Dużo za darmo

W koncie Direct postawiliśmy na samoobsługę.
Jeżeli większość rzeczy można zrobić przez internet, to nie powinno się za to płacić.

0

za prowadzenie konta za wyjątkiem wpłaty i wypłaty gotówki oraz przelewu w oddziale banku

0

za krajowe przelewy przez  internet w złotych  za wyjątkiem przelewów Express ELIXIR i SORBNET

0

za kartę do konta Visa Zbliżeniowa6, do której możesz podłączyć również swoje konta walutowe
w EUR, USD i GBP

0

za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju

Otwórz Konto Direct przez internet

wypróbuj je i polecaj znajomym by zyskać nawet 1100 zł

1

Otwórz konto przez internet i weź udział w promocji
"100 zł za otwarcie konta"

  • Od 18 kwietnia do 31 lipca 2017 r. otwórz konto osobiste przez internet.
  • Do 31 października 2017 r. zapłać kartą do konta lub kodami BLIK za towary i usługi na łącznę kwotę 1000 zł.

wypłacimy Ci do 15 listopada 2017 r. na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Śląskim (otworzysz je razem z kontem osobistym).

 

Zapoznaj się z regulaminem i spełnij wszystkie warunki promocji.

 

Otwórz konto 

2

Po miesiącu od otwarcia konta, możesz skorzystać z promocji
"Poleć konto znajomemu"

  • Otrzymasz 100 zł za każde skuteczne polecone5 konto osobiste.
  • 50 zł otrzyma osoba, której polecisz konto i która spełni warunki promocji.


możesz zyskać, jeśli polecisz konto 10 osobom.

 

Promocja trwa od 18 kwietnia do 18 października 2017 r.

Zapoznaj się z regulaminem i ze szczegółami na stronie promocji "Poleć konto znajomemu".

Z kontem Direct otrzymujesz

 

Jak otworzyć Konto Direct?

1

Otwórz konto przez internet

Konto zakładasz z otwartym kontem oszczędnościowym.
Wypełnij wniosek teraz

Otwórz konto w promocji

2

Potwierdź swoje dane podczas spotkania z kurierem

Kurier skontaktuje się z Tobą w ciągu 2-3 dni roboczych od złożenia wniosku. Przywiezie Ci kartę do konta.

3

Aktywuj dostęp do bankowości internetowej

Dane do logowania znajdziesz na umowie. Otrzymasz ją na adres e-mail do 3 dni roboczych po spotkaniu z kurierem.

4

Aktywuj kartę i nadaj jej PIN

Możesz to zrobić w bankowości internetowej.

 

Najlepsza obsługa i bezpieczeństwo

Bez względu na to, jak korzystasz z banku

 

 

Z Kontem Direct możesz więcej

Moje ING – nowa bankowość internetowa i mobilna

Bankowość internetowa Moje ING ułatwia codzienne korzystanie z konta i dostosowuje się do Ciebie. Dzięki niej masz dostęp do pieniędzy - gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz. Na komputerze, tablecie albo smartfonie - równie łatwo.
Możesz zobaczyć, ile masz pieniędzy i na co je wydajesz. Możesz podejmować lepsze decyzje: sprawnie planować swój budżet i lepiej oszczędzać. Przelewy i doładowania robisz szybko i intuicyjnie. A jeśli wolisz aplikacje mobilne, pobierz i zainstaluj Moje ING mobile. I korzystaj z konta na swój sposób.

Zacznij korzystać z bankowości internetowej Moje ING.

Otwórz konto w promocji

Nowoczesne płacenie – łatwe, bezpieczne, bez portfela

Chcesz prosto i szybko zapłacić za zakupy? Zrób to wygodnie w tradycyjnym sklepie i internecie. Nie musisz mieć przy sobie portfela. Wybierz kartę do konta Visa zbliżeniową, Zbliżak Visa, Mastercard w telefonie, albo kod BLIK w aplikacji mobilnej.
Jeśli wolisz przelew, wyślij go, używając numeru konta odbiorcy lub jego numeru telefonu. Albo zaplanuj w bankowości internetowej, by zrobił się automatycznie.

Oszczędzanie łatwiejsze niż myślisz

Duże oszczędności biorą się z małych. A drobne kwoty możesz odłożyć bez wysiłku. Proponujemy Ci wiele narzędzi, które to ułatwią. Wybierz swój cel oszczędnościowy, przelewaj na niego regularnie pieniądze i spełniaj marzenia. Albo odkładaj automatycznie, zawsze gdy płacisz kartą, BLIKIEM i robisz przelew. Przy okazji oszczędzaj na zakupach dzięki Rabatom w Moim ING
Przelewy między swoimi kontami w naszym banku robisz przez internet 24/7, natychmiast, bez limitu, bez utraty odsetek. Dlatego możesz trzymać pieniądze na oprocentowanym koncie oszczędnościowym i sięgać po nie zawsze, kiedy potrzebujesz.

Bezpieczne bankowanie, bo wszystko masz pod kontrolą

Twoje pieniądze są bezpieczne, bo wiesz o wszystkim, co się z nimi dzieje. Samodzielnie ustawiasz limity wypłat z Twojego konta, płatności kartą i transakcji w internecie. Zmienisz PIN do karty i hasło do bankowości internetowej. O każdej zmianie stanu konta informujemy Cię na bieżąco – do wyboru: w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej i SMS-em.
Możesz też skorzystać ze wsparcia konsultantów naszej infolinii przez całą dobę. Albo pójść do jednego z ponad 370 oddziałów w całej Polsce.

Opłaty i prowizje

  • Konto

  • Karty do konta

  • Wpłaty/wypłaty

  • Przelewy krajowe w PLN oraz wewnętrzne

Konto

  Opłata
Otwarcie konta 0 zł
Prowadzenie konta za wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki i przelewu w oddziale banku 0 zł

Karty do konta

  Opłata
Wydanie karty Visa zbliżeniowa  
ze standardowym wizerunkiem 0 zł
z własnym wizerunkiem - Mojej Karty ING 15 zł
pierwsze wydanie Mojej Karty ING dla osób w wieku od 13-26 lat 0 zł
Miesięczna opłata za kartę Visa zbliżeniowa  
jeśli wartość transakcji bezgotówkowych, dokonanych łącznie dowolnymi kartami wydanymi do konta dla jednego użytkownika (Visa zbliżeniowa, Zbliżak Visa, Debit MasterCard Zbliżeniowa, Mastercard® w telefonie) rozliczonych przez bank w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca, wyniesie co najmniej 300 zł (200 zł - dla użytkowników w wieku 18-26 lat) 0 zł
w pozostałych przypadkach 7 zł
W przypadku użytkowników w wieku 13-18 lat opłata nie jest pobierana

Wpłaty/wypłaty

  Opłata
Wypłata gotówki  
w bankomatach ING Banku Śląskiego i Planet Cash 0 zł
w pozostałych bankomatach w kraju innych niż ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash  
pierwsza w miesiącu wypłata gotówki kartą i BLIKIEM 0 zł
kolejna wypłata 2,50 zł
Pierwsza wypłata kartą i pierwsza wypłata BLIKIEM rozliczona przez Bank w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca jest bezpłatna. Kolejne - za opłatą 2,50 zł.
w punktach oznaczonych logo Cashback przy okazji zakupów 0 zł
w kasie Banku 9 zł
Wpłata własna gotówki  
we wpłatomacie ING Banku Śląskiego 0 zł
w kasie Banku 9 zł

Przelewy krajowe w PLN oraz wewnętrzne

  Opłata
W bankowości internetowej i aplikacji mobilnej (w tym przelew na telefon):  
na konta w ING Banku Śląskim 0 zł
na konto w innym banku z wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR i SORBNET 0 zł
W oddziale banku:  

na konto w ING Banku Śląskim

stawka nie obowiązuje dla przelewów na rachunki oszczędnościowe w złotych, na rachunki Otwartego Konta Oszczędnościowego (dla przedsiębiorców) w PLN, na rachunki lokat, na rachunki lokat w okresie subskrypcji (dotyczy Inwestycyjnej Lokaty Terminowej oraz Inwestycyjnej Lokaty Terminowej Plus), na rachunki nabyć jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych dostępnych w ofercie Banku, w celu zakupu jednostek uczestnictwa na rzecz posiadacza Konta oraz na rachunki posiadacza Konta w ING Securities S.A

9 zł

na konto w innym banku z wyłączeniem przelewów typu Express ELIXIR i SORBNET

stawka nie obowiązuje dla przelewów na rachunki nabyć jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych dostępnych w ofercie Banku w celu zakupu jednostek uczestnictwa na rzecz posiadacza Konta.

9 zł

Zobacz także

 Podstawą odbioru 1100 zł jest spełnienie łącznie wszystkich warunków opisanych w regulaminie „100 zł za otwarcie konta” oraz regulaminie „ Poleć konto znajomemu”. Zapoznaj się z regulaminami promocji.
2 ING Bank Śląski otrzymał tytuł Złotego Banku za najwyższą jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem - w oddziałach bankowych, internecie, mobile'u i call centre. Nagroda została przyznana na podstawie wyników badania „tajemniczy klient” przeprowadzonego w pierwszym kwartale 2016 roku. Organizatorami rankingu są Puls Biznesu i Bankier.pl, partnerami merytorycznymi - TNS Polska i Obserwatorium.biz. Bank zajął również pierwsze miejsce w kategorii najlepszy bank w social mediach oraz wyróżnienie za dobre praktyki w zakresie bezpieczeństwa internetowego. Więcej o plebiscycie na www.zlotybankier.pl.
3 ING Bank Śląski został wyróżniony Gwiazdą Jakości Obsługi 2017 w kategorii Banki oraz Gwiazda Dekady Jakości Obsługi w X edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi. Liderzy w poszczególnych branżach zostają w nim wyłonieni na podstawie ocen i opinii zgłaszanych przez klientów, przez cały rok, za pośrednictwem portalu www.jakoscobslugi.pl lub aplikacji mobilnej. Wyróżnienia Gwiazda Jakości Obsługi 2016 otrzymały te firmy, które w opiniach konsumentów wykazują najwyższą dbałość o obsługę klienta oraz zyskały ich pozytywne rekomendacje na kolejny rok. Wyniki opublikowane 16.03.2017 r.
ING Bank Śląski zajął pierwsze miejsce w rankingu „Najlepszy Bank 2016” w konkursie organizowanym przez Gazetę Bankową, czerwiec 2016 r. Więcej na stronie Gazety Bankowej.
5 Skuteczne polecenie występuje, gdy obecny posiadcz konta poleci nowemu klientowi konto osobiste w PLN w ING Banku Śląskim. Nowy klient musi otworzyć konto i korzystać z niego zgodnie z regulaminem promocji „Poleć konto znajomemu”. Nagroda trafi na konto, jesli zarówno obecny posiadacz konta jak i nowy klient spełnią wszystkie warunki promocji opisane w tym regulaminie.
6 Miesięczna opłata za kartę Visa Zbliżeniowa wynosi 7 zł. Opłata jest pobierana, jeżeli brak transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 PLN (w przypadku posiadaczy Kont Direct w wieku 18-26 lat na kwotę 200 PLN) dokonanych kartami wydanymi użytkownikowi do jednego konta i rozliczonych przez bank w okresie miesiąca liczonego od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca. Kwota transakcji bezgotówkowych jest liczona łącznie dla dowolnej kombinacji kart Visa Zbliżeniowa, Debit MasterCard Zbliżeniowa, Mastercard w telefonie oraz Zbliżak Visa posiadanych przez danego użytkownika wydanych do jednego konta. W przypadku posiadaczy Kont Direct w wieku 13-18 lat opłata nie jest pobierana.
7 Brak prowizji dotyczy transakcji bezgotówkowej, rozliczonej na koncie prowadzonym w walucie dokonanej transakcji (EUR, USD, GBP). Brak wystarczających środków na tym koncie spowoduje obciążenie konta złotówkowego kwotą transakcji i prowizją za przewalutowanie - 3% kwoty transakcji. Pozostałe opłaty i prowizje dla kart płatniczych określone są w Tabeli Opłat i Prowizji. Z funkcji wielowalutowej nie mogą korzystać osoby poniżej 18 roku życia i pełnomocnicy do konta.
8 Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus na start” i obowiązuje przez 4 miesiące od założenia konta. Po upływie tego okresu dla powyższego konta obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe. Zapoznaj się z Regulaminem tej oferty.