Współpraca międzynarodowa

 

 

Współpraca międzynarodowa

W celu zapewnienia najlepszej obsługi przedsiębiorcom działającym lub chcącym rozpocząć działalność poza granicami Polski, ING Bank Śląski proponuje jeden punkt kontaktowy – Biuro International Business Clients.

Jako członek działajacej na całym świecie Grupy ING propagujemy politykę otwartych drzwi i pomożemy Państwu w dalszym rozwoju międzynarodowych stosunków gospodarczych przy zachowaniu najwyższych standardów. Zespół światowej klasy specjalistów pomoże Państwu uzyskać informacje na temat możliwości wpółpracy z Bankami w Grupie ING w 20 państwach europejskich jak również w Turcji, Indiach i Chinach.

Stały kontakt

Biuro International Business Clients jest pierwszym punktem kontaktowym w międzynarodowych sprawach finansowych Klientów. Poprzez globalną sieć ING, dedykowany Relationship Manager jest w stanie proaktywnie zarządzać relacją, wyszukać najlepsze możliwości i zaproponować Państwu rowiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu Państwa firma, działająca poza granicami Polski będzie się mogła w pełni skoncentrować na bieżącej działalności gospodarczej.

Niestandardowe podejście

Dzięki współpracy z Biurem International Business Clients, a przede wszystkim bogatej ofercie produktowej całej Grupy ING i zaawansowanym rozwiązaniom kwestii finansowych, będziecie mogli Państwo poczuć się wyjątkowo – a wszystko poprzez niestandardowe, a zarazem proste i efektywne podejście:

  • International Cash Management – przedstawimy odpowiednie rozwiązania wspomagające Państwa międzynarodowe przepływy pieniężne, co doprowadzi do lepszego wykorzystania gotówki,
  • Zarządzanie Ryzykiem – zidentyfikujemy i pomożemy zabezpieczyć się od różnego rodzaju ryzyk, związanych z międzynarodową działalnością,
  • Finanse zagranicą – lokalny Relationship Manager, znający rynek, obyczaje i język pomoże Państwu w rozpoznaniu możliwości finansowania zagranicą.

Kontakt