Start za darmo

Pierwsze spotkanie z bankowością powinno być przyjemne i bezpieczne. Dlatego Konto Direct 13-18 posiada wszystkie zalety standardowego Konta Direct. Dodatkowo nie płacisz za kartę Visę Zbliżeniową bez względu na to jak często i czy w ogóle z niej korzystasz.
Kartę możesz mieć z wybraną grafiką z naszej galerii - Moją Kartę ING.

0

za prowadzenie konta1  

0

za kartę Visa Zbliżeniowa bez  względu na to czy z niej korzystasz

0

za krajowe przelewy przez internet w PLN za wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR i SORBNET

0

za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju

Z Kontem Direct 13-18 otrzymujesz

 

 

Najlepsze konto dla młodzieży

Nagradzane konto w nagradzanym banku

 

 

Dlaczego warto mieć konto w wieku 13-18 lat

Nauka samodzielnego bankowania w praktyce

Konto Direct 13-18 dla nastolatków ma wszystkie funkcje standardowego konta osobistego. Można na nie przelewać kieszonkowe, pieniądze zarobione dzięki wakacyjnej pracy lub praktykom. Można robić przelewy w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej, płacić kartą, korzystać z bankomatów i kupować w internecie, a nawet doładować telefon6. To pełnowartościowe, nowoczesne konto bankowe na start.

Pierwszy krok do oszczędzania

Pieniądze z portfela znikają szybciej niż z konta. Konto bankowe w ING Banku Śląskim uczy jak wydawać pieniądze świadomie. Bankowość internetowa Moje ING ma wiele funkcji, które Ci to ułatwią. Wystarczy rzut oka i wiesz, ile masz na koncie i co stało się z resztą pieniędzy. Dzięki temu uczysz się zaradności, a to pierwszy krok do oszczędności.

 

 

Bezpieczne bankowanie

Pieniądze są na koncie bezpieczniejsze niż w portfelu. Decydujesz ile możesz wypłacić gotówki, na jaką kwotę możesz zrobić zakupy kartą i czy możesz płacić nią w internecie.
Nawet jeśli stracisz kartę, możesz ją błyskawicznie zastrzec - przez telefon czy internet. Od tego momentu bierzemy za nią pełną odpowiedzialność.
Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie.

Wpłacasz i masz od razu

Konto można zasilić w każdej chwili. Pieniądze wysyłane z dowolnego konta w ING Banku Śląskim będą dostępne natychmiast. Dodatkowo zostaniesz o tym powiadomiony w aplikacji mobilnej. Gotówka to nie problem – wpłacaj ją na swoje konto we wpłatomatach.

 

Jak otworzyć Konto Direct?

 

Z bankowością jest jak z jazdą na rowerze.
Im wcześniej zaczniesz korzystać tym łatwiej będzie Ci w dorosłym życiu.
Otwórz konto Direct 13-18 już teraz.

Znajdź najbliższy oddział i otwórz konto

 

Opłaty i prowizje

  • Konto i karta

  • Wpłaty/wypłaty

  • Przelewy krajowe w PLN i wewnętrzne

Konto i karta

  Opłata
Konto  
Otwarcie konta 0 zł

Prowadzenie konta

za wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki i przelewu w oddziale banku

0 zł
Karta Visa Zbliżeniowa  
Wydanie karty ze standardowym wizerunkiem 0 zł
Wydanie karty z wizerunkiem z naszej galerii - Mojej Karty ING 0 zł
Miesięczna opłata za kartę 0 zł

Wpłaty/wypłaty

  Opłata
Wypłaty  
Wypłata gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego i Planet Cash 0 zł
Wypłata gotówki w pozostałych bankomatach w kraju innych niż ING Bank i Planet Cash
- pierwsza w miesiącu wypłata gotówki kartą i BLIKIEM 0 zł
- kolejna wypłata 2,50 zł
Pierwsza wypłata kartą i pierwsza wypłata BLIKIEM rozliczona przez Bank w okresie miesiąca liczonego od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca jest bezpłatna, każda kolejna - za opłata 2,50 zł.
Wypłata gotówki w kasie Banku 9 zł
Wpłata gotówki  
we wpłatomacie ING Banku Śląskiego 0 zł
w kasie Banku 9 zł

Przelewy krajowe w PLN i wewnętrzne

  Opłata
W bankowości internetowej i aplikacji mobilnej (w tym przelew na telefon):  
na konta w ING Banku Śląskim 0 zł
na konto w innym banku z wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR i SORBNET 0 zł
W oddziale banku:  

na konto w ING Banku Śląskim

stawka nie obowiązuje dla przelewów na rachunki oszczędnościowe w złotych, na rachunki Otwartego Konta Oszczędnościowego (dla przedsiębiorców) w PLN, na rachunki lokat, na rachunki lokat w okresie subskrypcji (dotyczy Inwestycyjnej Lokaty Terminowej oraz Inwestycyjnej Lokaty Terminowej Plus), na rachunki nabyć jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych dostępnych w ofercie Banku, w celu zakupu jednostek uczestnictwa na rzecz posiadacza Konta oraz na rachunki posiadacza Konta w ING Securities S.A

9 zł

na konto w innym banku z wyłączeniem przelewów typu Express ELIXIR i SORBNET

stawka nie obowiązuje dla przelewów na rachunki nabyć jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych dostępnych w ofercie Banku w celu zakupu jednostek uczestnictwa na rzecz posiadacza Konta.

9 zł

Zobacz także

1. Za wyjątkiem wpłaty/wypłaty i przelewy w oddziale banku.
2. Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus na start” i obowiązuje przez 4 miesiące od założenia konta. 
3. Konto Direct w ofercie 13-18 zajęło pierwsze miejsce w rankingu najlepszych kont dla dzieci, młodzieży i studentów w kategorii kont od 13 do 18 roku życia opublikowanym przez portal Money.pl 07.10.2015. Więcej o rankingu
4. Konto z Lwem Direct zdobyło pierwsze miejsce w rankingu kont dla młodzieży w wieku 13-18 lat przygotowanym przez portal Totalmoney.pl opublikowanym 28.08.2015.
Docenione m.in za brak opłat za prowadzenie konta i możliwość korzystania z bankowości mobilnej oraz możliwość wykonania przelewu na e-mail lub telefon. Więcej o rankingu
5. ING Bank Śląski otrzymał tytuł Złotego Banku za najwyższą jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem - w oddziałach bankowych, internecie, mobile'u i call centre. Nagroda została przyznana na podstawie wyników badania „tajemniczy klient” przeprowadzonego w pierwszym kwartale 2016 roku. Organizatorami rankingu są Puls Biznesu i Bankier.pl, partnerami merytorycznymi - TNS Polska i Obserwatorium.biz. Bank zajął również pierwsze miejsce w kategorii najlepszy bank w social mediach oraz wyróżnienie za dobre praktyki w zakresie bezpieczeństwa internetowego. Więcej o plebiscycie na www.zlotybankier.pl.
6. Maksymalna kwota wypłat w granicach zwykłego zarządu z rachunku prowadzonego dla osoby małoletniej lub ubezwłasnowolnionej to kwota nie większa miesięcznie niż przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw, bez wypłat nagród z zysku, podawane za rok ubiegły i ogłaszane przez Prezesa GUS (obecnie 4120,15 zł).