Konto Direct z Moim ING

Konto osobiste z nową osobistą bankowością
internetową i aplikacją mobilną.

Otwórz przez internet i odbierz 100 zł
w promocji1

Otwórz konto

Konto Direct – sprawdź, co możesz mieć za 0 zł

W koncie Direct większość operacji możesz robić samodzielnie przez internet i telefon.
I dlatego kosztuje to 0zł! A co konkretnie?

 • 0

  za prowadzenie konta2Za wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki, przelewu w oddziale banku

 • 0

  za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju

 • 0

  za pierwszą w miesiącu wypłatę gotówki kartą i pierwszą wypłatę BLIKIEM z pozostałych bankomatów w kraju3Pierwsza wypłata kartą i pierwsza wypłata BLIKIEM z bankomatu innego niż ING Banku i Planet Cash, rozliczona przez Bank w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca. Każda kolejna wypłata kartą i BLIKIEM - za opłatą 2,50 zł.

 • 0

  za krajowe przelewy
  przez internet w PLN4Za wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR i SORBNET

 • 0

  za używanie
  karty do konta5Miesięczna opłata za kartę wynosi 7 zł, chyba że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wykonanych którąkolwiek kartą, wyniesie co najmniej 300 zł (w przypadku posiadaczy Kont Direct w wieku 18-26 lat w okresie do 28.03.2017 r. na kwotę 200 PLN) w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca.

 • 0

  za usługę Cashback

Otwórz konto przez internet i odbierz 100 zł

Żeby otrzymać 100 zł:

 • Otwórz konto osobiste przez internet - do 28.02.2017 r.
 • Do 30.06.2017 r. zrób zakupy na łączną kwotę 1000 zł i zapłać za nie kartą debetową wydaną do Twojego konta
 • 100 zł wypłacimy do 31.07.2017 r. na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Śląskim

Zapoznaj się z regulaminem promocji i spełnij pozostałe warunki promocji.

 

Korzystaj z konta tak, jak Ci najwygodniej

Na każdym Twoim urządzeniu. Z systemu Moje ING możesz korzystać na komputerze, tablecie czy smartfonie ponieważ dostosowuje się do urządzenia, którego używasz. Wystarczy przeglądarka internetowa. Nic więcej.

Wolisz aplikację? Aplikacja Moje ING mobile jest dostępna na telefony z systemem Android, iOS oraz Windows 10 mobile. Bankuj w pełni mobilnie, gdziekolwiek jesteś.

Z kontem otrzymujesz

Jak otworzyć Konto Direct?

1

Otwórz konto przez internet

Aby złożyć wniosek wystarczy
5 minut i dowód osobisty.

2

Potwierdź swoje dane

podczas spotkania z kurierem. Kurier skontaktuje się z Tobą w ciągu 2-3 dni roboczych od złożenia wniosku. Przywiezie Ci kartę do konta.

3

Aktywuj dostęp do bankowości internetowej

Dane do logowania znajdziesz na umowie. Otrzymasz ją na adres e-mail do 3 dni roboczych po spotkaniu z kurierem.

4

Aktywuj kartę i nadaj jej PIN

Możesz to zrobić w bankowości internetowej.

Zrób to teraz. Otwórz konto i odbierz 100 zł

Najwyższa jakość obsługi

1. Podstawą odbioru 100 zł jest spełnienie łącznie wszystkich warunków opisanych w Regulaminie promocji 100 zł za otwarcie konta
2. Za wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki, przelewu w oddziale Banku.
3. Pierwsza wypłata kartą i pierwsza wypłata BLIKIEM z bankomatu innego niż ING Banku i Planet Cash, rozliczona przez Bank w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca. Każda kolejna wypłata kartą i BLIKIEM - za opłatą 2,50 zł. 
4. Za wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR i SORBNET.
5. Miesięczna opłata za kartę wynosi 7 zł, chyba że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wykonanych którąkolwiek kartą, wyniesie co najmniej 300 zł (w przypadku posiadaczy Kont Direct w wieku 18-26 lat w okresie do 28.03.2017 r. na kwotę 200 PLN) w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca.
6. Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus na start” i obowiązuje przez 4 miesiące od założenia konta. Po upływie tego okresu dla powyższego konta obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe. Zapoznaj się z Regulaminem tej oferty.
7. ING Bank Śląski otrzymał tytuł Złotego Banku za najwyższą jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem - w oddziałach bankowych, internecie, mobile'u i call centre. Nagroda została przyznana na podstawie wyników badania „tajemniczy klient” przeprowadzonego w pierwszym kwartale 2016 roku. Organizatorami rankingu są Puls Biznesu i Bankier.pl, partnerami merytorycznymi - TNS Polska i Obserwatorium.biz. Bank zajął również pierwsze miejsce w kategorii najlepszy bank w social mediach oraz wyróżnienie za dobre praktyki w zakresie bezpieczeństwa internetowego. Więcej o plebiscycie na www.zlotybankier.pl
8. W Polskim Programie Jakości Obsługi, liderzy w poszczególnych branżach zostają wyłonieni na podstawie ocen i opinii zgłaszanych przez klientów, przez cały rok, za pośrednictwem portalu www.jakoscobslugi.pl lub aplikacji mobilnej. Wyróżnienia Gwiazda Jakości Obsługi 2016 otrzymały te firmy, które w opiniach konsumentów wykazują najwyższą dbałość o obsługę klienta oraz zyskały ich pozytywne rekomendacje na kolejny rok. Wyniki opublikowane 16.03.2016 r.
9. ING Bank Śląski zajął pierwsze miejsce w rankingu „Najlepszy Bank 2016” w konkursie organizowanym przez Gazetę Bankową, czerwiec 2016 r. Więcej na stronie Gazety Bankowej.