Programy Studenckie, Twój skok do kariery

Programy Studenckie, Twój skok do kariery

Praktyka z Lwem

To program płatnych praktyk skierowany do studentów od 2 do 5 roku różnych kierunków studiów. Program organizowany jest w okresie wakacji i trwa 2-3 miesiące.

ING International Talent Programme

To prestiżowy program rozwojowy obejmujący międzynarodową ścieżkę szkoleniową. IITP adresujemy do studentów ostatnich lat studiów oraz osób z maksymalnie 2 letnim doświadczeniem.

ChallengING

To roczny program rozwoju, intensywnej nauki i pracy pełnej wyzwań przy realizacji samodzielnych zadań w ramach wybranej przez siebie ścieżki.

Program Ambasadorski

Jest to forma współpracy pomiędzy ING Bankiem Śląskim a środowiskami uniwersyteckimi na terenie całej Polski. Ambasadorzy studenccy współpracują z nami w zakresie budowania wizerunku Banku jako atrakcyjnego pracodawcy na wybranych uczelniach.

ING na uczelniach

Jesteśmy obecni na akademickich targach pracy i dniach kariery, współpracujemy z uczelniami i organizacjami studenckimi. Spotkaj się z nami w Twoim mieście i porozmawiaj o możliwościach pracy w naszym Banku.

Inne praktyki

Poza programem Praktyka z Lwem, umożliwiamy studentom odbycie praktyk studenckich, realizowanych w ramach programu studiów (skierowanie z uczelni) oraz innych form praktyk organizowanych przez instytucje, których celem jest wspieranie rozwoju zawodowego studentów.

Pomoc w rekrutacji

Zobacz także