Otwórz Konto Direct przez internet

wypróbuj je i polecaj znajomym by zyskać nawet 1100 zł

1

Otwórz konto przez internet i weź udział w promocji
"100 zł za otwarcie konta"

  • Od 18 kwietnia do 31 lipca 2017 r. otwórz konto osobiste przez internet.
  • Do 31 października 2017 r. zapłać kartą do konta lub kodami BLIK za towary i usługi na łącznę kwotę 1000 zł.

wypłacimy Ci do 15 listopada 2017 r. na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Śląskim (otworzysz je razem z kontem osobistym).


Zapoznaj się z regulaminem i spełnij wszystkie warunki promocji.

Otwórz konto  Więcej

2

Po miesiącu od otwarcia konta, możesz skorzystać z promocji
"Poleć konto znajomemu"

  • Otrzymasz 100 zł za każde skuteczne polecone(2)Skuteczne polecenie występuje, gdy obecny posiadcz konta poleci nowemu klientowi konto osobiste w PLN w ING Banku Śląskim. Nowy klient musi otworzyć konto i korzystać z niego zgodnie z regulaminem promocji „Poleć konto znajomemu”. Nagroda trafi na konto, jeśli zarówno obecny posiadacz konta jak i nowy klient spełnią wszystkie warunki promocji opisane w tym regulaminie. konto osobiste.
  • 50 zł otrzyma osoba, której polecisz konto i która spełni warunki promocji.


możesz zyskać, jeśli polecisz konto 10 osobom.

 

Promocja trwa od 18 kwietnia do 18 października 2017 r.

Zapoznaj się ze szczegółami i regulaminem promocji na stronie www.ingbank.pl/aktywni.

Konto Direct z Moim ING

– sprawdź, co możesz mieć za 0 zł

Jak otworzyć Konto Direct?

1

Otwórz konto przez internet

Aby złożyć wniosek wystarczy
5 minut i dowód osobisty.

2

Potwierdź swoje dane

podczas spotkania z kurierem. Kurier skontaktuje się z Tobą w ciągu 2-3 dni roboczych od złożenia wniosku. Przywiezie Ci kartę do konta.

3

Aktywuj dostęp do bankowości internetowej

Dane do logowania znajdziesz na umowie. Otrzymasz ją na adres e-mail do 3 dni roboczych po spotkaniu z kurierem.

4

Aktywuj kartę i nadaj jej PIN

Możesz to zrobić w bankowości internetowej.

Z kontem otrzymujesz

(1) Podstawą odbioru 1100 zł jest spełnienie łącznie wszystkich warunków opisanych w regulaminie „100 zł za otwarcie konta” oraz regulaminie „ Poleć konto znajomemu”. Zapoznaj się z regulaminami promocji.
(2) Skuteczne polecenie występuje, gdy obecny posiadcz konta poleci nowemu klientowi konto osobiste w PLN w ING Banku Śląskim. Nowy klient musi otworzyć konto i korzystać z niego zgodnie z regulaminem promocji „Poleć konto znajomemu”. Nagroda trafi na konto, jesli zarówno obecny posiadacz konta jak i nowy klient spełnią wszystkie warunki promocji opisane w tym regulaminie.
(3) Za wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki oraz przelewu w oddziale Banku.
(4) Pierwsza wypłata kartą i pierwsza wypłata BLIKIEM z bankomatu innego niż ING Banku i Planet Cash, rozliczona przez Bank w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca. Każda kolejna wypłata kartą i BLIKIEM - za opłatą 2,50 zł. 
(5) Za wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR i SORBNET.
(6)  Miesięczna opłata za kartę Visa Zbliżeniowa wynosi 7 zł. Opłata jest pobierana, jeżeli brak transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 PLN (w przypadku posiadaczy Kont Direct w wieku 18-26 lat na kwotę 200 PLN) dokonanych kartami wydanymi użytkownikowi do jednego konta i rozliczonych przez bank w okresie miesiąca liczonego od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca. Kwota transakcji bezgotówkowych jest liczona łącznie dla dowolnej kombinacji kart Visa Zbliżeniowa, Debit MasterCard Zbliżeniowa, Mastercard w telefonie oraz Zbliżak Visa posiadanych przez danego użytkownika wydanych do jednego konta. W przypadku posiadaczy Kont Direct w wieku 13-18 lat opłata nie jest pobierana.
(7) Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus na start” i obowiązuje przez 4 miesiące od założenia konta. Po upływie tego okresu dla powyższego konta obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe. Zapoznaj się z Regulaminem tej oferty.