Konto Direct z Moim ING

nową osobistą bankowością

Otwórz Konto Direct i zarządzaj swoimi finansami przez internet, telefon i tablet - 24h/dobę

 • 0 zł za prowadzenie konta1
 • 0 zł za krajowe przelewy przez internet w PLN2
 • odbierz 100 zł w promocji3

Otwórz konto w promocji

Konto Direct – sprawdź, co możesz mieć za 0 zł

W koncie Direct większość operacji możesz robić samodzielnie przez internet i telefon.
I dlatego kosztuje to 0zł! A co konkretnie?

 • 0

  za prowadzenie konta1Za wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki, przelewu w oddziale banku

 • 0

  za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju

 • 0

  za pierwszą w miesiącu wypłatę gotówki kartą i pierwszą wypłatę BLIKIEM z pozostałych bankomatów w kraju4Pierwsza wypłata kartą i pierwsza wypłata BLIKIEM z bankomatu innego niż ING Banku i Planet Cash, rozliczona przez Bank w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca. Każda kolejna wypłata kartą i BLIKIEM - za opłatą 2,50 zł.

 • 0

  za krajowe przelewy
  przez internet w PLN2Za wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR i SORBNET

 • 0

  za używanie
  karty do konta5Miesięczna opłata za kartę wynosi 7 zł, chyba że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wykonanych którąkolwiek kartą, wyniesie co najmniej 300 zł (w przypadku posiadaczy Kont Direct w wieku 18-26 lat w okresie do 28.03.2017 r. na kwotę 200 PLN) w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca.

 • 0

  za usługę Cashback

Otwórz konto przez internet i odbierz 100 zł

Żeby otrzymać 100 zł:

 • Otwórz konto osobiste przez internet - do 30.11.2016 r.
 • Do 31.03.2017 r. zrób zakupy na łączną kwotę 1000 zł i zapłać za nie kartą debetową wydaną do Twojego konta
 • 100 zł wypłacimy do 30.04.2017 r. na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Śląskim

Zapoznaj się z regulaminem promocji i spełnij pozostałe warunki promocji.

 

Moje ING - nowa osobista bankowość

Bankowość internetowa Moje ING ułatwia codzienne korzystanie z konta i dostosowuje się do Ciebie. Dzięki niej masz dostęp do pieniędzy gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz. Na komputerze, tablecie albo smartfonie - równie łatwo.

Od razu widzisz, ile masz pieniędzy i na co je wydajesz. Możesz podejmować lepsze decyzje: sprawnie planować swój budżet i lepiej oszczędzać. Przelewy i doładowania robisz szybko i intuicyjnie. A jeśli wolisz aplikacje mobilne, pobierz i zainstaluj naszą aplikację Moje ING mobile. Korzystaj z konta na swój sposób. Zacznij korzystać z bankowości internetowej Moje ING.

Z kontem otrzymujesz

Jak otworzyć Konto Direct?

1

Otwórz konto przez internet

Aby złożyć wniosek wystarczy
5 minut i dowód osobisty.

2

Potwierdź swoje dane

podczas spotkania z kurierem. Kurier skontaktuje się z Tobą w ciągu 2-3 dni roboczych od złożenia wniosku. Przywiezie Ci kartę do konta.

3

Aktywuj dostęp do bankowości internetowej

Dane do logowania znajdziesz na umowie. Otrzymasz ją na adres e-mail do 3 godzin po spotkaniu z kurierem.

4

Aktywuj kartę i nadaj jej PIN

Możesz to zrobić w bankowości internetowej.

Zrób to teraz. Otwórz konto w promocji i odbierz 100 zł

Najwyższa jakość obsługi

1. Za wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki, przelewu w oddziale Banku. 
2. Za wyjątkiem przelewów typu Express ELIXIR i SORBNET.
3. Podstawą odbioru 100 zł jest spełnienie łącznie wszystkich warunków opisanych w Regulaminie promocji 100 zł za otwarcie konta
4. Pierwsza wypłata kartą i pierwsza wypłata BLIKIEM z bankomatu innego niż ING Banku i Planet Cash, rozliczona przez Bank w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca. Każda kolejna wypłata kartą i BLIKIEM - za opłatą 2,50 zł. 
5. Miesięczna opłata za kartę wynosi 7 zł, chyba że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wykonanych którąkolwiek kartą, wyniesie co najmniej 300 zł (w przypadku posiadaczy Kont Direct w wieku 18-26 lat w okresie do 28.03.2017 r. na kwotę 200 PLN) w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca.
6. Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus na start” i obowiązuje przez 4 miesiące od założenia konta. Po upływie tego okresu dla powyższego konta obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe. Zapoznaj się z Regulaminem tej oferty.
7. ING Bank Śląski otrzymał tytuł Złotego Banku za najwyższą jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem - w oddziałach bankowych, internecie, mobile'u i call centre. Nagroda została przyznana na podstawie wyników badania „tajemniczy klient” przeprowadzonego w pierwszym kwartale 2016 roku. Organizatorami rankingu są Puls Biznesu i Bankier.pl, partnerami merytorycznymi - TNS Polska i Obserwatorium.biz. Bank zajął również pierwsze miejsce w kategorii najlepszy bank w social mediach oraz wyróżnienie za dobre praktyki w zakresie bezpieczeństwa internetowego. Więcej o plebiscycie na www.zlotybankier.pl
8. W Polskim Programie Jakości Obsługi, liderzy w poszczególnych branżach zostają wyłonieni na podstawie ocen i opinii zgłaszanych przez klientów, przez cały rok, za pośrednictwem portalu www.jakoscobslugi.pl lub aplikacji mobilnej. Wyróżnienia Gwiazda Jakości Obsługi 2016 otrzymały te firmy, które w opiniach konsumentów wykazują najwyższą dbałość o obsługę klienta oraz zyskały ich pozytywne rekomendacje na kolejny rok. Wyniki opublikowane 16.03.2016 r.
9. ING Bank Śląski zajął pierwsze miejsce w rankingu „Najlepszy Bank 2016” w konkursie organizowanym przez Gazetę Bankową, czerwiec 2016 r. Więcej na stronie Gazety Bankowej.