„Testuj Pomysł”

Narzędzie do bezpłatnego badania rynku

Dzięki  „Testuj Pomysł" dowiesz się, co o Twoim pomyśle na biznes sądzą potencjalni klienci. Zadasz do pięciu pytań grupie stu dwudziestu dobranych osób. Uzyskane od nich odpowiedzi ułatwią start Twojej firmie!

Klikając „Zarejestruj się" zostaniesz przeniesiony na stronę "Testuj Pomysl" należącą do SW Research sp. z o.o. Zapoznaj się z informacją prawną:

„Testuj Pomysł" jest usługą świadczoną przez SW Research sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Irysowej 18c, NIP : 7010357799 zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym w Warszawie, XII Wydział KRS, pod numerem KRS: 000448547, kapitał zakładowy wynosi: 135.000,00 PLN. Usługa ta jest świadczona na stronie internetowej (serwis) TestujPomysl.pl, która  jest własnością SW Research Sp. z o.o., zgodnie z regulaminem korzystania z tego serwisu.  Klikając przycisk „zarejestruj się" przechodzisz na stronę SW Research Sp. z o.o.  Osoba korzystająca z tej usługi podaje wszelkie dane dobrowolnie SW Research sp. z o.o , który też będzie wówczas administratorem tych danych i podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za tę usługę. Przed rozpoczęciem korzystania z ww. serwisu zapoznaj się z "Regulaminem korzystania z serwisu TestujPomysl.pl". Wszelkie ewentualne roszczenia osoby korzystającej z serwisu TestuPomysł.pl mogą przysługiwać wyłącznie do SW Research sp. z o.o.,  ING Bank Śląski S.A.  z siedzibą w Katowicach ul. Sokolska 34 nie posiada wglądu do danych udostępnionych  SW Research sp. z o.o. w serwisie TestujPomysl.pl i nie ponosi odpowiedzialności za działanie ani zaniechanie tego serwisu ani SW Research sp. z o.o.

Tyle możesz zyskać

Korzystasz online

Testujesz pomysł - kiedy i gdzie chcesz

Zadajesz do 5 pytań

Ułóż je sam lub skorzystaj z gotowego szablonu

Pytasz 120 osób

Na Twoje pytania odpowie aż 120 potencjalnych klientów

Przykładowe odpowiedzi - na pytanie Piotra z Katowic:

Jaki rodzaj promocji przekonałby do zakupów w nowo otwartej księgarni?

  • 50% Odpowiedź A: 25% upustu
  • 30% Odpowiedź B: 3 produkty za cenę 2
  • 15% Odpowiedź C: 50% na następne zakupy
  • 5% Odpowiedź D: 5-ta książka gratis

Testowanie pomysłu
w trzech krokach

1

Zarejestruj się

Wejdź na stronę "Testuj Pomysł"
i wypełnij formularz rejestracyjny

2

Przygotuj test

Opisz swój biznes.
Przygotuj do pięciu pytań

3

Sprawdź wyniki

Kiedy osoby badane udzielą odpowiedzi,
znajdzie wyniki w zakładce Mój Test

Wiesz już wszystko, więc…

PrzeTestuj Pomysł na biznes

 

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa, a ma charakter wyłącznie informacyjny. ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, Katowice. Informacje aktualne na dzień: 01.04.2018. Dodatkowe informacje: www.ing.pl, Infolinia 801 222 222 (całkowity koszt połączenia według stawek operatora) lub oddział Banku. Zapoznaj się z informacją prawną dotyczącą serwisu "Testuj Pomysł"