Programy Studenckie, Twój skok do kariery

Programy Studenckie, Twój skok do kariery

ING International Talent Programme

To prestiżowy program rozwojowy obejmujący międzynarodową ścieżkę szkoleniową. IITP adresujemy do studentów ostatnich lat studiów oraz osób z maksymalnie 2 letnim doświadczeniem.

ChallengING

To roczny program rozwoju, intensywnej nauki i pracy pełnej wyzwań przy realizacji samodzielnych zadań w ramach wybranej przez siebie ścieżki.

Program Ambasadorski

Jest to forma współpracy pomiędzy ING Bankiem Śląskim a środowiskami uniwersyteckimi na terenie całej Polski. Ambasadorzy studenccy współpracują z nami w zakresie budowania wizerunku Banku jako atrakcyjnego pracodawcy na wybranych uczelniach.

ING na uczelniach

Jesteśmy obecni na akademickich targach pracy i dniach kariery, współpracujemy z uczelniami i organizacjami studenckimi. Spotkaj się z nami w Twoim mieście i porozmawiaj o możliwościach pracy w naszym Banku.

Praktyki studenckie

Studentom umożliwiamy odbycie praktyk studenckich, realizowanych w ramach programu studiów (skierowanie z uczelni) oraz innych form praktyk organizowanych przez instytucje, których celem jest wspieranie rozwoju zawodowego studentów.

Staż z Lwem

To unikatowy na rynku staż, skierowany do studentów, którzy zwinnie poruszają się w świecie technologii i mają różnorodne pasje.

Pomoc w rekrutacji

Zobacz także