Praktyka z Lwem

To program letnich praktyk z wynagrodzeniem. Dedykowany jest dla studentów od 2 do 5 roku studiów różnych kierunków i specjalności, którzy są zainteresowani obszarem bankowości i finansów lub wiążą swoją karierę zawodową z jednostkami wspierającymi kluczową działalność banku, jak np.: IT, marketing, HR i PR.

Praktyki odbywają się zarówno w Centrali w Warszawie i Katowicach, jak również w oddziałach regionalnych. Uczestnicy programu Praktyka z Lwem mają unikalną możliwość udziału w procesach biznesowych poprzez samodzielne realizowanie zadań u boku swojego opiekuna. Po zakończeniu okresu praktyki, opiekun podsumowuje rezultaty pracy, a także udziela informacji zwrotnej dotyczącej mocnych stron, jak również obszarów wymagających poprawy. Uczestników programu dodatkowo zapraszamy do udziału w szkoleniu z zakresu umiejętności miękkich. 

Zakończyliśmy etap przyjmowania aplikacji na Praktykę z Lwem w dniu 10 kwietnia 2016 r. 

Kolejna szansa za rok a już teraz zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami dla studentów i absolwentów

Dowiedz się więcej

 

Korzyści

Proces rekrutacji

Proces rekrutacji do programu rozpoczyna się każdego roku w marcu.
 

Wypełnienie formularza rekrutacyjnego

Po dokonaniu wyboru oferty praktyki najbliższej zainteresowaniom i umiejętnościom, kandydat może wypełnić aplikację na praktykę.

Rozmowa rekrutacyjna

Z wybranymi kandydatami skontaktuje się rekruter z zaproszeniem do udziału w procesie rekrutacyjnym. Składa się on z rozmowy rekrutacyjnej prowadzonej przez pracownika HR i/lub przez przyszłego przełożonego.

Testy logiczne i analityczne

W zależności od jednostki organizacyjnej, do której prowadzona jest rekrutacja, kandydat może zostać poproszony o rozwiązanie testu logicznego i analitycznego myślenia, testu umiejętności czy próbki pracy. Weryfikujemy też znajomość języka angielskiego, jeśli wymaga tego specyfika programu praktyki.

Nasi praktykanci

Pytania i odpowiedzi

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania?

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat programu Praktyka z Lwem?
Możesz zadać nam pytanie wysyłając maila na adres:
praktyka.zlwem@ingbank.pl

Inne praktyki i staże

Poza programem Praktyka z Lwem, umożliwiamy studentom odbycie praktyk studenckich, realizowanych w ramach programu studiów (na podstawie skierowania z uczelni) oraz innych form praktyk organizowanych przez instytucje, których celem jest wspieranie rozwoju zawodowego studentów. Inne praktyki

Nasze oferty staży i praktyk można znaleźć na naszej stronie internetowej oraz na największych portalach pracy i na wybranych stronach Biur Karier w różnych miejscowościach. O możliwości odbyca praktyk i staży informujemy też podczas targów pracy i wydarzeń studenckich, na których jesteśmy obecni. Ich listę można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce ING na uczelniach. Targi pracy