Wybierz ofertę stażu i dołącz do naszej drużyny

Rozwijaj się, osiągając kolejne poziomy wtajemniczenia w ramach kilku wybranych ścieżek.

Ścieżka Customer Experience

  • Poznasz zasady budowania relacji z klientem, sprzedaży bezpośredniej i sprzedaży kanałami zdalnymi
  • Poznasz produkty i usługi finansowe
  • Możliwe obszary pracy w banku: Business Centre, Contact Centre, Pion Bankowości Detalicznej, Pion Bankowości Korporacyjnej

Ścieżka Agile

  • Poznasz specyfikę pracy w środowisku agile oraz nowoczesną metodykę pracy w takich zespołach
  • Możliwe obszary pracy w banku: IT, Pion Operacji, Pion Bankowości Detalicznej, Pion Bankowości Korporacyjnej

Ścieżka Agile / Projects

  • Rozwiniesz podstawowe umiejętności związane z realizacją projektów (odbywających się w różnych jednostkach banku)
  • Możliwe wszystkie obszary pracy w centrali

Ścieżka Data Science

  • Będziesz zajmować się analizami Big Data, analizami predyktywnymi z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi, modelowaniem (SQL, Python, R, statystyka, uczenie maszynowe)
  • Możliwe obszary pracy w banku: Pion Bankowości Detalicznej, Pion Bankowości Korporacyjnej, IT, Ryzyko, Pion Klientów Strategicznych, Pion Operacji

Czym jest Staż z Lwem?

Staż z Lwem to szansa na pracę pod okiem Mistrzów ING. W trakcie stażu zdobędziesz doświadczenie w wybranym przez Ciebie obszarze. Wybraną ścieżkę możesz realizować w tym pionie banku, który najbardziej Cię interesuje.

Plan rozwoju zbudowany jest w oparciu o grywalizację – będziesz przechodził/a na kolejne poziomy, realizując coraz bardziej rozbudowane i wymagające zadania.

Dla kogo?

Dołącz do naszej drużyny, jeśli:

  • Studiujesz, a oprócz tego masz wiele pasji
  • Jesteś humanistą, umysłem ścisłym… lub prezentujesz inną stronę mocy – cenimy różnorodność :)
  • Zwinnie poruszasz się w świecie technologii
  • Podejmujesz inicjatywę i działasz skutecznie
  • Pomagasz innym w odnoszeniu sukcesów
  • Jesteś zawsze o krok do przodu

Czas trwania

Edycja wakacyjna stażu zaczyna się w lipcu i potrwa 2 miesiące -  z możliwością przedłużenia.

Miejsce stażu

Warszawa, Katowice, Gdańsk, Poznań, Wrocław

Proces rekrutacji

1

Przesłanie CV

przez formularz aplikacyjny

2

Selekcja CV

spośród nadesłanych aplikacji

3

Wywiad wideo

z wybranymi kandydatami

4

Zadania grupowe

w ramach Assessment Center kandydaci wykonują zadania grupowe

5

„Poznajmy się”

sesja w ramach Assessment Center, podczas której spotykamy się z kandydatami

Co możesz zyskać?

  • Praca 2.0 w ING
    Unikalna ścieżka rozwoju, rotacje stażowe, nowoczesne miejsce pracy, możliwość zdobywania odznak za osiągnięcia wychodzące poza podstawowy obszar ścieżki
  • Rozwój w filozofii grywalizacji
    Ścieżka rozwoju zapisana jako lista zadań, z punktami za aktywność i wykonywane zadania
  • Umowa zlecenie – na okres 2 miesięcy
    z możliwością przedłużenia po wakacjach
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Wsparcie Mistrza ING :D
    Szczegółowa i regularna informacja zwrotna
  • Certyfikat stażu ING
    nadawany za sprecyzowane osiągnięcia

Brzmi interesująco?

Nie czekaj aż ubiegną Cię inni!

Jeśli chcesz się o coś dopytać - pisz na adres rekrutacja@ingbank.pl