Konto bankowe i coś więcej

Jeśli pieniądze można wydać na coś innego, to po co płacić za bankowanie.
Poczuj luz i nie płać za pierwszą kartę do konta według Twojego projektu i K@rtę wirtualną Visa. Korzystaj z konta przez internet lub w aplikacji mobilnej.

0

za prowadzenie konta za wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki i przelewu w oddziale banku

0

za kartę Visa Zbliżeniowa - jeśli robisz nią transakcje na co najmniej
200 zł miesięcznie1

0

za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash
w kraju

0

za krajowe przelewy przez 
internet w złotych 
za wyjątkiem przelewów Express ELIXIR i SORBNET

A dodatkowo:

0 zł za pierwsze wydanie Mojej karty ING zaprojektowanej przez Ciebie
0 zł za pierwsze wydanie K@rty wirtualnej ING Visa

 

Otwórz konto

Z kontem Direct otrzymujesz

 

 

Najlepsza obsługa i bezpieczeństwo

Bez względu na to jak korzystasz z banku

 

Jak otworzyć Konto Direct?

1

Otwórz konto przez internet

Wypełnij wniosek teraz

Otwórz konto

2

Potwierdź swoje dane podczas spotkania z kurierem

Kurier skontaktuje się z Tobą w ciągu 2-3 dni od złożenia wniosku. Przywiezie Ci kartę do konta.

3

Aktywuj dostęp do bankowości internetowej

Dane do logowania znajdziesz na umowie. Otrzymasz ją na adres e-mail do 3 dni roboczych po spotkaniu z kurierem.

4

Aktywuj kartę i nadaj jej PIN

Możesz to zrobić w bankowości internetowej.


Z Kontem Direct możesz się wyróżnić

Moja Karta ING – karta do konta taka, jak chcesz

Wyróżnij się z kontem Direct 18-26 i Moją Karta ING. Swojej karcie możesz nadać niepowtarzalny wygląd. Pokaż na niej to, co lubisz – zdjęcie lub grafikę. Stwórz własny projekt lub wybierz gotowy wzór z galerii. Za pierwsze wydanie Mojej Karty ING nie płacisz. 

Więcej o Mojej Karcie ING

Moje ING - nowa bankowość internetowa

Moje ING – nowa osobista bankowość internetowa

Moje ING ułatwia codzienne korzystanie z konta. Masz dostęp do pieniędzy gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz. Przelewy i doładowania robisz szybko i intuicyjnie. Na komputerze, tablecie albo smartfonie – równie łatwo.
Moje ING pomaga Ci podjąć Twoje własne decyzje finansowe. Od razu widzisz, ile masz pieniędzy i sam decydujesz, jak je wydajesz. Ty wybierasz, na co chcesz oszczędzać, a Moje ING ułatwia Ci realizację tego celu. 

Poznaj Moje ING

Moje ING - nowa bankowość internetowa

Nowoczesne płacenie – łatwe, bezpieczne, nawet bez portfela

Chcesz prosto i szybko zapłacić za zakupy? Zrób to tak, jak Ci wygodnie – w tradycyjnym sklepie i w internecie. Możesz użyć karty zbliżeniowej, karty wirtualnej albo kodu BLIK w aplikacji mobilnej. Za drobne zakupy zapłać Zbliżakiem Visa - kartą zbliżeniową w formie naklejki np. na telefon - bez sięgania do portfela!
Przelew możesz zrobić używając numeru konta lub numeru telefonu odbiorcy. Albo zaplanuj go w bankowości internetowej, by zrobił się automatycznie.

Bezpieczne bankowanie, bo wszystko masz pod kontrolą

Twoje pieniądze są bezpieczne, bo wiesz o wszystkim, co się z nimi dzieje. O każdej zmianie stanu konta informujemy Cię na bieżąco – do wyboru: w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej i SMS-em. To Ty decydujesz, ile możesz wypłacić gotówki, na jaką kwotę możesz zrobić zakupy kartą i czy możesz płacić nią w internecie. 
A jeśli masz wątpliwości, pytasz i szybko dostajesz odpowiedź. Jak wolisz – w bankowości internetowej, przez telefon, na facebooku, albo na naszym forum.

 
Zrób to teraz.Otwórz kontoprzez internet.

Opłaty i prowizje

  • Konto

  • Karty do konta

  • Wpłaty/wypłaty

  • Przelewy krajowe w PLN i wewnętrzne

Konto

  Opłata
Otwarcie konta 0 zł
Prowadzenie konta za wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki i przelewu w oddziale banku 0 zł

Karty do konta

  Opłata
Wydanie karty Visa Zbliżeniowa  
ze standardowym wizerunkiem 0 zł
z własnym wizerunkiem - Mojej Karty ING 15 zł
Pierwsze wydanie Mojej Karty ING dla osób w wieku od 18-26 lat 0 zł
Za wydanie Zbliżaka Visa 15 zł
Za pierwsze wydanie K@rty wirtualnej Visa 0 zł
Miesięczna opłata za kartę Visa Zbliżeniowa  
jeśli wartość transakcji bezgotówkowych, dokonanych łącznie dowolnymi kartami wydanymi do konta dla jednego użytkownika (Visa Zbliżeniowa, Zbliżak Visa, Debit MasterCars Zbliżeniowa, Mastercard w telefonie) rozliczonych przez bank w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca, wyniesie co najmniej niż 300 zł (200 zł - dla użytkowników w wieku 18-26 lat) 0 zł
W pozostałych przypadkach 7 zł

Wpłaty/wypłaty

  Opłata
Wypłata gotówki  
w bankomatach ING Banku Śląskiego i Planet Cash 0 zł
w pozostałych bankomatach w kraju innych niż ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash  
pierwsza w miesiącu wypłata gotówki kartą i BLIKIEM 0 zł
kolejna wypłata 2,50 zł
Pierwsza wypłata kartą i pierwsza wypłata BLIKIEM rozliczona przez Bank w okresie miesiąca liczonego od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca jest bezpłatna, każda kolejna - za opłatą 2,50 zł.
w punktach oznaczonych logo Cashback przy okazji zakupów 0 zł
w kasie Banku 9 zł
Wpłata gotówki  
we wpłatomacie ING Banku Śląskiego 0 zł
w kasie Banku 9 zł

Przelewy krajowe w PLN i wewnętrzne

  Opłata
W bankowości internetowej i aplikacji mobilnej (w tym przelew na telefon):  
na konta w ING Banku Śląskim 0 zł
na konto w innym banku z wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR i SORBNET 0 zł
W oddziale banku:  

na konto w ING Banku Śląskim

stawka nie obowiązuje dla przelewów na rachunki oszczędnościowe w złotych, na rachunki Otwartego Konta Oszczędnościowego (dla przedsiębiorców) w PLN, na rachunki lokat, na rachunki lokat w okresie subskrypcji (dotyczy Inwestycyjnej Lokaty Terminowej oraz Inwestycyjnej Lokaty Terminowej Plus), na rachunki nabyć jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych dostępnych w ofercie Banku, w celu zakupu jednostek uczestnictwa na rzecz posiadacza Konta oraz na rachunki posiadacza Konta w ING Securities S.A

9 zł

na konto w innym banku z wyłączeniem przelewów typu Express ELIXIR i SORBNET

stawka nie obowiązuje dla przelewów na rachunki nabyć jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych dostępnych w ofercie Banku w celu zakupu jednostek uczestnictwa na rzecz posiadacza Konta.

9 zł

Zobacz także


1 2 Miesięczna opłata za kartę wynosi 7 zł. Jest pobierana tylko, jeśli suma transakcji bezgotówkowych, dokonanych łącznie dowolnymi kartami wydanymi do konta dla jednego użytkownika w wieku 18-26 lat (Visa Zbliżeniowa, Debit MasterCard Zbliżeniowa, Zbliżak Visa, Mastercard w telefonie) rozliczonych przez bank w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca, wyniesie mniej niż 200 zł (dla osób powyżej 26 r.ż. – 300 zł).
Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus na start” i obowiązuje przez 4 miesiące od założenia konta. Po upływie tego okresu dla powyższego konta obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe. Zapoznaj się z Regulaminem tej oferty.
3 ING Bank Śląski otrzymał tytuł Złotego Banku za najwyższą jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem - w oddziałach bankowych, internecie, mobile'u i call centre. Nagroda została przyznana na podstawie wyników badania „tajemniczy klient” przeprowadzonego w pierwszym kwartale 2016 roku. Organizatorami rankingu są Puls Biznesu i Bankier.pl, partnerami merytorycznymi - TNS Polska i Obserwatorium.biz. Bank zajął również pierwsze miejsce w kategorii najlepszy bank w social mediach oraz wyróżnienie za dobre praktyki w zakresie bezpieczeństwa internetowego. Więcej o plebiscycie na www.zlotybankier.pl.
4 W Polskim Programie Jakości Obsługi, liderzy w poszczególnych branżach zostają wyłonieni na podstawie ocen i opinii zgłaszanych przez klientów, przez cały rok, za pośrednictwem portalu www.jakoscobslugi.pl lub aplikacji mobilnej. Wyróżnienia Gwiazda Jakości Obsługi 2017 otrzymały te firmy, które w opiniach konsumentów wykazują najwyższą dbałość o obsługę klienta oraz zyskały ich pozytywne rekomendacje na kolejny rok. Wyniki opublikowane 16.03.2017 r.
5 Badanie zrealizowane przez TNS Polska SA na zlecenie ING Banku Śląskiego SA techniką ankiet internetowych na reprezentatywnej grupie Klientów, którzy założyli konto w ING Banku Śląskim.