Trwa rekrutacja do programów dla studentów i absolwentów: ChallengING i ING International Talent Programme

27 paź 2016

ChallengING to roczny program pozwalający na zdobycie bogatego doświadczenia w środowisku wysoko zaawansowanych technologii informatycznych..

Uczestnicy programu realizują różnorodne zadania w ramach wybranej przez siebie ścieżki programu. Zadania na ścieżce projektowania i tworzenia oprogramowania związane są z analizą biznesową potrzeb klienta wewnętrznego, projektowaniem rozwiązań, programowaniem i testowaniem.

W ramach ścieżki analiz predyktywnych przyjmowane są rotacyjnie dwie role – analityka danych Big Data oraz inżyniera danych.

W trakcie programu jego uczestnicy poznają najnowsze rozwiązania informatyczne, kreują i upraszczają rozwijając przy tym swoje umiejętności. Dzięki pracy w gronie naszych ekspertów zdobywają unikalną wiedzę i doświadczenie, a dodatkowo biorą udział w szkoleniach, które wzbogacają ich wiedzę merytoryczną i kompetencje miękkie.

 

Szukamy osób o sprecyzowanych ambicjach, które wniosą nową perspektywę do organizacji. Ponadto potrafią szybko reagować na zmieniające się warunki i chcą mieć realny wpływ na funkcjonowanie Banku.

 

Na zgłoszenia czekamy do 20 listopada br.

Dowiedz się więcej: www.ingbank.pl/challenging

 

ING International Talent Programme

IITP to program rozwojowy dla młodych Talentów, realizowany w ścieżkach biznesowych Ryzyko, IT, Retail, Wholesale Banking, Finanse.
W trakcie programu uczestnicy pracują nad ważnymi biznesowo projektami realizowanymi w banku. Są  członkami grupy projektowej, przewodzą jej lub pracują w zespole ekspertów, biorąc na siebie odpowiedzialność za wyniki i wnosząc w ten sposób swój realny wkład w prowadzone w banku projekty. 

Na uczestników czekają  również indywidualna ścieżka rozwoju oraz międzynarodowa społeczność. W trakcie programu uczestnicy wyjeżdżają na zagraniczne staże i szkolenia oraz mają możliwość uzyskania uznanych certyfikatów (CFA, SCRUM, Lean Six Sigma). Przez cały czas trwania programu otrzymują wsparcie i doradztwo w wyborze najlepszej dla siebie ścieżki.

Do udziału w ING International Talent Programme zapraszamy absolwentów do 2 lat od ukończenia studiów. Szukamy osób potrafiących pracować w zespole, przedsiębiorczych, z inicjatywą, nastawionych na budowanie rozwiązań. 
Zapraszamy na ścieżkę szybkiego rozwoju, która prowadzi prosto do „serca biznesu”.  

Na Twoją aplikację czekamy do 20 listopada br.

Dowiedz się więcej: www.ingbank.pl/iitp    

Szukasz lepszej pracy?zobacz kogo szukamyi aplikuj do ING Banku Śląskiego

Zobacz także