Dużo za darmo

W koncie Direct postawiliśmy na samoobsługę.
Jeżeli większość rzeczy można zrobić przez internet, to nie powinno się za to płacić.

0

za prowadzenie konta za wyjątkiem wpłaty i wypłaty gotówki oraz przelewu w oddziale banku

0

za krajowe przelewy przez  internet w złotych  za wyjątkiem przelewów Express ELIXIR i SORBNET

0

za kartę do konta Visa zbliżeniowa2, do której możesz podłączyć również swoje konta walutowe
w EUR, USD i GBP

0

za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju

Otwórz konto przez internet i weź udział w promocji
"100 zł za otwarcie Konta"

 

  • Od 19 października do 30 listopada 2017 r. otwórz przez internet konto osobiste z kartą do konta i Otwartym Kontem Oszczędnościowym.
  • Do 31 marca 2018 r. zapłać kartą do konta lub kodami BLIK za towary i usługi na łączną kwotę 1000 zł.
  • 100 zł wypłacimy Ci do 30 kwietnia 2018 r. na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Śląskim.

Zapoznaj się z regulaminem promocji "100 zł za otwarcie Konta"  i spełnij wszystkie warunki promocji.

Otwórz konto w promocji 

Z kontem Direct otrzymujesz

 

Jak otworzyć Konto Direct?

1

Otwórz konto przez internet

Konto zakładasz z Otwartym Kontem Oszczędnościowym.
Wypełnij wniosek teraz

Otwórz konto w promocji

2

Potwierdź swoje dane podczas spotkania z kurierem

Kurier skontaktuje się z Tobą w ciągu 2-3 dni roboczych od złożenia wniosku. Przywiezie Ci kartę do konta, jeśli ją zamówisz.

3

Aktywuj dostęp do bankowości internetowej

Dane do logowania znajdziesz na umowie. Otrzymasz ją na adres e-mail do 2 dni roboczych po spotkaniu z kurierem.

4

Aktywuj kartę i nadaj jej PIN

Możesz to zrobić w bankowości internetowej Moje ING.

 

Najlepsza obsługa i bezpieczeństwo

Bez względu na to, jak korzystasz z banku

 

 

Z Kontem Direct możesz więcej

Moje ING – bankowość internetowa i mobilna

Bankowość internetowa Moje ING ułatwia codzienne korzystanie z konta i dostosowuje się do Ciebie. Dzięki niej masz dostęp do pieniędzy - gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz. Na komputerze, tablecie albo smartfonie - równie łatwo.
Możesz zobaczyć, ile masz pieniędzy i na co je wydajesz. Możesz podejmować lepsze decyzje: sprawnie planować swój budżet i lepiej oszczędzać. Przelewy i doładowania robisz szybko i intuicyjnie. A jeśli wolisz aplikacje mobilne, pobierz i zainstaluj Moje ING mobile. I korzystaj z konta na swój sposób.

Zacznij korzystać z bankowości internetowej Moje ING.

Otwórz konto w promocji

Nowoczesne płacenie – łatwe, bezpieczne, bez portfela

Chcesz prosto i szybko zapłacić za zakupy? Zrób to wygodnie w tradycyjnym sklepie i internecie. Nie musisz mieć przy sobie portfela. Wybierz kartę do konta Visa zbliżeniową, Zbliżak Visa, Mastercard w telefonie, albo kod BLIK w aplikacji mobilnej.
Jeśli wolisz przelew, wyślij go, używając numeru konta odbiorcy lub jego numeru telefonu. Albo zaplanuj w bankowości internetowej, by zrobił się automatycznie.

Bezpieczne bankowanie, bo wszystko masz pod kontrolą

Twoje pieniądze są bezpieczne, bo wiesz o wszystkim, co się z nimi dzieje. Samodzielnie ustawiasz limity wypłat z Twojego konta, płatności kartą i transakcji w internecie. Zmienisz PIN do karty i hasło do bankowości internetowej albo czasowo zastrzegasz kartę. O każdej zmianie stanu konta informujemy Cię na bieżąco – do wyboru: w bankowości internetowej, aplikacji mobilnej i SMS-em.
Możesz też skorzystać ze wsparcia konsultantów naszej infolinii przez całą dobę. Albo pójść do jednego z ponad 370 oddziałów w całej Polsce.

Oszczędzanie łatwiejsze niż myślisz

Duże oszczędności biorą się z małych. A drobne kwoty możesz odłożyć bez wysiłku. Proponujemy Ci wiele narzędzi, które to ułatwią. Wybierz swój cel oszczędnościowy, przelewaj na niego regularnie pieniądze i spełniaj marzenia. Albo odkładaj automatycznie, zawsze gdy płacisz kartą, BLIKIEM i robisz przelew. Przy okazji oszczędzaj na zakupach dzięki Moim Rabatom w Moim ING
Przelewy między swoimi kontami w naszym banku robisz przez internet 24/7, natychmiast, bez limitu, bez utraty odsetek. Dlatego możesz trzymać pieniądze na oprocentowanym koncie oszczędnościowym i sięgać po nie zawsze, kiedy potrzebujesz.

Opłaty i prowizje

  • Konto

  • Karty do konta

  • Wpłaty/wypłaty

  • Przelewy krajowe w PLN i wewnętrzne

Konto

  Opłata
Otwarcie konta 0 zł
Prowadzenie konta za wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki i przelewu w oddziale banku 0 zł

Karty do konta

  Opłata
Wydanie karty Visa zbliżeniowa  
ze standardowym wizerunkiem 0 zł
z własnym wizerunkiem - Mojej Karty ING 15 zł
pierwsze wydanie Mojej Karty ING dla osób w wieku od 13-26 lat 0 zł
Miesięczna opłata za kartę Visa zbliżeniowa  
jeśli użytkownik zrobi transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł wydanymi mu do jednego konta kartami: Visa Zbliżeniowa, Debit MasterCard Zbliżeniowa, Mastercard w telefonie oraz Zbliżak Visa, a bank rozliczy je w jednym okresie rozliczeniowym. Okres rozliczeniowy trwa od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca. W przypadku posiadaczy kont Direct w wieku 18-26 lat kwota zwalniająca z opłaty wynosi min. 200 zł. 0 zł
w pozostałych przypadkach 7 zł
W przypadku posiadaczy kont Direct w wieku 13-18 lat nie pobieramy opłaty za kartę

Wpłaty/wypłaty

  Opłata
Wypłata gotówki  
w bankomatach ING Banku Śląskiego i Planet Cash 0 zł
w pozostałych bankomatach w kraju innych niż ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash  
pierwsza w miesiącu wypłata gotówki kartą i BLIKIEM 0 zł
kolejna wypłata 2,50 zł
Pierwsza wypłata kartą i pierwsza wypłata BLIKIEM rozliczona przez Bank w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca jest bezpłatna. Kolejne - za opłatą 2,50 zł.
w punktach oznaczonych logo Cashback przy okazji zakupów 0 zł
w kasie Banku 9 zł
Wpłata własna gotówki  
we wpłatomacie ING Banku Śląskiego 0 zł
w kasie Banku 9 zł

Przelewy krajowe w PLN i wewnętrzne

  Opłata
W bankowości internetowej i aplikacji mobilnej (w tym przelew na telefon):  
na konta w ING Banku Śląskim 0 zł
na konto w innym banku z wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR i SORBNET 0 zł
W oddziale banku:  

na konto w ING Banku Śląskim

stawka nie obowiązuje dla przelewów na rachunki oszczędnościowe w złotych, na rachunki Otwartego Konta Oszczędnościowego (dla przedsiębiorców) w PLN, na rachunki lokat, na rachunki lokat w okresie subskrypcji (dotyczy Inwestycyjnej Lokaty Terminowej oraz Inwestycyjnej Lokaty Terminowej Plus), na rachunki nabyć jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych dostępnych w ofercie Banku, w celu zakupu jednostek uczestnictwa na rzecz posiadacza Konta oraz na rachunki posiadacza Konta w ING Securities S.A

9 zł

na konto w innym banku z wyłączeniem przelewów typu Express ELIXIR i SORBNET

stawka nie obowiązuje dla przelewów na rachunki nabyć jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych dostępnych w ofercie Banku w celu zakupu jednostek uczestnictwa na rzecz posiadacza Konta.

9 zł

Zobacz także

Podstawą odbioru 100 zł jest spełnienie łącznie wszystkich warunków opisanych w regulaminie promocji „100 zł za otwarcie Konta”. Zapoznaj się z regulaminem promocji.

Miesięczna opłata za kartę Visa Zbliżeniowa wynosi 7 zł. Nie pobieramy opłaty miesięcznej, jeśli użytkownik zrobi transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł wydanymi mu do jednego konta kartami: Visa Zbliżeniowa, Debit MasterCard Zbliżeniowa, Mastercard w telefonie oraz Zbliżak Visa, a bank rozliczy je w jednym okresie rozliczeniowym. Okres rozliczeniowy trwa od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca. W przypadku posiadaczy kont Direct w wieku 18-26 lat kwota zwalniająca z opłaty wynosi min. 200 zł. W przypadku posiadaczy kont Direct w wieku 13-18 lat nie pobieramy opłaty za kartę.

Brak prowizji dotyczy transakcji bezgotówkowej rozliczonej na koncie prowadzonym w walucie transakcji (EUR, USD, GBP). Brak wystarczających środków na tym koncie spowoduje obciążenie konta złotówkowego kwotą transakcji i prowizją za przewalutowanie – 3% kwoty transakcji. Z funkcji wielowalutowej nie mogą korzystać osoby poniżej 18 roku życia i pełnomocnicy do konta.

4 Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus na start” i obowiązuje przez 4 miesiące od założenia konta. Po upływie tego okresu dla powyższego konta obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe. Zapoznaj się z Regulaminem tej oferty.

ING Bank Śląski otrzymał tytuł Złotego Banku za najwyższą jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem - w oddziałach bankowych, internecie, mobile'u i call centre. Nagroda została przyznana na podstawie wyników badania „tajemniczy klient” przeprowadzonego w pierwszym kwartale 2016 roku. Organizatorami rankingu są Puls Biznesu i Bankier.pl, partnerami merytorycznymi - TNS Polska i Obserwatorium.biz. Bank zajął również pierwsze miejsce w kategorii najlepszy bank w social mediach oraz wyróżnienie za dobre praktyki w zakresie bezpieczeństwa internetowego. Więcej o plebiscycie na www.zlotybankier.pl

6 ING Bank Śląski został wyróżniony Gwiazdą Jakości Obsługi 2017 w kategorii Banki oraz Gwiazda Dekady Jakości Obsługi w X edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi. Liderzy w poszczególnych branżach zostają w nim wyłonieni na podstawie ocen i opinii zgłaszanych przez klientów, przez cały rok, za pośrednictwem portalu www.jakoscobslugi.plub aplikacji mobilnej. Wyróżnienia Gwiazda Jakości Obsługi 2016 otrzymały te firmy, które w opiniach konsumentów wykazują najwyższą dbałość o obsługę klienta oraz zyskały ich pozytywne rekomendacje na kolejny rok. Wyniki opublikowane 16.03.2017 r.

ING Bank Śląski zajął pierwsze miejsce w rankingu „Najlepszy Bank 2016” w konkursie organizowanym przez Gazetę Bankową, czerwiec 2016 r. Więcej na stronie Gazety Bankowej.