Komunikaty

Zmiana strony logowania dla klientów korporacyjnych ING

18 kwi 2016

18 kwietnia zmieniła się strona logowania dla klientów korzystających z systemu ING BusinessOnLine (średnie i duże firmy oraz korporacje).

Zmiany na stronie logowania do systemu ING BusinessOnLine dotyczą wyglądu - adresy www dla obu metod logowania (SMS lub certyfikat) pozostają takie same. Nowa strona logowania będzie dostępna bezpośrednio ze stron: www.ingbusinessonline.pl, www.ingbusiness.pl oraz po kliknięciu w przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu strony. Strona logowania jest chroniona certyfikatem bezpieczeństwa, który można zweryfikować klikając w kłódkę na pasku adresu strony. 

Zmieniona strona logowania to pierwszy etap wdrożenia nowego systemu dla klientów korporacyjnych w wersji przeglądarkowej. Od połowy 2015 roku klienci korzystają z odświeżonej aplikacji na smarfony oraz z aplikacji na smartwatche. 

Nowy ING Business to kompleksowy system, z którego użytkownicy będą mogli korzystać na komputerach i urządzeniach mobilnych. System został zaprojektowany z myślą o różnych rolach i potrzebach użytkowników w firmach. ING Business wyróżnia m.in. intuicyjność nawigacji oraz możliwość personalizacji ustawień pod kątem swoich wymagań. System zostanie udostępniony wszystkim klientom korporacyjnym do końca 2016 roku.