Wpłaty/wypłaty

  • Przelewy krajowe w PLN i wewnętrzne

Konto

  Opłata
Otwarcie konta 0 zł
Prowadzenie konta za wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki i przelewu w oddziale banku 0 zł

Karty do konta

  Opłata
Wydanie karty Visa zbliżeniowa  
ze standardowym wizerunkiem 0 zł
z własnym wizerunkiem - Mojej Karty ING 15 zł
pierwsze wydanie Mojej Karty ING dla osób w wieku od 13-26 lat 0 zł
Miesięczna opłata za kartę Visa zbliżeniowa  
jeśli kartami wydanymi do konta użytkownik zapłaci łącznie co najmniej 300 zł (jeśli ma 18-26 lat - 200 zł). Sumujemy transakcje kartami: Visa zbliżeniowa, Zbliżak Visa, Debit MasterCard i Mastercard w telefonie w danym okresie rozliczeniowym. Okres rozliczeniowy trwa od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca. Opłatę pobieramy ostatniego dnia kolejnego okresu rozliczeniowego. 0 zł
w pozostałych przypadkach 7 zł
W przypadku posiadaczy kont Direct w wieku 13-18 lat nie pobieramy opłaty za kartę

Wpłaty/wypłaty

  Opłata
Wypłata gotówki  
w bankomatach ING Banku Śląskiego i Planet Cash 0 zł
w pozostałych bankomatach w kraju innych niż ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash  
pierwsza w miesiącu wypłata gotówki kartą i BLIKIEM 0 zł
kolejna wypłata 2,50 zł
Pierwsza wypłata kartą i pierwsza wypłata BLIKIEM rozliczona przez Bank w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca jest bezpłatna. Kolejne - za opłatą 2,50 zł.
w punktach oznaczonych logo Cashback przy okazji zakupów 0 zł
w kasie Banku 9 zł
Wpłata własna gotówki  
we wpłatomacie ING Banku Śląskiego 0 zł
w kasie Banku 9 zł

Przelewy krajowe w PLN i wewnętrzne

  Opłata
W bankowości internetowej i aplikacji mobilnej (w tym przelew na telefon):  
na konta w ING Banku Śląskim 0 zł
na konto w innym banku z wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR, BlueCash, SORBNET 0 zł
W oddziale banku:  

na konto w ING Banku Śląskim

stawka nie obowiązuje dla przelewów na rachunki oszczędnościowe w złotych, na rachunki Otwartego Konta Oszczędnościowego (dla przedsiębiorców) w PLN, na rachunki lokat, na rachunki lokat w okresie subskrypcji (dotyczy Inwestycyjnej Lokaty Terminowej oraz Inwestycyjnej Lokaty Terminowej Plus), na rachunki nabyć jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych dostępnych w ofercie Banku, w celu zakupu jednostek uczestnictwa na rzecz posiadacza Konta oraz na rachunki posiadacza Konta w ING Securities S.A

9 zł

na konto w innym banku z wyłączeniem przelewów typu Express ELIXIR, BlueCash, SORBNET

stawka nie obowiązuje dla przelewów na rachunki nabyć jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych dostępnych w ofercie Banku w celu zakupu jednostek uczestnictwa na rzecz posiadacza Konta.

9 zł

Zobacz także

Podstawą odbioru 140 zł jest spełnienie łącznie wszystkich warunków opisanych w regulaminie promocji „Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort”. Zapoznaj się z regulaminem promocji.

Opłatę za kartę Visa zbliżeniowa w wysokości 7 zł pobieramy tylko wtedy, jeśli kartami wydanymi do Twojego konta zapłacisz łącznie mniej niż 300 zł. Sumujemy transakcje kartami: Visa zbliżeniowa, Zbliżak Visa, Debit MasterCard i Mastercard w telefonie, które zrobisz w danym okresie rozliczeniowym. Okres rozliczeniowy trwa od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca. Opłatę pobieramy ostatniego dnia kolejnego okresu rozliczeniowego. Jeśli masz konto Direct i 18-26 lat, kwota transakcji, która zwalnia z opłaty za kartę wynosi 200 zł. Nie pobieramy opłaty za kartę od posiadaczy kont Direct w wieku 13-18 lat.

Brak prowizji dotyczy transakcji bezgotówkowej rozliczonej na koncie prowadzonym w walucie transakcji (EUR, USD, GBP). Brak wystarczających środków na tym koncie spowoduje obciążenie konta złotówkowego kwotą transakcji i prowizją za przewalutowanie – 3% kwoty transakcji. Pozostałe opłaty i prowizje dla kart płatniczych zostały określone w Tabeli Opłat w Prowizji. Z funkcji wielowalutowej nie mogą korzystać osoby poniżej 18 roku życia i pełnomocnicy do konta.

4 Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus na start” i obowiązuje przez 4 miesiące od założenia konta. Po upływie tego okresu dla powyższego konta obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe. Zapoznaj się z Regulaminem tej oferty.