Konto osobiste w promocjach

Otwórz konto przez internet.
Zyskaj do 140 zł w promocjach za otwarcie konta Direct, Komfort lub Mobi1.

Poleć konto znajomemu, a otrzymasz dodatkowo 100 zł za każde skutecznie polecone konto3, nawet do 1000 zł.

Więcej

Pożyczka gotówkowa

Pożyczam
0 zł
Na okres
6 m-cy
Twoja rata 2
350

Aplikacja Moje ING mobile

Pobierz aplikację. Sprawdzaj stan konta bez logowania. Szybko przelewaj pieniądze. Płać i wypłacaj nawet bez portfela. 

Więcej

Konto oszczędnościowe

Wpłacaj i wypłacaj bez utraty odsetek. Teraz 2,5% w skali roku w ofercie „Bonus na start” przez 4 miesiące od otwarcia konta! 4

Więcej

Kredyt hipoteczny

Na dom, mieszkanie, działkę lub remont. Ty wybierasz co Cię interesuje, a my mówimy Ci, jak załatwić formalności i finansowanie.

Więcej

Załóż konto przez Internet

Bez wychodzenia z domu

Otwórz konto

Kontakt telefoniczny

801 222 222, +48 (32) 357 00 69

Zostaw numer, oddzwonimy

Znajdź oddział

Mamy ich ponad 350

Oddziały i bankomaty

Podstawą odbioru 140 zł jest spełnienie łącznie wszystkich warunków opisanych w regulaminie promocji „Do 140 za otwarcie konta Direct lub Komfort”, albo warunków promocji „Do 140 za otwarcie konta Mobi”Zapoznaj się z regulaminami.

Skuteczne polecenie występuje, gdy obecny posiadcz konta poleci nowemu klientowi konto osobiste w PLN w ING Banku Śląskim. Nowy klient musi otworzyć konto i korzystać z niego zgodnie z regulaminem promocji „Poleć konto znajomemu”. Nagroda trafi na konto, jesli zarówno obecny posiadacz konta jak i nowy klient spełnią wszystkie warunki promocji opisane w tym regulaminie. Sprawdź szczegóły i regulamin tutaj.

Rata kapitałowo-odsetkowa wyliczona z uwzględnieniem wybranej kwoty i okresu kredytowania.
Powyższa informacja nie jest ofertą, przyrzeczeniem kredytu, ani propozycją nabycia produktu w rozumieniu przepisów prawa, a ma charakter wyłącznie informacyjny. Niniejsza informacja jest aktualna na dzień bieżący.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,40%, dla reprezentatywnego przykładu pożyczki pieniężnej dla Klienta Stałego (wg definicji TOiP), przy następujących założeniach: okres kredytowania 47 miesięcy, całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 8595 zł, całkowita kwota do zapłaty 12 083,98 zł, oprocentowanie zmienne 8,49%, całkowity koszt pożyczki 3488,98 zł (w tym: prowizja 600,79 zł, odsetki 1677,94 zł, ubezpieczenie w ramach Ubezpieczenia na życie do pożyczek gotówkowych „Pakiet Srebrny/Pakiet Złoty” 1210,25 zł, suma opłat za prowadzenie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w wysokości 0 zł poniesionych za okres 3 miesięcy, dzięki czemu prowizję za udzielenie pożyczki stanowi powyższa kwota), 46 miesięcznych rat równych 231,36 zł oraz ostatnia, 47. rata w wysokości 257,11 zł, płatne 29. dnia miesiąca.
Kalkulacja została dokonana na dzień 17 kwietnia 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko zmiany wysokości odsetek przewidzianych do spłaty, a tym samym wysokości kwoty zadłużenia.
Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko zmiany wysokości odsetek przewidzianych do spłaty, a tym samym wysokości kwoty zadłużenia.

4 Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej „Bonus na start” i obowiązuje przez 4 miesiące od założenia konta. Po upływie tego okresu dla powyższego konta obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe. Zapoznaj się z Regulaminem tej oferty.