Oferty z oprocentowaniem stałym przez 5 lat

Aktualna oferta cenowa dla oprocentowania stałego jest dostępna w poniższej tabeli. Podane na stronie internetowej Banku warunki cenowe ulegają zmianie w cyklach tygodniowych. Potwierdzeniem oferty cenowej dla pierwszego okresu oprocentowania Twojego kredytu będzie Formularz Informacyjny.

Obowiązuje od 18.06.2018 r. 

 
Oferta standardowa 


Łatwy start


Lekka rata
Mieszkaj bez kompromisów Wiosenna wyprzedaż EKO kredyt hipoteczny
Oprocentowanie stałe przez 5 lat 4,81% 4,71% 4,41% Lekka rata 4,00%
Łatwy start 4,16%
Lekka rata 3,96% 
Łatwy start 4,11%
4,06% 

Prowizja

1,9%

0%

1,9%

Łatwy start 0%
Lekka rata 1,69%
Łatwy start 0%
Lekka rata 1,65%
0%
Przeznaczenie Cele mieszkaniowe i niemieszkaniowe Cele mieszkaniowe i niemieszkaniowe Cele mieszkaniowe i niemieszkaniowe Cele mieszkaniowe Cele mieszkaniowe Cele mieszkaniowe
Na czym zyskasz? Bez dodatkowych produktów Łatwy start- niższy koszt w momencie uruchomienia kredytu Lekka rata - niższe raty w całym okresie kredytowania Rata niższa o ponad 100 zł1 albo 0% prowizji Jeszcze niższa rata w całym okresie kredytowania lub brak prowizji Bez prowizji i niska marża na dom ekologiczny lub pasywny
Ubezpieczenie spłaty kredytu Możliwość dokupienia Możliwość dokupienia Możliwość dokupienia W pakiecie W pakiecie W pakiecie
Dodatkowe warunki oferty Nie Konto i regularne wpływy Konto i regularne wpływy
 • konto i regularne wpływy
 • od 100 000 zł
 • zawarcie umowy ubezpieczenia
 • wiek kredytobiorcy - do 35 lat
 • konto i regularne wpływy
 • od 100 000 zł
 • zawarcie umowy ubezpieczenia
 • budujesz ekologiczny dom
 • konto i regularne wpływy
 • od 100 000 zł
 • zawarcie umowy ubezpieczenia
Do kiedy? Oferta bezterminowa Oferta bezterminowa Oferta bezterminowa

Do 24.06.2018
Regulamin

Do 8.07.2018
Regulamin

Do 24.06.2018
Regulamin

Ofertę z oprocentowaniem zmiennym możesz sprawdzić tutaj

Pożyczka hipoteczna

 
Oferta standardowa 


Łatwy start


Lekka rata
Oprocentowanie stałe przez 5 lat 6,81% 6,71% 6,41%

Prowizja

1,9%

0%

1,9%

Na czym zyskasz? Bez dodatkowych produktów Łatwy start- niższy koszt w momencie uruchomienia kredytu Lekka rata - niższe raty w całym okresie kredytowania
Ubezpieczenie spłaty kredytu Możliwość dokupienia Możliwość dokupienia Możliwość dokupienia
Dodatkowe warunki oferty Nie Konto i regularne wpływy Konto i regularne wpływy
Do kiedy? Oferta bezterminowa Oferta bezterminowa Oferta bezterminowa

Oblicz ratę   lub   Zostaw numer, oddzwonimy

Formalności załatwisz zdalnie - z pomocą naszego specjalisty hipotecznego, dokumenty wyślesz online, a do oddziału przyjdziesz tylko raz -  podpisać umowę.

Zasady kredytu opartego o stałe oprocentowanie

 • W okresie 60 m-cy oprocentowanie nie będzie się zmieniało. To gwarantuje, że w tym czasie rata Twojego kredytu nie ulegnie zmianie – przez 5 lat masz jeden niezmienny harmonogram spłaty.
 • Pierwszy okres obowiązywania stałej stopy obejmuje 60 miesięcy od dnia uruchomienia kredytu. W tym okresie nie będziesz miał możliwości przejścia na oprocentowanie zmienne. 
 • Na co najmniej miesiąc przed upływem pierwszego okresu obowiązywania stałej stopy, otrzymasz propozycję wysokości oprocentowania stałego na kolejny okres 60 miesięcy.
 • W chwili podpisywania umowy nie możemy określić, jak będzie się kształtowało oprocentowanie stałe, które będziemy mogli zaproponować Ci na kolejny 60- miesięczny okres spłaty. 
 • Aby przedłużyć okres obowiązywania stałego oprocentowania, musisz zaakceptować nowe warunki cenowe (nową wysokość oprocentowania stałego) i podpisać bezpłatny aneks przed upływem obowiązywania obecnego okresu.
 • Jeżeli nie zaakceptujesz nowej wysokości stałego oprocentowania, Twój kredyt będzie dalej przeliczany z uwzględnieniem oprocentowania zmiennego. Oznacza to, że oprocentowanie będzie oparte o marżę z Twojej umowy kredytowej oraz stawkę WIBOR6M, która będzie wtedy obowiązywała. Zasady te będą opisane w umowie kredytowej. Przejście na oprocentowanie zmienne jest automatyczne i nieodwracalne, tzn. dla tego kredytu nie będzie już możliwości powrotu do oprocentowania stałego.
 •  Dla ofert opartych o oprocentowanie stałe masz:
  - 30 dni aby zdecydować się czy akceptujesz wydaną decyzję kredytową i podpisać umowę 
  - 60 dni aby uruchomić kredyt
 • Minimalny okres kredytowania w oparciu o stałą stopę oprocentowania wynosi 60 miesięcy


 •  

Zmiana konstrukcji kredytu na stałą stopę oprocentowania przez 5 lat

Jeśli Twój kredyt w złotych został uruchomiony przed 21 maja 2018 rok, a do spłaty pozostało Ci nie mniej niż 62 raty, to masz możliwość zmiany konstrukcji swojego oprocentowania. Wniosek o aneks złożysz w dowolnym oddziale banku, a za jego sporządzenie nie pobierzemy od Ciebie opłaty. Aktualna oferta cenowa dla osób chcących zmienić oprocentowanie zmienne swojego kredytu na oprocentowanie stałe, jest dostępna w poniższej tabeli:

Obowiązuje od 18.06.2018 r.

 

Bez dodatkowych produktów

Konto z regularnymi wpływami Konto z regularnymi wpływami i ubepieczeniem spłaty kredytu
Oprocentowanie

4,71%

4,61%

4,51%

Powyższa oferta zmiany konstrukcji kredytu jest dostępna dla kredytów hipotecznych oraz budowlano-hipotecznych, gdzie nie występowała konsolidacja zobowiązań niemieszkaniowych.

Ubezpieczenia

Pamiętaj o ubezpieczeniu nieruchomości

Wybrana przez Ciebie nieruchomość stanowi zabezpieczenie kredytu hipotecznego, musi więc być ubezpieczona. Możesz skorzystać z oferty ubezpieczenia przygotowanej specjalnie dla naszych klientów. Wybierz najlepszy dla siebie wariant i skorzystaj ze specjalnych zniżek

 Zobacz co zyskasz 

Ochroń spłatę swojego kredytu

Możesz również wykupić dodatkowe ubezpieczenie do spłaty kredytu. Dzięki temu zapewnisz sobie i rodzinie spokój oraz pewność spłaty kredytu w przypadku np. śmierci jednego z kredytobiorców, utraty pracy, problemów wynikających z choroby.

Zobacz dlaczego warto

Opłaty

Operacja Wysokość opłaty
Udzielenie kredytu (w zależności od rodzaju oferty) Oferta standardowa oraz oferta "lekka rata": 1,9% Oferta Premium (dawniej Personal Banking), Wealth Management oraz Private Banking: 1,1% Oferta "łatwy start": 0%
Administrowanie rachunkiem technicznym brak opłaty
Opłata za usługę oceny wartości nieruchomości (za operat szacunkowy). Wprowadzamy 3 stawki opłaty, w zależności od typu nieruchomości:  
– mieszkanie i niezabudowana działka gruntu 420 zł
– dom wybudowany i w trakcie budowy 680 zł
– nieruchomość niestandardowa
Za nieruchomość niestandardową może być uznana taka, która odbiega od nieruchomości występujących na lokalnym rynku ze względu na: dużą powierzchnię użytkową (powyżej 400 mkw., wartość ta jednak może się różnić w zależności od lokalizacji), standard wykończenia lub wyposażenia w urządzenia rekreacyjne (korty, baseny itp.). Oceny, czy poszczególna nieruchomość zostanie ostatecznie zakwalifikowana jako niestandardowa, dokonuje rzeczoznawca majątkowy/firma zewnętrzna realizująca jej wycenę.
1 200 zł
Przedterminowa częściowa lub całkowita spłata Produktu hipotecznego dla umów zawieranych od 22.07.2017 r. 0%
Opłata za inspekcję nieruchomości, bez oceny wartości 150 zł
Wprowadzenie zmian do umowy kredytowej/pożyczki na wniosek Klienta.  200 zł 

Wprowadzenie zmian do umowy kredytowej/pożyczki na wniosek Klienta w przypadku:

 • przyznania preferencji cenowych w związku ze zmianą segmentu klienta
 • zmian wynikających z błędów Banku
 • zmian wynikających z przewalutowania kredytu hipotecznego
 • zmian w wyniku działań restrukturyzacyjnych
 • zmiany numeru rachunku technicznego na numer rachunku oszczędnościoworozliczeniowego w złotych polskich
 • zmian terminu płatności raty kredytu/pożyczki
 • zmian wynikających ze skorzystania w czasie trwania umowy z oferty "niższa marża"
 • zmian wynikających z zakupu ubezpieczenia ochronnego do udzielonego kredytu/pożyczki
 • zmiany konstrukcji oprocentowania (na oprocentowanie oparte o WIBOR)
 • podwyższenia kwoty kredytu hipotecznego lub pożyczki hipotecznej, jeżeli zostanie pobrana prowizja za podwyższenie kwoty kredytu hipotecznego
brak opłaty 
Ustanowienie zabezpieczenia w przypadku, gdy Klient nie ustanowił zabezpieczenia zgodnie z umową kredytową 100 zł

 

icon

Od 5 marca 2018 r.  nie pobierzemy opłaty za zaświadczenia pobrane za pośrednictwem Moje ING dla Twojego kredytu hipotecznego dotyczące:

 

 • przyznanej kwoty 
 • daty podpisania umowy 
 • wysokości kolejnej raty i kwoty pozostałej do spłaty 
 • numeru konta do przedterminowej spłaty kredytu 
 • numeru konta do spłaty raty 
 • terminu płatności ostatniej raty 
 • historii spłat

 

Oferty z oprocentowaniem stałym przez 5 lat

 • Oferta "Mieszkaj bez kompromisów (lekka rata)"

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 4,83%, dla kredytu hipotecznego w ofercie Mieszkaj bez kompromisów – oferta „Lekka rata” z oprocentowaniem stałym, przy następujących założeniach: okres kredytowania 30 lat, całkowita kwota kredytu zabezpieczonego hipoteką (bez kredytowanych kosztów) 234 400,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 436 685,64 zł, oprocentowanie stałe 4,00% (oprocentowanie jest podwyższana o 0,05 pp. do czasu wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 6 miesięcy od zawarcia umowy kredytu), całkowity koszt kredytu 202 285,64 zł w tym: prowizja 3961,36 zł, odsetki 171 622,69 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych zawarte za pośrednictwem banku 8123,37 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości), opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 420 zł (dla nieruchomości stanowiącej mieszkanie), opłata za prowadzenie konta Direct 0 zł, koszt przelewu przychodzącego i wychodzącego wykonanego w systemie bankowości internetowej w wysokości 0 zł, ubezpieczenia spłaty kredytu "Opcja Życie Plus" 18 139,22 zł, 342 miesięczne raty równe po 1 147,06 zł po ustanowieniu zabezpieczenia, kredyt wymaga zabezpieczenia w wysokości minimum 293 000,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18 czerwca 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Stałe oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko, iż wysokości raty może być okresowo wyższa, niż gdyby była ona obliczana na podstawie aktualnego wskaźnika, wykorzystanego jako indeks w umowie kredytowej.

 • Oferta "Mieszkaj bez kompromisów (łatwy start)"

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 4,86%, dla kredytu hipotecznego w ofercie Mieszkaj bez kompromisów – wariant „Łatwy start” z oprocentowaniem stałym, przy następujących założeniach: okres kredytowania 25 lat, całkowita kwota kredytu zabezpieczonego hipoteką (bez kredytowanych kosztów) 200 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 339 467,43 zł, oprocentowanie stałe 4,16 % (oprocentowanie jest podwyższane o 0,05 pp. do czasu wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 6 miesięcy od zawarcia umowy kredytu), całkowity koszt kredytu 139 467,43 zł w tym: prowizja 0 zł, odsetki 120 954,14 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych zawarte za pośrednictwem banku 5779,20 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości), opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 420 zł (dla nieruchomości stanowiącej mieszkanie), opłata za prowadzenie konta Direct 0 zł, koszt przelewu przychodzącego i wychodzącego wykonanego w systemie bankowości internetowej w wysokości 0 zł, ubezpieczenia spłaty kredytu "Opcja Życie Plus" 12 295,09 zł, 300 miesięcznych rat równych po 1 069,74 zł po ustanowieniu zabezpieczenia, kredyt wymaga zabezpieczenia w wysokości minimum 250 000,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18 czerwca 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Stałe oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko, iż wysokości raty może być okresowo wyższa, niż gdyby była ona obliczana na podstawie aktualnego wskaźnika, wykorzystanego jako indeks w umowie kredytowej.

 • 2Oferta „Ekokredyt hipoteczny” 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 4,75%, dla kredytu hipotecznego w ofercie „Ekokredyt hipoteczny” z oprocentowaniem stałym, przy następujących założeniach: okres kredytowania 27,5 lat, całkowita kwota kredytu zabezpieczonego hipoteką (bez kredytowanych kosztów) 260 706 zł, całkowita kwota do zapłaty 464 412,91 zł, oprocentowanie stałe 4,06% (oprocentowanie jest podwyższane o 0,05 pp. do czasu wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 6 miesięcy od zawarcia umowy kredytu), całkowity koszt kredytu 203 706,91 zł w tym: prowizja 0 zł, odsetki 176 357,94 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych zawarte za pośrednictwem banku 8284,19 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości), opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 680 zł (dla nieruchomości stanowiącej dom), opłata za prowadzenie konta Direct 0 zł, koszt przelewu przychodzącego i wychodzącego wykonanego w systemie bankowości internetowej w wysokości 0 zł, ubezpieczenia spłaty kredytu "Opcja Życie Plus" 18 365,78 zł, 312 miesięcznych rat równych po 1 351,17 zł po ustanowieniu zabezpieczenia, kredyt wymaga zabezpieczenia w wysokości minimum 325 883 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18 czerwca 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Stałe oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko, iż wysokości raty może być okresowo wyższa, niż gdyby była ona obliczana na podstawie aktualnego wskaźnika, wykorzystanego jako indeks w umowie kredytowej. „Ekokredyt Hipoteczny” przeznaczony jest na budowę lub nabycie domu ekologicznego na rynku pierwotnym, spełniającego standard energetyczny NF 15 lub NF 40. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest posiadanie umów dodatkowych określonych w Regulaminie oferty. Oferta jest dostępna od 20 maja 2018 r. do 24 czerwca 2018 r. Regulamin oferty jest dostępny na stronie internetowej banku www.ingbank.pl. Kredyt hipoteczny jest także dostępny bez konieczności zawierania umów dodatkowych. Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa, a ma charakter wyłącznie informacyjny. Udzielenie kredytu oraz jego warunki uzależnione będą od wyniku oceny zdolności kredytowej oraz proponowanego zabezpieczenia.

 • Wiosenna wyprzedaż - lekka rata

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 4,78%, dla kredytu hipotecznego w ofercie „Wiosenna wyprzedaż – Lekka rata” z oprocentowaniem stałym, przy następujących założeniach: okres kredytowania 30 lat, całkowita kwota kredytu zabezpieczonego hipoteką (bez kredytowanych kosztów) 234 400,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 434 608,48 zł, oprocentowanie stałe 3,96% (oprocentowanie jest podwyższane o 0,05 pp. do czasu wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 6 miesięcy od zawarcia umowy kredytu), całkowity koszt kredytu 200 208,48 zł w tym: prowizja 3867,60 zł, odsetki 169 664,25 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych zawarte za pośrednictwem banku 8123,37 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości), opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 420 zł (dla nieruchomości stanowiącej mieszkanie), opłata za prowadzenie konta Direct 0 zł, koszt przelewu przychodzącego i wychodzącego wykonanego w systemie bankowości internetowej w wysokości 0 zł, ubezpieczenia spłaty kredytu "Opcja Życie Plus" 18 114,26 zł, 342 miesięczne raty równe po 1 141,73 zł po ustanowieniu zabezpieczenia, kredyt wymaga zabezpieczenia w wysokości minimum 293 000,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18 czerwca 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Stałe oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko, iż wysokości raty może być okresowo wyższa, niż gdyby była ona obliczana na podstawie aktualnego wskaźnika, wykorzystanego jako indeks w umowie kredytowej.

 • Wiosenna wyprzedaż - łatwy start

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 4,86%, dla kredytu hipotecznego w ofercie Mieszkaj bez kompromisów – wariant „Łatwy start” z oprocentowaniem stałym, przy następujących założeniach: okres kredytowania 25 lat, całkowita kwota kredytu zabezpieczonego hipoteką (bez kredytowanych kosztów) 200 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 339 467,43 zł, oprocentowanie stałe 4,16 % (oprocentowanie jest podwyższane o 0,05 pp. do czasu wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 6 miesięcy od zawarcia umowy kredytu), całkowity koszt kredytu 139 467,43 zł w tym: prowizja 0 zł, odsetki 120 954,14 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych zawarte za pośrednictwem banku 5779,20 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości), opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 420 zł (dla nieruchomości stanowiącej mieszkanie), opłata za prowadzenie konta Direct 0 zł, koszt przelewu przychodzącego i wychodzącego wykonanego w systemie bankowości internetowej w wysokości 0 zł, ubezpieczenia spłaty kredytu "Opcja Życie Plus" 12 295,09 zł, 300 miesięcznych rat równych po 1 069,74 zł po ustanowieniu zabezpieczenia, kredyt wymaga zabezpieczenia w wysokości minimum 250 000,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18 czerwca 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Stałe oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko, iż wysokości raty może być okresowo wyższa, niż gdyby była ona obliczana na podstawie aktualnego wskaźnika, wykorzystanego jako indeks w umowie kredytowej.

 • Oferta standardowa

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 5,32%, dla kredytu hipotecznego w ofercie standardowej z oprocentowaniem stałym, przy następujących założeniach: okres kredytowania 27 lat, całkowita kwota kredytu zabezpieczonego hipoteką (bez kredytowanych kosztów) 133 110,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 244 499,18 zł, oprocentowanie stałe 4,81% (oprocentowanie jest podwyższana o 0,05 pp. do czasu wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 6 miesięcy od zawarcia umowy kredytu), całkowity koszt kredytu 111 389,18 zł w tym: prowizja 2529,09 zł, odsetki 104 008,06 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych zawarte za pośrednictwem banku 4153,03 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości), opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 680 zł (dla nieruchomości stanowiącej dom), 324 miesięczne raty równe po 731,77 zł po ustanowieniu zabezpieczenia, kredyt wymaga zabezpieczenia w wysokości minimum 166 387,50 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18 czerwca 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Stałe oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko, iż wysokości raty może być okresowo wyższa, niż gdyby była ona obliczana na podstawie aktualnego wskaźnika, wykorzystanego jako indeks w umowie kredytowej.

 • Oferta standardowa - lekka rata

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 4,90%, dla kredytu hipotecznego w ofercie „Lekka rata” z oprocentowaniem stałym, przy następujących założeniach: okres kredytowania 24 lat, całkowita kwota kredytu zabezpieczonego hipoteką (bez kredytowanych kosztów) 150 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 250 019,88zł, oprocentowanie stałe 4,41% (oprocentowanie jest podwyższane o 0,05 pp. do czasu wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 6 miesięcy od zawarcia umowy kredytu), całkowity koszt kredytu 100 019,88 zł, w tym: prowizja 2 850 zł, odsetki 92 569,28 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych zawarte za pośrednictwem banku 4161,60 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości), opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 420 zł (dla nieruchomości stanowiącej mieszkanie), opłata za prowadzenie konta Direct 0 zł, koszt przelewu przychodzącego i wychodzącego wykonanego w systemie bankowości internetowej w wysokości 0 zł, 288 miesięczne raty równe po 842,17 zł po ustanowieniu zabezpieczenia. Kredyt wymaga zabezpieczenia w wysokości minimum 187 500,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18 czerwca 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Stałe oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko, iż wysokości raty może być okresowo wyższa, niż gdyby była ona obliczana na podstawie aktualnego wskaźnika, wykorzystanego jako indeks w umowie kredytowej.

 • Oferta standardowa - łatwy start

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 5,06%, dla kredytu hipotecznego w ofercie „Łatwy start” z oprocentowaniem stałym, przy następujących założeniach: okres kredytowania 15 lat, całkowita kwota kredytu zabezpieczonego hipoteką (bez kredytowanych kosztów) 100 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 141 430,52 zł, oprocentowanie stałe 4,71% (oprocentowanie jest podwyższane o 0,05 pp. do czasu wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 6 miesięcy od zawarcia umowy kredytu), całkowity koszt kredytu 41 430,52 zł w tym: prowizja 0 zł, odsetki 39 253,92 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych zawarte za pośrednictwem banku 1737,60 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości), opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 420 zł (dla nieruchomości stanowiącej mieszkanie), opłata za prowadzenie konta Direct 0 zł, koszt przelewu przychodzącego i wychodzącego wykonanego w systemie bankowości internetowej w wysokości 0 zł, 180 miesięcznych rat równych po 773,55 zł po ustanowieniu zabezpieczenia, kredyt wymaga zabezpieczenia w wysokości minimum 125 000,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18 czerwca 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Stałe oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko, iż wysokości raty może być okresowo wyższa, niż gdyby była ona obliczana na podstawie aktualnego wskaźnika, wykorzystanego jako indeks w umowie kredytowej.

 • Pożyczka hipoteczna - oferta standardowa

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,48%, dla pożyczki hipotecznej w ofercie standardowej z oprocentowaniem stałym, przy następujących założeniach: okres kredytowania 22 lata, całkowita kwota pożyczki zabezpieczonej hipoteką (bez kredytowanych kosztów) 192 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 359 233,75 zł, oprocentowanie stałe 6,81% (oprocentowanie jest podwyższane o 0,05 pp. do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 6 miesięcy od zawarcia umowy pożyczki), całkowity koszt pożyczki 167 233,75 zł w tym: prowizja 3648 zł, odsetki 158 704,64 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych 4442,11 zł (kwota za cały okres kredytowania przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości), opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 420 zł (dla nieruchomości stanowiącej mieszkanie), 240 miesięczne raty równe po 1 461,13 zł ustanowieniu zabezpieczenia, pożyczka wymaga zabezpieczenia w wysokości minimum 240 000,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18 czerwca 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Stałe oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko, iż wysokości raty może być okresowo wyższa, niż gdyby była ona obliczana na podstawie aktualnego wskaźnika, wykorzystanego jako indeks w umowie kredytowej.

 • Pożyczka hipoteczna - łatwy start

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,13%, dla pożyczki hipotecznej w ofercie „Łatwy start” z oprocentowaniem stałym, przy następujących założeniach: okres kredytowania 20 lat, całkowita kwota pożyczki zabezpieczonej hipoteką (bez kredytowanych kosztów) 110 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 202 350,02 zł, oprocentowanie stałe 6,71% (oprocentowanie jest podwyższane o 0,05 pp. do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 6 miesięcy od zawarcia umowy pożyczki), całkowity koszt pożyczki 92 350,02 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 89 366,06 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych 2544,96 zł (kwota za cały okres kredytowania przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości), opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 420 zł (dla nieruchomości stanowiącej mieszkanie), opłata za prowadzenie konta Direct 0 zł, koszt przelewu przychodzącego i wychodzącego wykonanego w systemie bankowości internetowej w wysokości 0 zł, 240 miesięczne raty równe po 830,61 zł po ustanowieniu zabezpieczenia, pożyczka wymaga zabezpieczenia w wysokości minimum 137 500,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18 czerwca 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Stałe oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko, iż wysokości raty może być okresowo wyższa, niż gdyby była ona obliczana na podstawie aktualnego wskaźnika, wykorzystanego jako indeks w umowie kredytowej.

 • Pożyczka hipoteczna - lekka rata

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,02%, dla pożyczki hipotecznej w ofercie „Lekka rata” z oprocentowaniem stałym, przy następujących założeniach: okres kredytowania 24 lata i 7 miesięcy, całkowita kwota pożyczki zabezpieczonej hipoteką (bez kredytowanych kosztów) 120 200,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 244 275,62 zł, oprocentowanie stałe 6,41% (oprocentowanie jest podwyższane o 0,05 pp. do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki umownej przy założeniu, że nastąpi to w terminie 6 miesięcy od zawarcia umowy pożyczki), całkowity koszt pożyczki 124 368,86 zł w tym: prowizja 2283,80 zł, odsetki 117 937,22 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych 3415,60 zł (kwota za cały okres kredytowania przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości), opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 420 zł (dla nieruchomości stanowiącej mieszkanie), opłata za prowadzenie konta Direct 0 zł, koszt przelewu przychodzącego i wychodzącego wykonanego w systemie bankowości internetowej w wysokości 0 zł, 295 miesięcznych rat równych po 807,17 zł po ustanowieniu zabezpieczenia, pożyczka wymaga zabezpieczenia w wysokości minimum 150 250,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18 czerwca 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Stałe oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko, iż wysokości raty może być okresowo wyższa, niż gdyby była ona obliczana na podstawie aktualnego wskaźnika, wykorzystanego jako indeks w umowie kredytowej.

* inne koszty związane z rachunkiem wskazane są w TOiP ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, Katowice. Dodatkowe informacje: www.ingbank.pl , Infolinia 801 111 888 (całkowity koszt połączenia według stawek operatora) lub oddział Banku. Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa, a ma charakter wyłącznie informacyjny.