Zarządzanie aktywami

Zarządzanie aktywami (asset management) to usługa maklerska, w której zespól licencjonowanych doradców inwestycyjnych przejmuje ciężar zarządzania aktywami w ramach zaakceptowanych przez klienta strategii inwestycyjnych o różnym poziomie ryzyka.

Oferta

Strategie funduszowe - Zarządzanie portfelem inwestycyjnym

Usługa skierowana jest do osób, które chcą inwestować w starannie dobrany portfel funduszy inwestycyjnych - zarówno polskich jak i zagranicznych.

Aby rozpocząć inwestowanie w portfele inwestycyjne należy dysponować kwotą min 500 tys zł. Obecnie klienci mają do wyboru 9 strategii (portfeli funduszowych) różniących się składem portfela i związanych z nim poziomem ryzyka.
 

Inwestycje w formie polisy - Inwestycje Portfelowe

Inwestycje Portfelowe to siedem gotowych strategii inwestycyjnych w formie ubezpieczenia, z jednorazową składką, o wartości min. 50 tys zł.

W trakcie trwania ubezpieczenia, właściciel polisy może przenosić środki między portfelami a kwota podatku pozostaje na koncie i pracuje.

Dzięki konstrukcji ubezpieczeniowej środki objęte są uproszczoną procedurą spadkową, a klient sam decyduje komu i w jakiej części zostaną one przekazane. W razie śmierci inwestora osoba uposażona otrzyma co najmniej 101% wartości wpłaconych składek.
 

 

Usługa maklerska polegająca na zarządzaniu portfelem, w skład którego wchodzi jeden lub większa liczba instrumentów finansowych oraz związana z nią usługa wymiany walutowej świadczona jest przez Biuro Maklerskie ING Banku Śląskiego S.A.
Informacje o Biurze Maklerskim 

Porozmawiajmy

Jesteś zainteresowany ofertą? Umów się na spotkanie z doradcą.

Umów się na spotkanie