Praca z Klientem Indywidualnym w ING Banku Śląskim to sieć ponad 400 oddziałów detalicznych, oraz segmenty personel i private banking.

Jest dla Ciebie, jeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś przygotowany, aby poszerzać wiedzę na temat usług bankowych oraz charakteryzuje Cię determinacja do osiągania celów.

Liczą się ludzie

Jesteśmy bankiem relacyjnym, zależy nam na jak najwyższej jakości kontaktów z klientem w długoterminowej perspektywie. Zaspokajamy potrzeby finansowe naszych klientów umożliwiając im realizację celów i planów poprzez dobór optymalnych narzędzi finansowych.

Możliwości rozwoju

Interesujesz się sprzedażą i doradztwem w zakresie szerokiej oferty produktów bankowych i finansowych i potrafisz budować dobre relacje z klientem? Jesteś osobą wytrwałą w osiąganiu postawionych celów i realizacji zadań, a także liczy się dla Ciebie praca zespołowa i chcesz się rozwijać w obszarze bankowości? Jeśli tak, to dołącz do naszego zespołu. Nowym pracownikom oferujemy kompleksowy program szkoleniowy START przygotowujący do wykonywania zadań obejmujący m.in. szkolenia produktowe, sprzedażowe, z obsługi klienta, systemów informatycznych, a także wsparcie starszych stażem współpracowników.

Szukasz lepszej pracy?zobacz kogo szukamyi aplikuj do ING Banku Śląskiego

Zobacz także