W ING Banku Śląskim rozwijanie pracowników, w tym kadry menedżerskiej, to jeden z kluczowych elementów polityki personalnej.

Dbamy by każdy pracownik otrzymał to, co niezbędne do realizacji zadań na jej/jego stanowisku pracy. Zapewniamy różne pakiety działań rozwojowo-szkoleniowych, m.in.:

  • portal onboarding i szkolenia e-learningowe dla nowych pracowników
  • program rozwojowy dla nowych menedżerów
  • system szkoleń dedykowanych sieci detalicznej
  • specjalistyczne programy wiedzowo-kompetencyjne dla sieci korporacyjnej

Realizowane przez nas cele, to również:

  • wspieranie rozwoju kompetencji na danym stanowisku
  • przygotowanie do objęcia nowej roli

Zgodnie z naszą filozofią „Twój rozwój w Twoich rękach” promujemy indywidulane sposoby nabywania nowej wiedzy i umiejętności. Udostępniamy wiele narzędzi multimedialnych dostępnych w wybranym przez pracownika momencie. Stawiamy na działania w środowisku pracy. Organizujemy staże i mini-staże w różnych jednostkach naszego banku – pokazujemy szerszą perspektywę i zachęcamy do eksplorowania. Zapewniamy wsparcie przełożonych, jak również certyfikowanych coachów i mentorów. Rozwój to przecież oprócz indywidualnego wysiłku – inni ludzie. Oferujemy pracownikom możliwość udziału w szkoleniach, warsztatach i inspirujących wykładach. Wymiana wiedzy i doświadczeń, to codzienność w naszej organizacji. Oferta rozwojowa banku ewaluuje i odpowiada na najbardziej aktualne potrzeby naszych pracowników i menedżerów.

Jako bank rozwijamy się dynamicznie i stale proponujemy innowacyjne rozwiązania naszym klientom. Ten rozwój nie byłby możliwy bez udziału pracowników chcących rozwijać kompetencje, doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nową wiedzę. Zapraszamy do współpracy.

Szukasz lepszej pracy?zobacz kogo szukamyi aplikuj do ING Banku Śląskiego

Zobacz także